Suplování:   Čtvrtek 27.4.2017

datum výpisu: 27.4.2017 (8:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7A8

         

KP

KP

         

8A8

     

Th

               

3A

         

KP

KP

         

3B

         

KP

KP

         

4A

     

Th

               

4B

     

Th

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Beznosova Irina

 

Kn

Kn

-

-

Pa

Pa

         

Hoza Pavel

     

-

               

Chawnerová Hana

 

Sh

Sh

-

..

Pl

-

Zi

-

-

   

Koblerová Jaroslava

     

<>

               

Králíková Miroslava

               

-

-

   

Kuťáková Eva

             

..

..

     

Marešovská Alena

     

..

               

Šupková Renata

 

-

Hs

Hs

-

Hs

Hs

-

..

..

   

Změny v rozvrzích tříd:

2A8

2.hod

Hv

Evb

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Su)

 

3.hod

Hv

Evb

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Su)

3A8

1.hod

Tv

H

(tv)

supluje

Klein Radim

(Bz)

 

2.hod

Tv

H

(tv)

supluje

Klein Radim

(Bz)

3B8

4.hod

M

 

(bi)

změna

Poláková Jana

 
 

5.hod

Hv

Evb

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Su)

 

6.hod

Hv

Evb

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Su)

4A8

5.hod

Tv

D

(tm)

supluje

Pavlíčková Lada

(Bz)

 

6.hod

Tv

D

(tm)

supluje

Pavlíčková Lada

(Bz)

5A8

1.hod

Bi

 

(č.11)

změna

Kuťáková Eva

(Ds)

6A8

3.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ma)

 

5.hod

A

A1

(f1)

změna

Palla Roman

 
 

5.hod

A

A2

(f1)

spojí

Palla Roman

(Ch)

7A8

1.hod

Fr

FJ

 

přesun >>

 

na 4.5. (Čt) 0.hod

8A8

1.hod

KA

KA2

(j3)

supluje

Škoulová Hana

(Ch)

 

2.hod

KA

KA2

(j3)

supluje

Škoulová Hana

(Ch)

 

4.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Pi)

 

4.hod

Fr

FJ1

 

odpadá

 

(Kt)

 

5.hod

C

P1

 

odpadá

 

(Ds)

 

5.hod

M

P2

 

odpadá

 

(Kb)

 

6.hod

C

P2

 

odpadá

 

(Ds)

 

6.hod

M

P1

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Kn)

 

8.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Bz)

 

9.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Kn)

 

9.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Bz)

1A

7.hod

A

A1

(j3)

supluje

Ziková Věra

(Ch)

 

8.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Su)

 

9.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Su)

2A

5.hod

F

 

(f2)

výměna <<

Malý Jakub

z 2.5. (Út) 7.hod

2B

7.hod

Bi

PC1

 

odpadá

 

(Ku)

 

8.hod

Bi

PC1

 

odpadá

 

(Ku)

3A

3.hod

Sv

 

(fr)

výměna <<

Nováková Šárka

z 4.hod

 

4.hod

M

 

(m2)

výměna <<

Koblerová Jaroslava

z 3.hod

4A

1.hod

KA

KA2

(j3)

supluje

Škoulová Hana

(Ch)

 

2.hod

KA

KA2

(j3)

supluje

Škoulová Hana

(Ch)

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(Hz)

 

5.hod

C

   

odpadá

 

(Hz)

 

6.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Hm)

 

6.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Zi)

4B

1.hod

KA

KA2

(j3)

supluje

Škoulová Hana

(Ch)

 

2.hod

KA

KA2

(j3)

supluje

Škoulová Hana

(Ch)

 

4.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Ch)

 

4.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Je)

 

5.hod

C

   

odpadá

 

(Vi)

Pedagogický dohled u třídy:

8A8, 3. hod - Koblerová Jaroslava

4A, 3. hod - Hoza Pavel

4B, 3. hod - Marešovská Alena

11:50 - 12:50 Poslední zvonění maturitních tříd pro 3A, 3B a 7A8
7. vyučovací hodina platí dle rozvrhu!!!

 

Zpracováno v systému Bakaláři