Suplování:   Středa 22.3.2017

datum výpisu: 22.3.2017 (7:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

5A8

         

KP

KP

         

1A

         

KP

KP

         

1B

         

KP

KP

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dvořáková Dana

         

..

           

Hoza Pavel

         

..

..

         

Chawnerová Hana

 

-

Zi

-

Mo

-

-

-

Pl

Pl

   

Jelínková Dana

 

..

Sm

-

..

..

-

         

Kolouch Jan

 

Ga

Ga

                 

Mareš Pavel

 

Dz

Nt

Kr

-

Sv

Ha

         

Ošmerová Magda

 

-

..

..

-

..

-

         

Pilátová Eliška

 

-

....

..

Ba

..

..

         

Šintalová Pavla

         

..

..

         

Šváchová Jana

           

..

         

Turková Luďka

 

Po

-

....

Hz

..

..

-

       

Zemanová Jana

 

-

..

..

..

             

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

2.hod

Z

 

(z)

supluje

Nováková Tereza

(Ms)

3A8

2.hod

Sp

Sp

 

odpadá

 

(Os)

4A8

1.hod

C

 

(z)

supluje

Dvořák Zdeněk

(Ms)

4B8

0.hod

Bi

 

(bl)

navíc

Marešovská Alena

 
 

6.hod

C

 

(z)

supluje

Hovorková Lenka

(Ms)

5A8

3.hod

Sp

Sp

 

odpadá

 

(Os)

6A8

5.hod

Sp

Sp

 

odpadá

 

(Os)

7A8

1.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Je)

 

3.hod

N

NJ

 

odpadá

 

(Pi)

 

5.hod

M

 

(d)

supluje

Šváchová Jana

(Ms)

 

8.hod

KA

KAg2

(j3)

supluje

Palla Roman

(Ch)

 

9.hod

KA

KAg2

(j3)

supluje

Palla Roman

(Ch)

8A8

1.hod

VT

VT

(p1)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Kl)

 

2.hod

VT

VT

(p1)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Kl)

 

4.hod

N

NJ1

(pr)

supluje

Ballová Renata

(Pi)

 

5.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Je)

1A

3.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(Ze)

 

4.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(Ze)

1B

3.hod

C

 

(m1)

supluje

Krátká Hana

(Ms)

2A

2.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(Ze)

3A

1.hod

Bi

 

(č.11)

supluje

Poláková Jana

(Tu)

 

2.hod

A

A1

(j4)

supluje

Ziková Věra

(Ch)

 

2.hod

A

A2

(p2)

supluje

Smetanová Marie

(Je)

 

5.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Pi)

 

6.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Pi)

 

8.hod

KA

KAg2

(j3)

supluje

Palla Roman

(Ch)

 

9.hod

KA

KAg2

(j3)

supluje

Palla Roman

(Ch)

3B

8.hod

KA

KAg2

(j3)

supluje

Palla Roman

(Ch)

 

9.hod

KA

KAg2

(j3)

supluje

Palla Roman

(Ch)

4A

1.hod

VT

VT

(p1)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Kl)

 

2.hod

VT

VT

(p1)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Kl)

 

4.hod

C

 

(č.9)

supluje

Hoza Pavel

(Tu)

 

5.hod

N

NJ2

(bi)

přesun <<

Králová Alena

z 6.hod

 

6.hod

N

NJ2

 

přesun >>

 

na 5.hod

4B

1.hod

VT

VT

(p1)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Kl)

 

2.hod

VT

VT

(p1)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Kl)

 

4.hod

A

A1

(j4)

supluje

Motyčková Hana

(Ch)

 

4.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Je)

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 5. hod - Dvořáková Dana

5A8, 6. hod - Šváchová Jana

1A, 5., 6. hod - Hoza Pavel

1B, 5., 6. hod - Šintalová Pavla

 

Zpracováno v systému Bakaláři