Suplování:   Čtvrtek 28.1.2016

datum výpisu: 27.1.2016 (10:23)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

         

Th

           

2A8

 

Th

                   

2B8

     

Th

               

3A8

         

Th

           

3B8

       

Th

             

4A8

 

Th

                   

5A8

           

Th

         

6A8

           

Th

         

7A8

   

Th

                 

8A8

           

Th

         

1A

 

Th

                   

1B

       

Th

             

2A

   

Th

                 

2B

           

Th

         

3A

     

Th

               

3B

           

Th

         

4A

       

Th

             

4B

           

Th

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Petr Brabec

           

-

         

Zdeněk Dvořák

           

-

         

Dana Dvořáková

       

..

             

Milan Fanta

 

-

-

-

-

Kn

Kn

-

..

..

   

Ivana Hnátová

       

..

             

Lenka Hovorková

     

..

               

Pavel Hoza

     

..

               

Dana Jelínková

   

..

                 

Jaroslava Koblerová

   

..

                 

Miroslava Králíková

           

..

         

Alena Králová

           

..

         

Hana Králová

       

..

             

Hana Krátká

 

..

                   

Petr Kureš

 

..

Kr

-

-

-

-

..

..

..

   

Jakub Malý

           

..

         

Pavel Mareš

         

..

           

Alena Marešovská

           

..

         

Renata Šupková

 

Ci

Ci

-

Tj

Tj

-

-

-

-

   

Jana Šváchová

 

..

                   

Luďka Turková

         

..

           

Vlasta Vidrnová

 

..

                   

Věra Ziková

 

Pl

-

Si

-

Hm

Si

-

       

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

6.hod

Z

 

(fr)

změna

Pavel Mareš

 

2A8

5.hod

A

A1

(j4)

supluje

Darina Heřmanová

(Zi)

2B8

1.hod

Vv

Evb

(vv)

supluje

Markéta Čiperová

(Su)

 

2.hod

Vv

Evb

(vv)

supluje

Markéta Čiperová

(Su)

 

6.hod

A

A1

(p2)

supluje

Pavla Šintalová

(Zi)

3A8

6.hod

M

   

odpadá

 

(Ki)

3B8

8.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kv)

4A8

2.hod

C

 

(ch)

supluje

Hana Krátká

(Kp)

 

4.hod

Vv

Eva

(vv)

supluje

Jana Turecká

(Su)

 

5.hod

Vv

Eva

(vv)

supluje

Jana Turecká

(Su)

 

6.hod

A

A2

(j1)

změna

Marie Smetanová

 
 

8.hod

N

NJ

 

odpadá

 

(Ds)

 

8.hod

Sp

Sp

 

odpadá

 

(Os)

5A8

7.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Hs)

 

7.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Pe)

 

8.hod

F

PC3

 

odpadá

 

(Br)

 

8.hod

Ch

PC2

 

odpadá

 

(Kp)

 

8.hod

Bi

PC1

 

odpadá

 

(Ma)

 

9.hod

F

PC3

 

odpadá

 

(Br)

 

9.hod

Ch

PC2

 

odpadá

 

(Kp)

 

9.hod

Bi

PC1

 

odpadá

 

(Ma)

6A8

8.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Kr)

 

8.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Pe)

 

9.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Kr)

 

9.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Pe)

7A8

7.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kp)

 

8.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Fn)

 

8.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Bz)

 

9.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Fn)

 

9.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Bz)

8A8

8.hod

KA

KA4

 

odpadá

 

(Sh)

 

9.hod

KA

KA4

 

odpadá

 

(Sh)

1A

6.hod

F

PC3

 

odpadá

 

(Mk)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Ms)

 

9.hod

F

   

odpadá

 

(Mk)

1B

7.hod

F

   

odpadá

 

(Br)

 

8.hod

M

   

odpadá

 

(Mk)

 

9.hod

Z

   

odpadá

 

(Ms)

2A

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kp)

 

8.hod

M

   

odpadá

 

(Pk)

 

9.hod

Sv

   

odpadá

 

(No)

2B

4.hod

R

RJ

 

odpadá

 

(Kh)

 

7.hod

Sv

   

odpadá

 

(No)

 

8.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ki)

 

9.hod

F

   

odpadá

 

(Pk)

3A

1.hod

A

A2

(st)

supluje

Roman Palla

(Zi)

 

5.hod

Tv

H

(ddm)

supluje

Radim Klein

(Fn)

 

6.hod

Tv

H

(ddm)

supluje

Radim Klein

(Fn)

3B

5.hod

Tv

H

(ddm)

supluje

Radim Klein

(Fn)

4A

3.hod

A

A1

(st)

supluje

Pavla Šintalová

(Zi)

 

8.hod

KA

KA4

 

odpadá

 

(Sh)

 

9.hod

KA

KA4

 

odpadá

 

(Sh)

4B

8.hod

KA

KA4

 

odpadá

 

(Sh)

 

9.hod

KA

KA4

 

odpadá

 

(Sh)

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 5. hod - Luďka Turková

2A8, 1. hod - Vlasta Vidrnová

2B8, 3. hod - Lenka Hovorková

3A8, 5. hod - Pavel Mareš

3B8, 4. hod - Ivana Hnátová

4A8, 1. hod - Jana Šváchová

5A8, 6. hod - Petr Brabec

6A8, 6. hod - Zdeněk Dvořák

7A8, 2. hod - Jaroslava Koblerová

8A8, 6. hod - Alena Králová

1A, 1. hod - Hana Krátká

1B, 4. hod - Dana Dvořáková

2A, 2. hod - Dana Jelínková

2B, 6. hod - Miroslava Králíková

3A, 3. hod - Pavel Hoza

3B, 6. hod - Alena Marešovská

4A, 4. hod - Hana Králová

4B, 6. hod - Jakub Malý

 

Zpracováno v systému Bakaláři