Suplování:   Pátek 22.1.2016

datum výpisu: 21.1.2016 (12:09)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2B8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Renata Ballová

 

Ha

..

..

-

-

-

-

-

-

   

Dana Dvořáková

 

Ha

..

..

..

             

Milan Fanta

 

..

..

So

So

So

So

-

-

-

   

Ivana Hnátová

 

..

Ha

Kr

..

Kv

Ki

-

-

-

   

Roman Hronek

 

-

Vi

-

-

-

-

-

-

-

   

Hana Chawnerová

 

-

-

-

Sm

Vi

..

         

Dana Jelínková

 

-

Sh

Zi

Pl

Vi

-

-

-

-

   

Radim Klein

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Alena Marešovská

 

..

..

Kb

-

..

..

-

-

-

   

Lada Pavlíčková

 

..

..

Bz

Bz

-

-

-

-

-

   

Eliška Pilátová

 

Ga

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Renata Šupková

 

....

-

Tj

Tj

Tj

Tj

-

-

-

   

Jana Šváchová

 

..

..

-

Kh

Dz

Dz

-

-

-

   

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

3.hod

Vv

Eva

(vv)

supluje

Jana Turecká

(Su)

 

4.hod

Vv

Eva

(vv)

supluje

Jana Turecká

(Su)

3A8

6.hod

M

 

(f1)

supluje

Miroslava Králíková

(Hn)

3B8

2.hod

D

 

(f1)

supluje

Vlasta Vidrnová

(Hr)

 

5.hod

Ch

 

(f2)

supluje

Alena Kovaříková

(Hn)

4A8

1.hod

Pm

P1

(p1)

spojí

Šárka Gergelitsová

(Pi)

 

3.hod

C

 

(f1)

supluje

Hana Krátká

(Hn)

5A8

2.hod

D

 

(č.11)

supluje

Lenka Hovorková

(Hn)

 

6.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Ch)

6A8

2.hod

A

A2

(vv)

supluje

Hana Škoulová

(Je)

 

3.hod

Tv

H

(tv)

supluje

Slavomír Soustružník

(Fn)

 

3.hod

Tv

D

(tm)

supluje

Irina Beznosova

(Pa)

 

4.hod

Tv

H

(tv)

supluje

Slavomír Soustružník

(Fn)

 

4.hod

Tv

D

(tm)

supluje

Irina Beznosova

(Pa)

 

5.hod

C

A2

(d)

spojí

Zdeněk Dvořák

(Sv)

 

6.hod

C

A1

(d)

spojí

Zdeněk Dvořák

(Sv)

7A8

3.hod

A

A2

(j4)

supluje

Věra Ziková

(Je)

8A8

3.hod

M

 

(m1)

supluje

Jaroslava Koblerová

(Ma)

 

4.hod

A

A2

(p2)

supluje

Roman Palla

(Je)

 

4.hod

A

A1

(j4)

supluje

Marie Smetanová

(Ch)

2A

1.hod

C

NJ1

(fr)

supluje

Lenka Hovorková

(Ba)

 

1.hod

C

NJ2

(fr)

spojí

Lenka Hovorková

(Ds)

2B

5.hod

Vv

Vv

(vv)

supluje

Jana Turecká

(Su)

 

6.hod

Vv

Vv

(vv)

supluje

Jana Turecká

(Su)

3A

2.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Ba)

3B

1.hod

Bi

PC3

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

F

PC2

 

odpadá

 

(Sv)

 

2.hod

Bi

PC3

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

F

PC2

 

odpadá

 

(Sv)

 

5.hod

C

A2

(m1)

supluje

Vlasta Vidrnová

(Je)

 

5.hod

C

A1

(m1)

spojí

Vlasta Vidrnová

(Ch)

4A

4.hod

Sv

 

(14)

supluje

Hana Králová

(Sv)

 

5.hod

Tv

H

(ddm)

supluje

Slavomír Soustružník

(Fn)

 

6.hod

Tv

H

(ddm)

supluje

Slavomír Soustružník

(Fn)

4B

3.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Ba)

 

5.hod

Tv

H

(ddm)

supluje

Slavomír Soustružník

(Fn)

 

5.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Ma)

 

6.hod

Tv

H

(ddm)

supluje

Slavomír Soustružník

(Fn)

 

6.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Ma)

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 9. hod - Lada Pavlíčková, Eliška Pilátová

2B8, 1.- 9. hod - Ivana Hnátová, Dana Jelínková

1A, 1.- 9. hod - Renata Ballová, Alena Marešovská, Jana Šváchová

1B, 1.- 9. hod - Roman Hronek, Radim Klein

 

Zpracováno v systému Bakaláři