Suplování:   Středa 14.12.2016

datum výpisu: 13.12.2016 (12:35)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

5A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dvořák Zdeněk

         

-

<>

         

Dvořáková Dana

 

-

Ku

..

Ba

..

..

         

Jelínková Dana

   

Sh

-

               

Králová Alena

 

Zi

..

Si

-

-

..

         

Malý Jakub

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Nováková Tereza

 

Hs

-

Os

-

             

Nováková Šárka

         

..

-

         

Prášek Vladimír

 

Kr

Pi

-

-

Vi

Vi

         

Šeborová Jana

 

..

..

Su

Su

..

..

         

Turková Luďka

 

Po

                   

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

1.hod

C

 

(hv)

supluje

Hašková Klára

(Nt)

 

3.hod

Vv

Ev1

(hv)

změna

Šupková Renata

 
 

3.hod

Vv

Ev2

(hv)

spojí

Šupková Renata

(Sj)

 

4.hod

Vv

Ev1

(hv)

změna

Šupková Renata

 
 

4.hod

Vv

Ev2

(hv)

spojí

Šupková Renata

(Sj)

3A8

1.hod

A

 

(č.31)

supluje

Ziková Věra

(Ak)

 

3.hod

Sp

 

(z)

supluje

Ošmerová Magda

(Nt)

 

5.hod

C

A1

(č.11)

spojí

Vidrnová Vlasta

(Pk)

 

6.hod

C

A2

(č.11)

spojí

Vidrnová Vlasta

(Pk)

3B8

3.hod

M

 

(bi)

přesun <<

Poláková Jana

z 12.12. (Po) 1.hod

 

5.hod

C

 

(d)

změna

Hovorková Lenka

 

7A8

2.hod

N

 

(f1)

supluje

Pilátová Eliška

(Pk)

 

5.hod

M

 

(f2)

navíc

Šváchová Jana

 
 

6.hod

M

 

(f2)

výměna <<

Šváchová Jana

z 20.12. (Út) 5.hod

1B

1.hod

C

 

(č.30)

supluje

Krátká Hana

(Pk)

2A

2.hod

N

Nj

 

odpadá

 

(Ak)

2B

2.hod

Bi

 

(bi)

supluje

Kuťáková Eva

(Ds)

 

4.hod

N

Nj

(j1)

supluje

Ballová Renata

(Ds)

 

5.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Sj)

 

6.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Sj)

3A

1.hod

Bi

 

(č.11)

supluje

Poláková Jana

(Tu)

 

2.hod

A

A2

(p2)

supluje

Škoulová Hana

(Je)

 

3.hod

N

NJ2

(č.44)

supluje

Šintalová Pavla

(Ak)

4A

6.hod

N

NJ2

 

odpadá

 

(Ak)

4B

6.hod

Fr

Fr

(d)

změna

Krůtová Vlasta

 

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 1.- 6. hod - Dvořáková Dana

Olympiáda z ČJ 5. - 6. hodina (učebny fr a č.14)

 

Zpracováno v systému Bakaláři