Suplování:   Úterý 24.10.2017

datum výpisu: 23.10.2017 (13:36)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Březinová Jana

 

Po

-

..

..

Ru

-

..

..

-

         

Gergelitsová Šárka

 

Ly

Ly

Ly

Ly

-

-

-

Br

Br

         

Koblerová Jaroslava

 

..

..

-

-

Ds

Ds

-

..

..

         

Krátká Hana

               

..

..

         

Marešovská Alena

 

..

..

Po

<>

>>

>>

-

-

-

         

Ošmerová Magda

 

....

Su

-

-

..

-

-

..

..

         

Vidrnová Vlasta

 

Kr

Pl

Kr

Tu

Tu

-

-

Bz

Bz

         

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

1.hod

C

 

(č.11)

supluje

Krátká Hana

(Vi)

2A8

1.hod

M

 

(ch)

supluje

Poláková Jana

(Bj)

3A8

2.hod

C

Sp

(bi)

supluje

Šupková Renata

(Os)

4A8

1.hod

It

It1

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

4.hod

M

A1

(č.9)

spojí

Turková Luďka

(Vi)

 

5.hod

M

A2

(č.9)

spojí

Turková Luďka

(Vi)

 

8.hod

Sp

Sp

 

odpadá

 

(Os)

4B8

2.hod

It

It1

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

5A8

3.hod

Ch

PC2

 

odpadá

 

(Bj)

 

4.hod

Ch

PC2

 

odpadá

 

(Bj)

 

5.hod

Sp

Sp

 

odpadá

 

(Os)

 

8.hod

It

It2

(p2)

spojí

Brabec Petr

(Ga)

 

9.hod

It

It2

(p2)

spojí

Brabec Petr

(Ga)

5B8

3.hod

Bi

 

(bi)

supluje

Poláková Jana

(Ma)

 

9.hod

Sp

Sp

 

odpadá

 

(Os)

6A8

3.hod

It

IT2

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

4.hod

It

IT2

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

7A8

5.hod

Bi

PC1

 

přesun >>

 

na 16.10. (Po) 9.hod

 

6.hod

Bi

PC1

 

přesun >>

 

na 16.10. (Po) 8.hod

 

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

8A8

1.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

4.hod

Sv

 

(bi)

výměna <<

Nováková Šárka

z 20.10. (Pá) 6.hod

1A

5.hod

C

A1

(č.44)

spojí

Dvořáková Dana

(Kb)

 

6.hod

C

A2

(č.44)

spojí

Dvořáková Dana

(Kb)

 

8.hod

Tv

Dív

(tm)

spojí

Klein Radim

(Bz)

 

9.hod

Tv

Dív

(tm)

spojí

Klein Radim

(Bz)

1B

8.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Kr)

 

9.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Kr)

2A

5.hod

Bi

 

(ch)

supluje

Růžičková Eliška

(Bj)

 

7.hod

Ch

PC2

 

odpadá

 

(Bj)

 

8.hod

Ch

PC2

 

odpadá

 

(Bj)

3A

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

3B

2.hod

R

Rj

(č.30)

supluje

Palla Roman

(Vi)

 

8.hod

KR

KR2

(č.11)

supluje

Beznosova Irina

(Vi)

 

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

KR

KR2

(č.11)

supluje

Beznosova Irina

(Vi)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

4A

1.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

1.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

4B

1.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

1.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

3.hod

C

 

(fr)

supluje

Krátká Hana

(Vi)

 

Zpracováno v systému Bakaláři