Suplování:   Úterý 10.10.2017

datum výpisu: 9.10.2017 (11:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata

 

..

   

Ds

..

..

               

Gergelitsová Šárka

 

Ly

Ly

Ly

Ly

-

-

-

Br

Br

         

Hovorková Lenka

 

Mk

-

Kb

-

Pk

..

-

Pi

-

         

Hronek Roman

               

..

..

         

Králová Hana

     

-

                     

Kureš Petr

 

..

No

-

Hz

..

..

-

..

..

         

Smetanová Marie

 

..

                         

Šintalová Pavla

 

..

..

-

Zi

Sm

-

-

..

..

         

Vidrnová Vlasta

 

Pi

Pl

..

Tu

Tu

-

-

Bz

Bz

         

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

1.hod

Ov

 

(č.11)

supluje

Pilátová Eliška

(Vi)

4A8

1.hod

It

It1

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

4.hod

M

A1

(č.9)

spojí

Turková Luďka

(Vi)

 

5.hod

M

A2

(č.9)

spojí

Turková Luďka

(Vi)

4B8

2.hod

It

It1

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

5.hod

N

NJ2

(j1)

změna

Pilátová Eliška

 
 

8.hod

Ov

 

(d)

supluje

Pilátová Eliška

(Ha)

5A8

5.hod

N

Nj

 

odpadá

 

(Ba)

 

8.hod

It

It2

(p2)

spojí

Brabec Petr

(Ga)

 

9.hod

It

It2

(p2)

spojí

Brabec Petr

(Ga)

5B8

5.hod

F

 

(f1)

supluje

Prášek Vladimír

(Ha)

6A8

2.hod

Sv

 

(ch)

supluje

Nováková Šárka

(Kp)

 

3.hod

It

IT2

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

4.hod

It

IT2

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

7A8

1.hod

A

A1

(j1)

navíc

Palla Roman

 
 

1.hod

A

A2

(f1)

navíc

Jelínková Dana

 
 

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kp)

 

5.hod

Ch

PC3

 

odpadá

 

(Kp)

 

6.hod

Ch

PC3

 

odpadá

 

(Kp)

 

8.hod

VKF

VKF2

 

odpadá

 

(Hr)

 

8.hod

KA

KAB2

 

odpadá

 

(Si)

 

9.hod

VKF

VKF2

 

odpadá

 

(Hr)

 

9.hod

KA

KAB2

 

odpadá

 

(Si)

8A8

0.hod

SM

SM1

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

0.hod

Fm

FG2

(m2)

navíc

Šváchová Jana

 
 

1.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(Si)

 

8.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

9.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

1A

8.hod

Tv

Dív

(tv)

spojí

Klein Radim

(Bz)

 

9.hod

Tv

Dív

(tv)

spojí

Klein Radim

(Bz)

1B

1.hod

N

Nj1

 

odpadá

 

(Ba)

 

4.hod

D

 

(ch)

supluje

Hoza Pavel

(Kp)

2A

5.hod

F

 

(ch)

výměna <<

Šváchová Jana

z 6.10. (Pá) 5.hod

2B

4.hod

A

A2

(j3)

spojí

Ziková Věra

(Si)

 

6.hod

N

NJ2

 

odpadá

 

(Ba)

3A

1.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Sm)

 

3.hod

Fr

Fr

(fr)

změna

Nováková Šárka

 
 

8.hod

VKF

VKF2

 

odpadá

 

(Hr)

 

9.hod

VKF

VKF2

 

odpadá

 

(Hr)

3B

1.hod

D

 

(fr)

supluje

Malý Jakub

(Ha)

 

2.hod

R

Rj

(č.30)

supluje

Palla Roman

(Vi)

 

8.hod

KR

KR2

(č.11)

supluje

Beznosova Irina

(Vi)

 

8.hod

VKF

VKF2

 

odpadá

 

(Hr)

 

9.hod

KR

KR2

(č.11)

supluje

Beznosova Irina

(Vi)

 

9.hod

VKF

VKF2

 

odpadá

 

(Hr)

4A

0.hod

SM

SM1

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

1.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(Si)

 

3.hod

M

 

(ch)

supluje

Koblerová Jaroslava

(Ha)

 

4.hod

N

NJ1

(m1)

supluje

Dvořáková Dana

(Ba)

 

5.hod

A

A1

(st)

supluje

Smetanová Marie

(Si)

 

8.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

 

9.hod

SC

SC

 

odpadá

 

(Kp)

4B

0.hod

SM

SM1

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 

Pedagogický dohled u třídy:

4B, 1.- 9. hod - Hovorková Lenka, Kureš Petr

 

Zpracováno v systému Bakaláři