Suplování:   Středa 25.1.2017

datum výpisu: 25.1.2017 (11:44)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Beznosova Irina

 

-

-

-

-

..

..

-

-

-

   

Chawnerová Hana

 

-

..

-

..

-

-

         

Jelínková Dana

         

Mk

           

Mareš Pavel

               

-

-

   

Smetanová Marie

 

..

....

Pl

Hm

Hm

-

         

Šeborová Jana

 

..

..

Su

Su

..

..

         

Šintalová Pavla

 

Zi

Zi

-

Sh

..

..

         

Turková Luďka

               

-

-

   

Zemanová Jana

 

-

Ku

Tu

No

             

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

3.hod

Vv

Ev1

(hv)

spojí

Šupková Renata

(Sj)

 

3.hod

Vv

Ev2

(hv)

změna

Šupková Renata

 
 

4.hod

Vv

Ev1

(hv)

spojí

Šupková Renata

(Sj)

 

4.hod

Vv

Ev2

(hv)

změna

Šupková Renata

 

4A8

4.hod

A

A2

(d)

spojí

Heřmanová Darina

(Sm)

4B8

5.hod

A

A1

(bi)

změna

Heřmanová Darina

 
 

5.hod

A

A2

(bi)

spojí

Heřmanová Darina

(Sm)

5A8

1.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Sj)

 

2.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Sj)

 

4.hod

A

A1

(j3)

spojí

Škoulová Hana

(Si)

 

6.hod

M

A1

(č.9)

změna

Šváchová Jana

 

6A8

6.hod

F

 

(f2)

výměna <<

Brabec Petr

z 26.1. (Čt) 9.hod

7A8

1.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Sm)

 

8.hod

KA

KAg2

(j3)

změna

Jelínková Dana

(Ch)

 

9.hod

KA

KAg2

(j3)

změna

Jelínková Dana

(Ch)

8A8

1.hod

SVS

SVS2

(j3)

změna

Králová Hana

 
 

2.hod

SVS

SVS2

(j3)

změna

Králová Hana

 
 

5.hod

A

A2

(j2)

supluje

Malý Jakub

(Je)

1A

3.hod

M

Fr

(č.9)

supluje

Turková Luďka

(Ze)

 

4.hod

Fr

Fr

(f2)

supluje

Nováková Šárka

(Ze)

1B

5.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Si)

 

6.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Si)

2A

2.hod

M

Fr

(z)

supluje

Kuťáková Eva

(Ze)

 

3.hod

A

A2

(č.31)

supluje

Palla Roman

(Sm)

2B

5.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Sj)

 

6.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Sj)

3A

2.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Ch)

 

8.hod

KA

KAg2

(j3)

změna

Jelínková Dana

(Ch)

 

9.hod

KA

KAg2

(j3)

změna

Jelínková Dana

(Ch)

3B

3.hod

R

RJ

(vv)

změna

Králová Hana

 
 

5.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Bz)

 

6.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Bz)

 

8.hod

KA

KAg2

(j3)

změna

Jelínková Dana

(Ch)

 

9.hod

KA

KAg2

(j3)

změna

Jelínková Dana

(Ch)

4A

1.hod

KA

KA4

(vv)

změna

Palla Roman

 
 

1.hod

SVS

SVS2

(j3)

změna

Králová Hana

 
 

1.hod

KA

KA3

(a)

supluje

Ziková Věra

(Si)

 

2.hod

KA

KA4

(vv)

změna

Palla Roman

 
 

2.hod

SVS

SVS2

(j3)

změna

Králová Hana

 
 

2.hod

KA

KA3

(a)

supluje

Ziková Věra

(Si)

4B

1.hod

KA

KA4

(vv)

změna

Palla Roman

 
 

1.hod

SVS

SVS2

(j3)

změna

Králová Hana

 
 

1.hod

KA

KA3

(a)

supluje

Ziková Věra

(Si)

 

2.hod

KA

KA4

(vv)

změna

Palla Roman

 
 

2.hod

SVS

SVS2

(j3)

změna

Králová Hana

 
 

2.hod

KA

KA3

(a)

supluje

Ziková Věra

(Si)

 

4.hod

A

A2

(vv)

změna

Jelínková Dana

 
 

4.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Ch)

 

5.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ma)

 

6.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(Kt)

 

6.hod

R

Rj

 

odpadá

 

(Kh)

Zrušen ranní basketbalový trénink
Školní kolo Zeměpisné olympiády 8. - 9. hodina
učebny z, č.11

 

Zpracováno v systému Bakaláři