Suplování:   Středa 20.1.2016

datum výpisu: 19.1.2016 (13:08)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2B8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Renata Ballová

 

..

..

..

Ds

-

..

-

-

-

   

Milan Fanta

 

-

....

Bz

Bz

So

So

-

-

-

   

Darina Heřmanová

       

Si

             

Ivana Hnátová

 

....

Po

Br

-

Kr

-

-

-

-

   

Roman Hronek

 

Ms

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Dana Jelínková

 

..

Ch

Sm

Ch

..

-

-

-

-

   

Radim Klein

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Petr Kureš

 

..

..

Po

-

-

-

         

Alena Marešovská

 

Dz

..

-

-

-

-

-

-

-

   

Lada Pavlíčková

 

..

..

-

-

-

-

-

-

-

   

Eliška Pilátová

 

Tu

Tu

..

....

Bz

Bz

-

-

-

   

Jana Šeborová

 

-

-

..

..

..

..

         

Hana Škoulová

 

..

-

Si

..

..

-

         

Renata Šupková

 

Kr

Kr

-

-

-

-

-

-

-

   

Jana Šváchová

 

Po

No

-

-

-

Kb

Po

-

-

   

Jana Zemanová

   

..

..

-

             

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

1.hod

M

A1

(č.9)

spojí

Luďka Turková

(Pi)

 

2.hod

M

A2

(č.9)

spojí

Luďka Turková

(Pi)

 

3.hod

A

A2

(f2)

supluje

Pavla Šintalová

(Sh)

3A8

1.hod

Hv

Eva

(hv)

spojí

Hana Krátká

(Su)

 

2.hod

Hv

Eva

(hv)

spojí

Hana Krátká

(Su)

 

4.hod

N

Nj

(j1)

supluje

Dana Dvořáková

(Ba)

 

5.hod

Tv

H

(tm)

supluje

Slavomír Soustružník

(Fn)

 

5.hod

Tv

D

(tv)

změna

Irina Beznosova

 
 

6.hod

Tv

H

(tm)

supluje

Slavomír Soustružník

(Fn)

 

6.hod

Tv

D

(tv)

změna

Irina Beznosova

 

3B8

1.hod

Ov

 

(f1)

supluje

Pavel Mareš

(Hr)

 

2.hod

M

 

(č.31)

supluje

Jana Poláková

(Hn)

 

4.hod

A

A1

(j4)

supluje

Pavla Šintalová

(Hm)

 

5.hod

Tv

H

(tm)

supluje

Slavomír Soustružník

(Fn)

 

5.hod

Tv

D

(tv)

spojí

Irina Beznosova

(Pi)

 

6.hod

Tv

H

(tm)

supluje

Slavomír Soustružník

(Fn)

 

6.hod

Tv

D

(tv)

spojí

Irina Beznosova

(Pi)

4A8

1.hod

M

 

(m2)

supluje

Jana Poláková

(Sv)

 

3.hod

Tv

H

(tv)

spojí

Irina Beznosova

(Fn)

 

4.hod

Tv

H

(tv)

spojí

Irina Beznosova

(Fn)

 

5.hod

C

 

(f1)

supluje

Hana Krátká

(Hn)

5A8

1.hod

N

Nj

 

odpadá

 

(Ba)

 

2.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ma)

 

3.hod

F

 

(č.30)

supluje

Petr Brabec

(Hn)

6A8

2.hod

A

A2

(j4)

supluje

Hana Chawnerová

(Je)

 

3.hod

N

NJ

 

odpadá

 

(Pi)

 

7.hod

M

 

(m1)

supluje

Jana Poláková

(Sv)

7A8

4.hod

A

A2

(f2)

supluje

Hana Chawnerová

(Je)

 

4.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Sh)

8A8

1.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

2.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

6.hod

M

 

(č.44)

supluje

Jaroslava Koblerová

(Sv)

2A

3.hod

Bi

 

(ch)

supluje

Jana Poláková

(Kp)

 

5.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Je)

2B

1.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Je)

3A

6.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Ba)

3B

1.hod

D

 

(z)

supluje

Zdeněk Dvořák

(Ma)

 

2.hod

Sv

 

(f1)

supluje

Šárka Nováková

(Sv)

 

3.hod

A

A2

(bi)

supluje

Marie Smetanová

(Je)

4A

1.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

2.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

4B

1.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

2.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 9. hod - Lada Pavlíčková, Eliška Pilátová

2B8, 1.- 9. hod - Ivana Hnátová, Dana Jelínková

1A, 1.- 9. hod - Renata Ballová, Alena Marešovská, Jana Šváchová

1B, 1.- 9. hod - Roman Hronek, Radim Klein

 

Zpracováno v systému Bakaláři