Suplování:   Úterý 9.9.2014

datum výpisu: 9.9.2014 (7:29)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata

 

..

..

-

..

..

-

-

-

-

   

Fanta Milan

 

Bz

Bz

..

..

..

..

-

-

-

   

Hronek Roman

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Jelínková Dana

 

....

Sm

Zi

..

Ch

-

Pl

-

-

   

Kolouch Jan

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Marešovská Alena

 

-

-

-

-

..

..

-

Hz

..

   

Pavlíčková Lada

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Prášek Vladimír

 

-

-

Kp

..

Tu

-

-

..

..

   

Šváchová Jana

 

Ga

Ga

Kh

-

-

Kp

-

-

-

   

Změny v rozvrzích tříd:

2A8

3.hod

Tv

D

(tv)

navíc

Beznosova Irina

 
 

3.hod

Tv

H

(tv)

navíc

Beznosova Irina

 
 

4.hod

Tv

D

(tv)

navíc

Beznosova Irina

 
 

4.hod

Tv

H

(tv)

navíc

Beznosova Irina

 

2B8

3.hod

Tv

H

(tm)

navíc

Pilátová Eliška

 
 

4.hod

Tv

H

(tm)

navíc

Pilátová Eliška

 

3A8

8.hod

D

 

(bi)

supluje

Hoza Pavel

(Ma)

5A8

4.hod

Bi

 

(č.44)

přesun <<

Mácová Jana

z 11.9. (Čt) 9.hod

6A8

3.hod

A

A2

(vv)

supluje

Ziková Věra

(Je)

7A8

1.hod

VKM

VKM2

(m1)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Sv)

 

2.hod

VKM

VKM2

(m1)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Sv)

 

5.hod

A

A2

(j3)

supluje

Chawnerová Hana

(Je)

 

6.hod

Ch

 

(ch)

supluje

Kureš Petr

(Sv)

8A8

1.hod

Tv

D

(tv)

změna

Beznosova Irina

 
 

1.hod

Tv

H

(tv)

spojí

Beznosova Irina

(Fn)

 

2.hod

Tv

D

(tv)

změna

Beznosova Irina

 
 

2.hod

Tv

H

(tv)

spojí

Beznosova Irina

(Fn)

1A

2.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Ba)

 

3.hod

Ch

 

(ch)

supluje

Kureš Petr

(Pk)

 

5.hod

Z

 

(z)

supluje

Turková Luďka

(Pk)

 

7.hod

A

A2

(j3)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

8.hod

F

PC2

 

odpadá

 

(Pk)

 

9.hod

F

PC2

 

odpadá

 

(Pk)

1B

2.hod

A

A1

(j3)

supluje

Smetanová Marie

(Je)

3A

1.hod

VKM

VKM2

(m1)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Sv)

 

2.hod

VKM

VKM2

(m1)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Sv)

 

3.hod

Sv

 

(m2)

supluje

Králová Hana

(Sv)

 

5.hod

Tv

D

(tv)

navíc

Beznosova Irina

 
 

5.hod

Tv

H

(tv)

navíc

Beznosova Irina

 
 

6.hod

Tv

D

(tv)

navíc

Beznosova Irina

 
 

6.hod

Tv

H

(tv)

navíc

Beznosova Irina

 

3B

1.hod

VKM

VKM2

(m1)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Sv)

 

2.hod

VKM

VKM2

(m1)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Sv)

 

4.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Ba)

 

5.hod

M

 

(č.44)

navíc

Králíková Miroslava

 
 

6.hod

D

 

(č.30)

navíc

Králová Alena

 

4A

1.hod

F

 

(f1)

výměna <<

Brabec Petr

z 11.9. (Čt) 3.hod

4B

1.hod

M

 

(č.11)

změna

Malý Jakub

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři