Suplování:   Čtvrtek 21.1.2016

datum výpisu: 20.1.2016 (12:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2B8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Jaroslava Balleková

 

..

..

                 

Renata Ballová

 

Ds

....

Ds

..

..

..

-

-

-

   

Milan Fanta

 

-

-

-

-

..

..

-

So

So

   

Ivana Hnátová

 

Ki

..

-

Vi

-

-

-

-

-

   

Lenka Hovorková

 

-

-

                 

Roman Hronek

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Dana Jelínková

 

..

Pl

..

-

-

-

-

-

-

   

Radim Klein

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Eva Kuťáková

 

-

..

                 

Jakub Malý

     

-

-

             

Alena Marešovská

 

..

..

....

-

..

..

-

....

....

   

Lada Pavlíčková

 

....

Bz

-

-

-

-

-

-

-

   

Eliška Pilátová

 

-

Kv

..

..

Ak

..

-

-

-

   

Renata Šupková

 

..

..

-

Tj

Tj

-

-

-

-

   

Jana Šváchová

 

Po

Po

-

Ms

Ha

Ha

-

-

-

   

Věra Ziková

 

Pl

-

Si

-

..

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

1.hod

Bi

 

(č.30)

supluje

Miroslava Králíková

(Hn)

 

2.hod

Tv

D

(tm)

spojí

Irina Beznosova

(Pa)

3A8

1.hod

N

Nj

(j1)

supluje

Dana Dvořáková

(Ba)

3B8

2.hod

N

Nj

(j1)

supluje

Alena Kovaříková

(Pi)

 

4.hod

C

 

(m2)

supluje

Vlasta Vidrnová

(Hn)

4A8

1.hod

M

 

(m1)

supluje

Jana Poláková

(Sv)

 

4.hod

Vv

Evb

(vv)

supluje

Jana Turecká

(Su)

 

5.hod

Vv

Evb

(vv)

supluje

Jana Turecká

(Su)

5A8

3.hod

N

Nj

(j1)

supluje

Dana Dvořáková

(Ba)

 

4.hod

N

Nj

 

odpadá

 

(Ba)

6A8

2.hod

M

 

(m1)

supluje

Jana Poláková

(Sv)

 

5.hod

N

NJ

(j1)

supluje

Alena Králová

(Pi)

 

6.hod

N

NJ

 

odpadá

 

(Pi)

7A8

1.hod

M

 

(č.44)

změna

Jaroslava Koblerová

(Po)

 

3.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Pi)

 

4.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Pi)

 

8.hod

Tv

H

(tm)

supluje

Slavomír Soustružník

(Fn)

 

9.hod

Tv

H

(tm)

supluje

Slavomír Soustružník

(Fn)

8A8

1.hod

KPD

KPD

 

odpadá

 

(Bl)

 

1.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

KPD

KPD

 

odpadá

 

(Bl)

 

2.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

3.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Je)

 

4.hod

C

A2

(f2)

změna

Pavel Hoza

 

2A

2.hod

A

A2

(14)

supluje

Roman Palla

(Je)

 

5.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Ba)

2B

1.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Je)

3A

1.hod

A

A2

(vv)

supluje

Roman Palla

(Zi)

 

5.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Fn)

 

6.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Fn)

3B

4.hod

Z

 

(f1)

supluje

Pavel Mareš

(Sv)

 

5.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Ma)

 

5.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Fn)

 

6.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Ma)

 

6.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Fn)

4A

1.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

3.hod

A

A1

(vv)

supluje

Pavla Šintalová

(Zi)

 

5.hod

C

P2

(č.11)

spojí

Lenka Hovorková

(Sv)

 

6.hod

C

P1

(č.11)

spojí

Lenka Hovorková

(Sv)

4B

1.hod

KPD

KPD

 

odpadá

 

(Bl)

 

1.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

KPD

KPD

 

odpadá

 

(Bl)

 

2.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

6.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Ba)

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 9. hod - Lada Pavlíčková, Eliška Pilátová

2B8, 1.- 9. hod - Ivana Hnátová, Dana Jelínková

1A, 1.- 9. hod - Renata Ballová, Alena Marešovská, Jana Šváchová

1B, 1.- 9. hod - Roman Hronek, Radim Klein

Matematická olympiáda (kategorie B,C) - 8:00 ve studovně

 

Zpracováno v systému Bakaláři