Suplování:   Úterý 9.5.2017

datum výpisu: 5.5.2017 (11:45)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

3A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

3B8

     

KP

               

4A8

     

KP

               

4B8

     

KP

               

7A8

         

KP

           

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

3A

         

KP

           

3B

         

KP

           

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Beznosova Irina

     

..

               

Hnátová Ivana

     

..

               

Chawnerová Hana

 

-

Sh

Si

..

..

Zi

-

-

-

   

Koblerová Jaroslava

         

..

           

Králíková Miroslava

         

..

           

Králová Alena

 

-

-

-

Pi

Ds

..

-

-

..

   

Pilátová Eliška

     

..

               

Šváchová Jana

         

..

           

Vidrnová Vlasta

 

-

-

-

Ki

..

..

-

-

Hr

   

Změny v rozvrzích tříd:

2A8

4.hod

A

A2

(j3)

změna

Škoulová Hana

 

4B8

9.hod

F

 

(f1)

supluje

Hronek Roman

(Vi)

5A8

4.hod

Sp

Sp

(m1)

změna

Ošmerová Magda

 
 

8.hod

C

 

(m1)

změna

Dvořáková Dana

 

6A8

3.hod

A

A2

(j4)

supluje

Šintalová Pavla

(Ch)

7A8

8.hod

KA

KAg

(j4)

změna

Palla Roman

(Je)

 

9.hod

KA

KAg

(j2)

změna

Palla Roman

(Je)

1A

6.hod

A

A1

(č.30)

supluje

Ziková Věra

(Ch)

 

9.hod

D

   

odpadá

 

(Ak)

1B

5.hod

N

NJ1

(f2)

supluje

Dvořáková Dana

(Ak)

2B

4.hod

D

 

(fr)

změna

Hovorková Lenka

 
 

9.hod

Sv

 

(m1)

změna

Nováková Šárka

 

3A

4.hod

N

NJ2

(č.11)

supluje

Pilátová Eliška

(Ak)

 

8.hod

KA

KAg

(j4)

změna

Palla Roman

(Je)

 

9.hod

KA

KAg

(j2)

změna

Palla Roman

(Je)

3B

2.hod

A

A2

(dk)

supluje

Škoulová Hana

(Ch)

 

4.hod

M

P2

(č.31)

spojí

Králíková Miroslava

(Vi)

 

8.hod

KA

KAg

(j4)

změna

Palla Roman

(Je)

 

9.hod

KA

KAg

(j2)

změna

Palla Roman

(Je)

4A

1.hod

Dg

DG

 

odpadá

 

(Ga)

 

1.hod

ML

ML

 

odpadá

 

(Hz)

 

1.hod

HB

HB

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

KPD

KPD

 

odpadá

 

(Bl)

 

1.hod

SM

SM

 

odpadá

 

(Sv)

 

2.hod

Dg

DG

 

odpadá

 

(Ga)

 

2.hod

ML

ML

 

odpadá

 

(Hz)

 

2.hod

HB

HB

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

KPD

KPD

 

odpadá

 

(Bl)

 

2.hod

SM

SM

 

odpadá

 

(Sv)

 

3.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Hm)

 

3.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Zi)

 

4.hod

C

P2

 

odpadá

 

(Hz)

 

4.hod

M

P1

 

odpadá

 

(Tu)

 

5.hod

C

P1

 

odpadá

 

(Hz)

 

5.hod

M

P2

 

odpadá

 

(Tu)

 

6.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Ba)

 

6.hod

N

NJ2

 

odpadá

 

(Ak)

Pedagogický dohled u třídy:

3A8, 1.- 9. hod - Králová Alena, Vidrnová Vlasta

3B8, 3. hod - Beznosova Irina

4A8, 3. hod - Hnátová Ivana

4B8, 3. hod - Pilátová Eliška

7A8, 5. hod - Šváchová Jana

3A, 5. hod - Koblerová Jaroslava

3B, 5. hod - Králíková Miroslava

 

Zpracováno v systému Bakaláři