Suplování:   Pondělí 11.9.2017

datum výpisu: 10.9.2017 (16:44)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

4B8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

2A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

2B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3B

 

KP

KP

KP

KP

KP

KP

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata

 

Ak

Ds

..

-

..

-

-

-

-

         

Beznosova Irina

 

Dz

Ak

..

..

-

-

-

-

-

         

Gergelitsová Šárka

 

..

..

..

..

Ly

Ly

-

-

-

         

Hovorková Lenka

 

Hn

Hn

                       

Hoza Pavel

 

Ze

No

Hn

Hn

                   

Hronek Roman

 

-

-

-

-

                   

Jelínková Dana

 

Pl

Pl

Dz

Kb

..

..

-

-

-

         

Klein Radim

 

Dz

Ak

-

-

Sv

..

-

-

-

         

Králíková Miroslava

     

Ha

                     

Králová Hana

     

-

Br

                   

Krátká Hana

 

..

..

..

..

..

-

-

-

-

         

Kuťáková Eva

     

..

                     

Malý Jakub

 

..

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Mareš Pavel

   

..

Pt1

                     

Marešovská Alena

 

..

..

-

Po

-

-

-

-

-

         

Nováková Tereza

   

....

....

                     

Nováková Šárka

     

-

Br

                   

Pavlíčková Lada

 

-

-

..

..

Sv

..

-

-

-

         

Pilátová Eliška

 

..

..

..

-

Ds

-

-

-

-

         

Prášek Vladimír

 

..

..

-

Kp

..

No

-

-

-

         

Smetanová Marie

 

..

..

..

..

Pl

-

-

-

-

         

Šintalová Pavla

 

-

-

Dz

Kb

Nt

-

-

-

-

         

Škoulová Hana

 

..

..

..

..

Nt

..

-

-

-

         

Turková Luďka

 

..

Kb

Kp

Su

..

Br

-

-

-

         

Vidrnová Vlasta

 

..

..

Ha

Ki

..

Hz

-

-

-

         

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

3.hod

F

 

(f1)

supluje

Hnátová Ivana

(Hz)

 

4.hod

Bi

 

(bi)

supluje

Poláková Jana

(Ma)

 

5.hod

A

A2

(č.30)

spojí

Palla Roman

(Sm)

 

6.hod

D

 

(d)

supluje

Hoza Pavel

(Vi)

2A8

1.hod

C

Dív

(fr)

supluje

Dvořák Zdeněk

(Bz)

 

1.hod

C

Chl

(fr)

spojí

Dvořák Zdeněk

(Kn)

 

2.hod

D

Dív

(fr)

supluje

Králová Alena

(Bz)

 

2.hod

D

Chl

(fr)

spojí

Králová Alena

(Kn)

 

5.hod

It

It3

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

6.hod

It

It1

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

3A8

3.hod

Z

 

(z)

supluje

Praktikant1 P

(Ms)

 

4.hod

C

 

(č.30)

supluje

Šupková Renata

(Tu)

 

6.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Sh)

5A8

1.hod

A

 

(d)

supluje

Zemanová Jana

(Hz)

 

2.hod

N

Nj

(j1)

supluje

Dvořáková Dana

(Ba)

 

5.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Je)

 

6.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Je)

5B8

1.hod

M

A2

(m1)

spojí

Hnátová Ivana

(Ha)

 

2.hod

M

A1

(m1)

spojí

Hnátová Ivana

(Ha)

 

5.hod

N

Nj

(bl)

supluje

Dvořáková Dana

(Pi)

6A8

1.hod

N

NJ

(hv)

změna

Dvořáková Dana

 
 

5.hod

Z

A1

(z)

supluje

Nováková Tereza

(Si)

 

5.hod

Z

A2

(z)

spojí

Nováková Tereza

(Sh)

7A8

2.hod

Sv

 

(f1)

supluje

Nováková Šárka

(Hz)

 

3.hod

N

Nj

 

odpadá

 

(Ba)

 

4.hod

M

A2

(m2)

spojí

Hnátová Ivana

(Hz)

 

5.hod

C

 

(fr)

navíc

Hoza Pavel

 
 

6.hod

F

 

(f2)

supluje

Brabec Petr

(Tu)

8A8

1.hod

KA

KAg

(j4)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

1.hod

VKB

VKB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

KA

KA

 

odpadá

 

(Sm)

 

1.hod

KA

KA2

 

odpadá

 

(Sh)

 

2.hod

KA

KAg

(j2)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

2.hod

VKB

VKB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

KA

KA

 

odpadá

 

(Sm)

 

2.hod

KA

KA2

 

odpadá

 

(Sh)

 

3.hod

N

NJ

 

odpadá

 

(Pi)

 

5.hod

M

H

(m1)

supluje

Šváchová Jana

(Kn)

 

5.hod

M

D

(m1)

spojí

Šváchová Jana

(Pa)

 

6.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Kn)

 

6.hod

Tv

D

 

odpadá

 

(Pa)

1A

4.hod

F

Fr

(ch)

supluje

Brabec Petr

(No)

 

4.hod

F

Rj

(ch)

spojí

Brabec Petr

(Kh)

1B

1.hod

N

Nj1

(m2)

spojí

Králová Alena

(Ba)

 

2.hod

M

 

(m2)

supluje

Koblerová Jaroslava

(Tu)

 

3.hod

Ch

 

(f2)

supluje

Kureš Petr

(Tu)

 

4.hod

Ch

 

(f2)

supluje

Kureš Petr

(Pk)

4A

1.hod

KA

KAg

(j4)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

1.hod

VKB

VKB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

KA

KA

 

odpadá

 

(Sm)

 

1.hod

KA

KA2

 

odpadá

 

(Sh)

 

2.hod

KA

KAg

(j2)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

2.hod

VKB

VKB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

KA

KA

 

odpadá

 

(Sm)

 

2.hod

KA

KA2

 

odpadá

 

(Sh)

 

3.hod

D

A1

(bi)

spojí

Dvořák Zdeněk

(Si)

 

3.hod

D

A2

(bi)

supluje

Dvořák Zdeněk

(Je)

 

4.hod

M

A1

(f1)

supluje

Koblerová Jaroslava

(Si)

 

4.hod

M

A2

(f1)

spojí

Koblerová Jaroslava

(Je)

 

5.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Ba)

4B

1.hod

KA

KAg

(j4)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

1.hod

VKB

VKB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

KA

KA

 

odpadá

 

(Sm)

 

1.hod

KA

KA2

 

odpadá

 

(Sh)

 

2.hod

KA

KAg

(j2)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

2.hod

VKB

VKB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

KA

KA

 

odpadá

 

(Sm)

 

2.hod

KA

KA2

 

odpadá

 

(Sh)

 

3.hod

C

P2

(m1)

spojí

Hovorková Lenka

(Vi)

 

3.hod

C

P1

(m1)

supluje

Hovorková Lenka

(Ki)

 

4.hod

Bi

P2

(m1)

změna

Králíková Miroslava

 
 

4.hod

Bi

P1

(m1)

spojí

Králíková Miroslava

(Vi)

 

6.hod

Sv

 

(f1)

supluje

Nováková Šárka

(Pk)

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Ballová Renata, Beznosova Irina, Klein Radim

4B8, 1.- 9. hod - Malý Jakub, Marešovská Alena

2A, 1.- 9. hod - Pavlíčková Lada, Turková Luďka

2B, 1.- 9. hod - Prášek Vladimír

3A, 1.- 9. hod - Krátká Hana, Smetanová Marie, Škoulová Hana

Od pondělí 11.9. platí drobné změny v úmístění tříd. Zkontrolujte si prosím váš rozvrh.

 

Zpracováno v systému Bakaláři