Suplování:   Úterý 3.10.2017

datum výpisu: 2.10.2017 (12:18)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2A8

   

Ex

Ex

                     

4A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gergelitsová Šárka

 

Ly

Ly

Ly

Ly

-

-

-

Ku

Br

         

Hašková Klára

   

..

..

                     

Hašková Klára

       

-

Sj

Su

               

Hovorková Lenka

 

Mk

-

..

-

Pk

No

-

..

-

         

Králová Hana

     

-

                     

Kureš Petr

 

..

No

-

Hz

..

..

-

..

..

         

Pavlíčková Lada

     

Bz

Bz

                   

Poláková Jana

   

..

....

                     

Vidrnová Vlasta

 

Kr

..

Kr

Tu

Tu

-

-

Bz

Bz

         

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

1.hod

C

 

(č.11)

supluje

Krátká Hana

(Vi)

 

5.hod

Vv

A1

(hv)

změna

Šeborová Jana

 
 

5.hod

Vv

A2

(hv)

spojí

Šeborová Jana

(Hs)

2A8

6.hod

Vv

Ev1

(hv)

změna

Šupková Renata

 
 

6.hod

Vv

Ev2

(hv)

spojí

Šupková Renata

(Hs)

4A8

1.hod

It

It1

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

4.hod

M

A1

(č.9)

spojí

Turková Luďka

(Vi)

 

5.hod

M

A2

(č.9)

spojí

Turková Luďka

(Vi)

4B8

2.hod

It

It1

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

3.hod

Tv

D

(tv)

spojí

Beznosova Irina

(Pa)

 

4.hod

Tv

D

(tv)

spojí

Beznosova Irina

(Pa)

 

8.hod

N

NJ1

(d)

navíc

Králová Alena

 
 

8.hod

N

NJ2

(ch)

navíc

Pilátová Eliška

 
 

8.hod

C

   

odpadá

 

(Ha)

5A8

2.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Hs)

 

8.hod

It

It2

(p2)

supluje

Kuťáková Eva

(Ga)

 

9.hod

It

It1

(p1)

změna

Kuťáková Eva

(Br)

 

9.hod

It

It2

(p2)

supluje

Brabec Petr

(Ga)

5B8

5.hod

F

 

(f1)

supluje

Prášek Vladimír

(Ha)

6A8

2.hod

Sv

 

(ch)

supluje

Nováková Šárka

(Kp)

 

3.hod

It

IT2

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

4.hod

It

IT2

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

7A8

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kp)

 

5.hod

Ch

PC2

 

odpadá

 

(Kp)

 

6.hod

Ch

PC2

 

odpadá

 

(Kp)

8A8

0.hod

SM

SM1

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

8.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

9.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

1A

8.hod

Tv

Dív

(tv)

spojí

Klein Radim

(Bz)

 

9.hod

Tv

Dív

(tv)

spojí

Klein Radim

(Bz)

1B

4.hod

D

 

(ch)

supluje

Hoza Pavel

(Kp)

3B

1.hod

M

 

(fr)

supluje

Malý Jakub

(Ha)

 

2.hod

R

Rj

 

odpadá

 

(Vi)

 

8.hod

KR

KR2

(č.11)

supluje

Beznosova Irina

(Vi)

 

9.hod

KR

KR2

(č.11)

supluje

Beznosova Irina

(Vi)

4A

0.hod

SM

SM1

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 

4B

0.hod

SM

SM1

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

3.hod

C

 

(fr)

supluje

Krátká Hana

(Vi)

 

6.hod

Sv

 

(d)

supluje

Nováková Šárka

(Ha)

 

8.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

9.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 2., 3. hod - Hašková Klára, Poláková Jana

4A, 1.- 9. hod - Hovorková Lenka, Kureš Petr

 

Zpracováno v systému Bakaláři