Suplování:   Úterý 26.9.2017

datum výpisu: 25.9.2017 (12:42)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

5A8

     

KP

                     

5B8

     

KP

                     

6A8

   

KP

                       

7A8

   

KP

                       

8A8

     

KP

                     

1A

     

KP

                     

1B

     

KP

                     

2A

   

KP

                       

2B

   

KP

                       

3A

   

KP

                       

3B

   

KP

                       

4A

     

KP

                     

4B

     

KP

                     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Brabec Petr

 

Ly

Ly

Ly

Ly

                   

Dvořák Zdeněk

     

..

                     

Dvořáková Dana

   

..

                       

Gergelitsová Šárka

 

Ly

Ly

Ly

Ly

-

-

-

Br

Br

         

Hnátová Ivana

   

..

                       

Hovorková Lenka

     

..

                     

Hoza Pavel

   

..

                       

Hronek Roman

 

-

-

-

-

-

-

-

..

..

         

Koblerová Jaroslava

 

..

..

-

-

Ds

Ds

-

..

..

         

Králíková Miroslava

   

..

                       

Králová Alena

 

..

                         

Králová Hana

     

-

                     

Kureš Petr

   

..

                       

Mareš Pavel

     

..

                     

Marešovská Alena

     

..

                     

Nováková Tereza

   

..

                       

Růžičková Eliška

     

..

                     

Smetanová Marie

     

..

                     

Šupková Renata

 

-

-

Sj

Sj

Hn

Hs

-

..

..

         

Šváchová Jana

 

....

<>

..

..

-

Pk

..

..

-

         

Turková Luďka

 

Hz

..

-

Po

Ru

-

-

Ki

-

         

Vidrnová Vlasta

 

Pl

..

..

Po

Ru

-

-

Bz

Bz

         

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

1.hod

A

 

(č.11)

supluje

Palla Roman

(Vi)

2A8

6.hod

Hv

Ev2

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Su)

3A8

3.hod

Hv

Evb

(hv)

spojí

Šeborová Jana

(Su)

 

4.hod

Hv

Evb

(hv)

spojí

Šeborová Jana

(Su)

 

5.hod

F

 

(č.30)

supluje

Hnátová Ivana

(Su)

 

8.hod

Bi

 

(fr)

supluje

Králíková Miroslava

(Tu)

4A8

1.hod

It

It1

(p1)

spojí

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

1.hod

It

It2

(p2)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Br)

 

4.hod

M

A2

(č.9)

supluje

Poláková Jana

(Tu)

 

4.hod

M

A1

(č.9)

spojí

Poláková Jana

(Vi)

 

5.hod

Bi

A1

(č.9)

supluje

Růžičková Eliška

(Tu)

 

5.hod

Bi

A2

(č.9)

spojí

Růžičková Eliška

(Vi)

4B8

2.hod

It

It1

(p1)

spojí

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

2.hod

It

It2

(p2)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Br)

5A8

4.hod

F

PC2

 

odpadá

 

(Sv)

 

8.hod

It

It2

(p2)

spojí

Brabec Petr

(Ga)

 

9.hod

It

It2

(p2)

spojí

Brabec Petr

(Ga)

6A8

3.hod

It

IT1

(p2)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Br)

 

3.hod

It

IT2

(p1)

spojí

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

4.hod

It

IT1

(p2)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Br)

 

4.hod

It

IT2

(p1)

spojí

Lysoněk Tomáš

(Ga)

7A8

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

VKF

VKF2

 

odpadá

 

(Hr)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

VKF

VKF2

 

odpadá

 

(Hr)

8A8

1.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

6.hod

F

 

(ch)

supluje

Prášek Vladimír

(Sv)

1A

2.hod

Ch

 

(f1)

výměna <<

Březinová Jana

z 2.10. (Po) 5.hod

 

5.hod

C

A1

(č.44)

spojí

Dvořáková Dana

(Kb)

 

6.hod

C

A2

(č.44)

spojí

Dvořáková Dana

(Kb)

 

8.hod

Tv

 

(tv)

navíc

Klein Radim

 
 

9.hod

Tv

 

(tv)

navíc

Klein Radim

 

1B

1.hod

N

Nj2

 

odpadá

 

(Ak)

 

8.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Su)

 

9.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Su)

2A

1.hod

C

A1

(j3)

spojí

Hoza Pavel

(Tu)

 

7.hod

F

PC2

 

odpadá

 

(Sv)

 

8.hod

F

PC2

 

odpadá

 

(Sv)

3A

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

VKF

VKF2

 

odpadá

 

(Hr)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

VKF

VKF2

 

odpadá

 

(Hr)

3B

8.hod

KR

KR2

(č.11)

supluje

Beznosova Irina

(Vi)

 

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

VKF

VKF2

 

odpadá

 

(Hr)

 

9.hod

KR

KR2

(č.11)

supluje

Beznosova Irina

(Vi)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

VKF

VKF2

 

odpadá

 

(Hr)

4A

1.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

4B

1.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 3. hod - Růžičková Eliška

5B8, 3. hod - Marešovská Alena

6A8, 2. hod - Kureš Petr

7A8, 2. hod - Hnátová Ivana

8A8, 3. hod - Smetanová Marie

1A, 3. hod - Mareš Pavel

1B, 3. hod - Dvořák Zdeněk

2A, 2. hod - Hoza Pavel

2B, 2. hod - Králíková Miroslava

3A, 2. hod - Nováková Tereza

3B, 2. hod - Dvořáková Dana

4A, 3. hod - Hovorková Lenka

Scénické čtení: Už je tady zase
2. nebo 3. hodina v Aule dle rozpisu

 

Zpracováno v systému Bakaláři