Suplování:   Čtvrtek 15.6.2017

datum výpisu: 15.6.2017 (7:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

5A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

2B

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dvořák Zdeněk

 

..

..

..

-

-

Ms

-

-

..

   

Dvořáková Dana

 

..

..

-

..

..

..

-

..

-

   

Klein Radim

 

-

-

                 

Klein Radim

     

Bz

Bz

Bz

Bz

         

Kureš Petr

               

..

..

   

Kuťáková Eva

 

-

..

-

-

Kr

-

..

..

-

   

Marešovská Alena

 

..

..

..

....

Kv

-

-

-

-

   

Nováková Šárka

 

..

-

..

Kb

-

..

-

<>

-

   

Ošmerová Magda

 

....

   

..

-

>>

-

..

-

   

Šupková Renata

 

-

Hs

Hs

-

Hs

Hs

-

..

..

   

Šváchová Jana

 

-

....

..

<>

..

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích tříd:

2A8

2.hod

Hv

Eva

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Su)

 

3.hod

Hv

Eva

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Su)

3A8

3.hod

D

 

(č.44)

navíc

Králová Alena

 

3B8

3.hod

M

 

(m1)

změna

Poláková Jana

 
 

5.hod

Hv

Eva

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Su)

 

6.hod

Hv

Eva

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Su)

4B8

5.hod

Tv

H

(tv)

supluje

Beznosova Irina

(Kn)

 

6.hod

Tv

H

(tv)

supluje

Beznosova Irina

(Kn)

6A8

1.hod

A

A1

(j2)

výměna <<

Palla Roman

z 5.hod

 

1.hod

A

A2

(m1)

výměna <<

Chawnerová Hana

z 5.hod

 

1.hod

Ch

   

výměna >>

 

na 5.hod

 

3.hod

Sp

Sp

(fr)

přesun <<

Ošmerová Magda

z 6.hod

 

3.hod

N

Nj

(j1)

přesun <<

Ballová Renata

z 6.hod

 

3.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ma)

 

5.hod

Ch

 

(ch)

výměna <<

Kureš Petr

z 1.hod

 

6.hod

C

 

(f1)

navíc

Hoza Pavel

 
 

9.hod

F

   

přesun >>

 

na 20.6. (Út) 6.hod

7A8

2.hod

F

 

(f2)

navíc

Prášek Vladimír

 
 

3.hod

Ch

 

(ch)

navíc

Kovaříková Alena

 
 

5.hod

Ch

 

(f2)

supluje

Kovaříková Alena

(Ma)

 

6.hod

Z

 

(z)

supluje

Mareš Pavel

(Dz)

 

8.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

9.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

1A

2.hod

A

A2

(j2)

přesun <<

Palla Roman

z 7.hod

 

2.hod

A

A1

(m1)

přesun <<

Chawnerová Hana

z 7.hod

 

2.hod

C

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

4.hod

M

 

(m2)

výměna <<

Turková Luďka

z 12.6. (Po) 1.hod

 

7.hod

C

 

(f1)

přesun <<

Hoza Pavel

z 2.hod

 

8.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Su)

 

9.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Su)

2A

3.hod

Tv

H

(tv)

supluje

Beznosova Irina

(Kn)

 

4.hod

Tv

H

(tv)

supluje

Beznosova Irina

(Kn)

 

5.hod

C

 

(m2)

supluje

Krátká Hana

(Ku)

 

8.hod

D

 

(fr)

výměna <<

Vidrnová Vlasta

z 22.6. (Čt) 9.hod

3A

1.hod

Ch

 

(ch)

přesun <<

Kureš Petr

z 5.hod

 

3.hod

C

 

(d)

přesun <<

Hovorková Lenka

z 1.hod

 

4.hod

M

 

(f1)

supluje

Koblerová Jaroslava

(No)

 

5.hod

M

 

(m1)

přesun <<

Koblerová Jaroslava

z 3.hod

 

8.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

9.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

3B

1.hod

D

 

(d)

výměna <<

Hovorková Lenka

z 3.hod

 

2.hod

M

 

(m2)

změna

Králíková Miroslava

 
 

3.hod

F

 

(f1)

výměna <<

Prášek Vladimír

z 1.hod

 

5.hod

Bi

 

(f1)

přesun <<

Králíková Miroslava

z 7.hod

 

7.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

9.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Dvořák Zdeněk, Nováková Šárka

5A8, 1.- 9. hod - Marešovská Alena, Šváchová Jana

2B, 1.- 9. hod - Dvořáková Dana, Kuťáková Eva

 

Zpracováno v systému Bakaláři