Suplování:   Středa 27.1.2016

datum výpisu: 26.1.2016 (9:18)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Irina Beznosova

     

Pa

Pa

Pa

Pa

         

Milan Fanta

 

-

....

Kn

Kn

Kn

Kn

-

-

-

   

Hana Králová

       

..

..

-

         

Vlasta Krůtová

     

..

..

             

Petr Kureš

 

..

..

Po

-

-

-

-

-

-

   

Pavel Mareš

   

Po

-

               

Šárka Nováková

     

-

Sv

             

Renata Šupková

 

Sj

Sj

-

-

-

-

-

-

-

   

Luďka Turková

   

Pi

-

               

Vlasta Vidrnová

     

Mc

Hn

..

..

         

Jana Zemanová

     

..

-

             

Věra Ziková

 

....

Hm

..

..

-

Sh

-

       

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

2.hod

Ov

A2

(č.9)

změna

Eliška Pilátová

 
 

2.hod

Ov

A1

(č.9)

spojí

Eliška Pilátová

(Tu)

 

3.hod

A

A2

(j2)

změna

Hana Škoulová

 

2A8

3.hod

M

 

(f2)

změna

Vladimír Prášek

 
 

4.hod

F

 

(d)

supluje

Ivana Hnátová

(Vi)

 

6.hod

A

A1

(p1)

supluje

Hana Škoulová

(Zi)

2B8

2.hod

A

A1

(st)

supluje

Darina Heřmanová

(Zi)

3A8

1.hod

Vv

Evb

(vv)

supluje

Jana Šeborová

(Su)

 

2.hod

Vv

Evb

(vv)

supluje

Jana Šeborová

(Su)

 

5.hod

Tv

H

(tm)

supluje

Radim Klein

(Fn)

 

5.hod

Tv

D

(ddm)

supluje

Lada Pavlíčková

(Bz)

 

6.hod

Tv

H

(tm)

supluje

Radim Klein

(Fn)

 

6.hod

Tv

D

(ddm)

supluje

Lada Pavlíčková

(Bz)

3B8

3.hod

Z

 

(14)

supluje

Jana Mácová

(Vi)

 

5.hod

Tv

H

(tm)

supluje

Radim Klein

(Fn)

 

6.hod

Tv

H

(tm)

supluje

Radim Klein

(Fn)

4A8

3.hod

Tv

H

(tm)

supluje

Radim Klein

(Fn)

 

3.hod

Tv

D

(tv)

supluje

Lada Pavlíčková

(Bz)

 

4.hod

Tv

H

(tm)

supluje

Radim Klein

(Fn)

 

4.hod

Tv

D

(tv)

supluje

Lada Pavlíčková

(Bz)

6A8

2.hod

A

A1

(pr)

změna

Marie Smetanová

 
 

3.hod

Fr

FJ

 

odpadá

 

(Kt)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Mc)

 

9.hod

F

   

odpadá

 

(Pk)

7A8

2.hod

Bi

 

(j3)

supluje

Jana Poláková

(Ms)

 

5.hod

Sv

   

odpadá

 

(Kh)

8A8

1.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

2.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

3.hod

N

NJ1

(dk)

změna

Alena Králová

 
 

4.hod

F

 

(ch)

supluje

Jana Šváchová

(No)

1A

3.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(Ze)

2A

3.hod

Bi

 

(ch)

supluje

Jana Poláková

(Kp)

2B

2.hod

D

 

(ch)

změna

Lenka Hovorková

 

3A

3.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Zi)

3B

4.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(Kt)

 

4.hod

R

Rj

 

odpadá

 

(Kh)

4A

1.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

2.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

4.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Zi)

 

5.hod

R

RJ

 

odpadá

 

(Vi)

 

6.hod

R

RJ

 

odpadá

 

(Vi)

4B

1.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

2.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

5.hod

A

A2

(pr)

změna

Pavla Šintalová

 

Zeměpisná olympiáda: 2. - 3. hodinu (z, č. 11)
Soutěž v ruském jazyce: 3. - 6. hodinu (st, č. 44 (pouze 3. hod))
Soutěž ve francouzském jazyce: 3. - 4. hodinu (fr)

 

Zpracováno v systému Bakaláři