Připomínám studentům 2A, 2B, 3A, 3B, 6A8 a 7A8, že ankety pro výběr seminářů končí ve středu 22.2.!!!!
Studentům, kteří si seminář nezvolí, bude přidělen předmět dle potřeb školy.

Suplování:   Středa 22.2.2017

datum výpisu: 21.2.2017 (12:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Chawnerová Hana

 

-

Zi

-

Mo

-

-

-

Je

Je

   

Klein Radim

 

..

Tu

-

-

..

..

-

-

-

   

Krůtová Vlasta

 

..

..

..

..

-

..

-

..

..

   

Kuťáková Eva

 

-

-

-

-

Kr

Kr

         

Pavlíčková Lada

 

..

Tu

..

..

-

-

-

-

-

   

Růžičková Eliška

 

..

..

..

..

-

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích tříd:

6A8

1.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Kn)

 

1.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Pa)

 

2.hod

Z

D

(fr)

supluje

Turková Luďka

(Pa)

 

2.hod

Z

H

(fr)

spojí

Turková Luďka

(Kn)

7A8

3.hod

Fr

FJ

 

odpadá

 

(Kt)

 

8.hod

KA

KAg2

(j3)

supluje

Jelínková Dana

(Ch)

 

8.hod

KFr

KFr

 

odpadá

 

(Kt)

 

9.hod

KA

KAg2

(j3)

supluje

Jelínková Dana

(Ch)

 

9.hod

KFr

KFr

 

odpadá

 

(Kt)

8A8

1.hod

VT

VT

 

přesun >>

 

na 20.2. (Po) 9.hod

 

1.hod

KFr

KFr

 

odpadá

 

(Kt)

 

2.hod

VT

VT

 

přesun >>

 

na 20.2. (Po) 8.hod

 

2.hod

KFr

KFr

 

odpadá

 

(Kt)

 

4.hod

Fr

FJ1

 

odpadá

 

(Kt)

1A

1.hod

Bi

PC2

 

odpadá

 

(Ru)

 

2.hod

Bi

PC2

 

odpadá

 

(Ru)

2A

5.hod

C

P2

(č.30)

spojí

Krátká Hana

(Ku)

 

6.hod

C

P1

(č.30)

spojí

Krátká Hana

(Ku)

3A

2.hod

A

A1

(j4)

supluje

Ziková Věra

(Ch)

 

5.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Kn)

 

6.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Kn)

 

8.hod

KA

KAg2

(j3)

supluje

Jelínková Dana

(Ch)

 

9.hod

KA

KAg2

(j3)

supluje

Jelínková Dana

(Ch)

3B

5.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Kn)

 

6.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Kn)

 

8.hod

KA

KAg2

(j3)

supluje

Jelínková Dana

(Ch)

 

8.hod

KFr

KFr

 

odpadá

 

(Kt)

 

9.hod

KA

KAg2

(j3)

supluje

Jelínková Dana

(Ch)

 

9.hod

KFr

KFr

 

odpadá

 

(Kt)

4A

1.hod

VT

VT

 

přesun >>

 

na 20.2. (Po) 9.hod

 

2.hod

VT

VT

 

přesun >>

 

na 20.2. (Po) 8.hod

4B

1.hod

VT

VT

 

přesun >>

 

na 20.2. (Po) 9.hod

 

1.hod

KFr

KFr

 

odpadá

 

(Kt)

 

2.hod

VT

VT

 

přesun >>

 

na 20.2. (Po) 8.hod

 

2.hod

KFr

KFr

 

odpadá

 

(Kt)

 

4.hod

A

A1

(j4)

supluje

Motyčková Hana

(Ch)

 

6.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(Kt)

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 6. hod - Klein Radim, Růžičková Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři