Suplování:   Pátek 26.5.2017

datum výpisu: 25.5.2017 (9:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

5A8

 

KP

KP

                 

1A

 

KP

KP

                 

1B

 

KP

KP

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata

 

..

Kp

                 

Gergelitsová Šárka

 

Hz

Mk

-

-

             

Hronek Roman

 

-

-

-

-

             

Chawnerová Hana

 

-

-

Si

-

Sm

Zi

-

-

-

   

Jelínková Dana

 

Hm

..

..

-

..

Pl

-

-

-

   

Kovaříková Alena

     

Ms

               

Králová Alena

 

..

Kp

                 

Králová Hana

     

-

Ki

             

Krátká Hana

 

..

..

Sj

Sj

             

Kureš Petr

     

-

....

             

Mareš Pavel

 

..

   

Ak

             

Marešovská Alena

 

-

-

..

-

             

Nováková Tereza

 

Hn

-

                 

Nováková Šárka

     

..

Ki

             

Pilátová Eliška

 

Hz

Mk

Po

Po

Ds

-

         

Šváchová Jana

       

..

             

Turková Luďka

 

No

                   

Vidrnová Vlasta

 

-

..

..

..

Kv

..

-

-

-

   

Zemanová Jana

 

-

..

..

-

-

           

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

3.hod

M

A2

(č.44)

změna

Poláková Jana

 
 

3.hod

M

A1

(č.44)

spojí

Poláková Jana

(Pi)

 

4.hod

M

A1

(f1)

změna

Poláková Jana

 
 

4.hod

M

A2

(f1)

spojí

Poláková Jana

(Pi)

2A8

3.hod

M

A2

(fr)

změna

Turková Luďka

 
 

4.hod

M

A1

(fr)

změna

Turková Luďka

 
 

6.hod

C

 

(č.9)

změna

Šupková Renata

 

3A8

1.hod

F

 

(bi)

supluje

Hnátová Ivana

(Nt)

 

4.hod

D

 

(č.11)

supluje

Králová Alena

(Ms)

 

5.hod

Ch

 

(ch)

supluje

Kovaříková Alena

(Vi)

3B8

1.hod

M

A2

(č.11)

změna

Poláková Jana

 
 

1.hod

C

A1

(č.31)

změna

Hovorková Lenka

 
 

2.hod

M

A1

(č.11)

změna

Poláková Jana

 
 

2.hod

C

A2

(hv)

změna

Hovorková Lenka

 
 

3.hod

Z

 

(z)

supluje

Mareš Pavel

(Kv)

 

5.hod

N

NJ2

(j3)

supluje

Dvořáková Dana

(Pi)

4A8

1.hod

D

P1

(č.44)

supluje

Hoza Pavel

(Ga)

 

1.hod

D

P2

(č.44)

spojí

Hoza Pavel

(Pi)

 

3.hod

Vv

Evb

(hv)

změna

Šeborová Jana

 
 

3.hod

Vv

Eva

(hv)

spojí

Šeborová Jana

(Kr)

 

4.hod

Vv

Evb

(hv)

změna

Šeborová Jana

 
 

4.hod

Vv

Eva

(hv)

spojí

Šeborová Jana

(Kr)

4B8

1.hod

M

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

2.hod

F

P1

(f1)

supluje

Malý Jakub

(Ga)

 

2.hod

F

P2

(f1)

spojí

Malý Jakub

(Pi)

 

3.hod

M

 

(ch)

přesun <<

Hnátová Ivana

z 1.hod

5A8

4.hod

Z

 

(z)

změna

Nováková Tereza

 

6A8

1.hod

Sv

 

(fr)

supluje

Nováková Šárka

(Tu)

 

3.hod

A

A2

(p2)

supluje

Šintalová Pavla

(Ch)

 

5.hod

M

A2

(14)

změna

Hnátová Ivana

 
 

6.hod

M

A1

(č.11)

změna

Hnátová Ivana

 

7A8

1.hod

A

A2

(14)

supluje

Heřmanová Darina

(Je)

 

3.hod

C

 

(d)

navíc

Dvořák Zdeněk

 
 

4.hod

C

 

(d)

navíc

Dvořák Zdeněk

 
 

5.hod

M

 

(č.9)

navíc

Šváchová Jana

 

1A

5.hod

M

 

(bi)

změna

Turková Luďka

 

2A

1.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Kr)

 

2.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Kr)

 

3.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(Ze)

3A

2.hod

Ch

NJ1

(ch)

supluje

Kureš Petr

(Ba)

 

2.hod

Ch

NJ2

(ch)

spojí

Kureš Petr

(Ak)

 

5.hod

Sv

 

(fr)

změna

Nováková Šárka

 
 

6.hod

A

A1

(vv)

supluje

Ziková Věra

(Ch)

 

6.hod

A

A2

(j3)

supluje

Palla Roman

(Je)

3B

3.hod

M

 

(č.9)

změna

Králíková Miroslava

 
 

4.hod

Bi

Fr

(bi)

supluje

Králíková Miroslava

(No)

 

4.hod

Bi

RJ

(bi)

spojí

Králíková Miroslava

(Kh)

 

5.hod

A

A2

(j4)

supluje

Smetanová Marie

(Ch)

 

5.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Je)

 

6.hod

C

   

odpadá

 

(Vi)

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 1., 2. hod - Nováková Tereza

1A, 1., 2. hod - Králová Alena

1B, 1., 2. hod - Ballová Renata

1A, 1B a 5A8 1. - 2. Zeměpisný pořad Planeta Země
Kino Benešov (odchod ze šaten)

 

Zpracováno v systému Bakaláři