Suplování:   Úterý 13.10.2015

datum výpisu: 12.10.2015 (13:47)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

5A8

 

KP

KP

                 

1A

 

KP

KP

                 

1B

 

KP

KP

                 

2A

 

KP

KP

                 

2B

 

KP

KP

                 

3A

 

KP

KP

                 

3B

 

KP

KP

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Fanta Milan

 

..

..

..

..

..

-

-

..

..

   

Hovorková Lenka

 

..

..

                 

Chawnerová Hana

 

..

-

                 

Jelínková Dana

 

..

-

                 

Nováková Šárka

 

..

..

Kv

-

Vi

Ds

-

..

..

   

Prášek Vladimír

 

..

..

                 

Smetanová Marie

 

Hm

Zi

                 

Škoulová Hana

 

-

....

                 

Šupková Renata

 

-

-

-

Hs

Hs

-

Hs

-

-

   

Šváchová Jana

 

Pt1

Pt1

-

Pt1

..

-

Pt1

-

-

   

Turková Luďka

 

..

-

                 

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

1.hod

Bi

 

(č.44)

výměna <<

Králíková Miroslava

z 16.10. (Pá) 1.hod

 

4.hod

Hv

Evb

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Su)

2A8

5.hod

Hv

Evb

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Su)

2B8

7.hod

Hv

Evb

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Su)

3A8

2.hod

A

A2

(j3)

supluje

Ziková Věra

(Sm)

 

5.hod

Tv

H

(tm)

navíc

Beznosova Irina

 

3B8

1.hod

A

A2

(j3)

spojí

Heřmanová Darina

(Sm)

 

5.hod

Tv

 

(tv)

navíc

Pilátová Eliška

 

6A8

3.hod

Ch

 

(č.44)

supluje

Kovaříková Alena

(No)

 

4.hod

M

 

(č.30)

supluje

Praktikant1 P

(Sv)

8A8

1.hod

VKM

VKM2

(m1)

supluje

Praktikant1 P

(Sv)

 

2.hod

VKM

VKM2

(m1)

supluje

Praktikant1 P

(Sv)

 

8.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Fn)

 

9.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Fn)

1B

6.hod

C

 

(fr)

supluje

Dvořáková Dana

(No)

2A

3.hod

Tv

 

(tv)

navíc

Pilátová Eliška

 
 

4.hod

Tv

 

(tv)

navíc

Pilátová Eliška

 

2B

3.hod

Tv

H

(ddm)

navíc

Beznosova Irina

 
 

4.hod

Tv

H

(ddm)

navíc

Beznosova Irina

 

3A

9.hod

Sv

   

odpadá

 

(No)

3B

5.hod

C

 

(fr)

supluje

Vidrnová Vlasta

(No)

 

7.hod

Ch

 

(ch)

výměna <<

Kureš Petr

z 19.10. (Po) 6.hod

4A

1.hod

VKM

VKM2

(m1)

supluje

Praktikant1 P

(Sv)

 

2.hod

VKM

VKM2

(m1)

supluje

Praktikant1 P

(Sv)

 

7.hod

M

 

(m1)

supluje

Praktikant1 P

(Sv)

4B

1.hod

VKM

VKM2

(m1)

supluje

Praktikant1 P

(Sv)

 

2.hod

VKM

VKM2

(m1)

supluje

Praktikant1 P

(Sv)

 

9.hod

M

 

(f1)

výměna <<

Králíková Miroslava

z 16.10. (Pá) 4.hod

Anglické divadlo 1.-2. hodina
5A8, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B
Sraz v 7:45 před šatnami, odchod do divadla Na poště v doprovodu vyučujících.

 

Zpracováno v systému Bakaláři