Suplování:   Čtvrtek 6.11.2014

datum výpisu: 5.11.2014 (12:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

8A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

4A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

4B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr

 

..

..

..

Kv

Kl

Kl

-

-

-

   

Hovorková Lenka

 

..

-

..

..

..

..

-

..

..

   

Kovářová Iva

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Králová Alena

 

Vi

Kb

Ba

..

-

-

-

-

-

   

Malý Jakub

 

-

-

-

-

-

-

-

..

..

   

Marešovská Alena

 

<>

-

-

-

<>

<>

-

..

..

   

Pilátová Eliška

 

-

-

-

Ba

Pa

Pa

-

Kv

-

   

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

1.hod

C

 

(hv)

supluje

Vidrnová Vlasta

(Ak)

1B8

5.hod

It

It2

(p2)

supluje

Kolouch Jan

(Br)

 

6.hod

It

It3

(p2)

supluje

Kolouch Jan

(Br)

 

7.hod

Bi

A1

(bi)

navíc

Poláková Jana

 
 

7.hod

Bi

   

odpadá

 

(Po)

2B8

1.hod

F

 

(f2)

výměna <<

Hronek Roman

z 6.hod

 

6.hod

M

 

(č.30)

výměna <<

Hnátová Ivana

z 1.hod

3A8

6.hod

Z

 

(z)

výměna <<

Mareš Pavel

z 11.11. (Út) 3.hod

4A8

4.hod

Ch

 

(f2)

supluje

Kovaříková Alena

(Br)

 

5.hod

D

 

(d)

výměna <<

Hoza Pavel

z 11.11. (Út) 2.hod

 

6.hod

A

A1

(j3)

navíc

McFarlane

 
 

6.hod

A

A2

(j2)

navíc

Chawnerová Hana

 
 

6.hod

C

   

odpadá

 

(Ha)

5A8

8.hod

N

NJ

(j1)

supluje

Kovaříková Alena

(Pi)

6A8

0.hod

Bi

PC2

(bl)

přesun <<

Poláková Jana

z 7.11. (Pá) 5.hod

 

1.hod

M

 

(č.44)

změna

Koblerová Jaroslava

(Po)

 

2.hod

M

 

(č.11)

supluje

Koblerová Jaroslava

(Ak)

 

4.hod

N

NJ1

(st)

supluje

Ballová Renata

(Pi)

1A

5.hod

Tv

D

(tm)

supluje

Pavlíčková Lada

(Pi)

 

6.hod

Tv

D

(tm)

supluje

Pavlíčková Lada

(Pi)

1B

1.hod

D

   

odpadá

 

(Ha)

 

2.hod

M

 

(č.31)

výměna <<

Králíková Miroslava

z (31.10. 5.hod)

2A

3.hod

D

 

(č.11)

výměna <<

Hoza Pavel

z (30.10. 2.hod)

2B

1.hod

M

 

(bi)

výměna <<

Turková Luďka

z 12.11. (St) 1.hod

3B

1.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

FCE

FCE1

(j2)

změna

McFarlane

(Si)

 

2.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

3.hod

N

NJ2

(č.44)

spojí

Ballová Renata

(Ak)

 

5.hod

A

A2

(j3)

změna

Praktikant1 P

(Si)

 

8.hod

F

PC1

 

odpadá

 

(Mk)

 

9.hod

F

PC1

 

odpadá

 

(Mk)

Studenti 3A, 3B a 7A8 kteří nejedou na Gaudeamus se učí podle rozvrhu 3B. Studenti 7A8 se připojí k PC z chemie. Studenti 3A se připojí k PC z biologie

 

Zpracováno v systému Bakaláři