Suplování:   Pondělí 11.12.2017

datum výpisu: 10.12.2017 (18:16)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Dvořáková Dana

 

..

..

Kp

Ku

-

Ms

               

Gergelitsová Šárka

 

Ly

Ly

Ly

Ly

Ly

Ly

-

-

-

         

Hašková Klára

 

-

-

-

-

-

-

               

Králová Hana

 

..

..

-

..

..

-

               

Malý Jakub

 

..

-

-

-

-

-

               

Nováková Tereza

 

..

..

....

Bj

-

Dz

               

Nováková Šárka

 

..

..

-

..

..

..

-

-

-

         

Smetanová Marie

 

..

..

..

                     

Šváchová Jana

 

..

..

Kp

Ku

-

-

-

-

-

         

Vidrnová Vlasta

         

Ms

..

               

Změny v rozvrzích tříd:

2A8

4.hod

Ch

 

(ch)

supluje

Březinová Jana

(Nt)

 

5.hod

It

It3

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

6.hod

It

It1

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

4A8

2.hod

Pm

It1

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

5.hod

Ov

 

(fr)

supluje

Mareš Pavel

(Vi)

4B8

1.hod

Pm

It1

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

5B8

6.hod

D

 

(fr)

supluje

Dvořák Zdeněk

(Nt)

6A8

1.hod

N

NJ

 

odpadá

 

(Ds)

 

3.hod

Ch

A1

(č.44)

supluje

Kureš Petr

(Ds)

 

3.hod

Ch

A2

(č.44)

spojí

Kureš Petr

(Sv)

 

4.hod

Bi

A2

(č.44)

supluje

Kuťáková Eva

(Ds)

 

4.hod

Bi

A1

(č.44)

spojí

Kuťáková Eva

(Sv)

7A8

1.hod

Sv

   

odpadá

 

(No)

8A8

1.hod

KA

KAg

(j4)

změna

Palla Roman

(Je)

 

1.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(Kh)

 

1.hod

KA

KA

 

odpadá

 

(Sm)

 

2.hod

KA

KAg

(j2)

změna

Palla Roman

(Je)

 

2.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(Kh)

 

2.hod

KA

KA

 

odpadá

 

(Sm)

1A

1.hod

F

PC1

 

odpadá

 

(Sv)

 

2.hod

F

PC1

 

odpadá

 

(Sv)

 

4.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(No)

 

4.hod

R

Rj

 

odpadá

 

(Kh)

 

6.hod

Z

 

(č.44)

supluje

Mareš Pavel

(Ds)

2A

3.hod

It

It1

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

4.hod

It

It1

(p1)

supluje

Lysoněk Tomáš

(Ga)

 

5.hod

M

 

(č.30)

změna

Turková Luďka

 
 

6.hod

Sv

   

odpadá

 

(No)

3A

2.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(No)

 

6.hod

D

 

(f2)

změna

Hoza Pavel

 

4A

1.hod

KA

KAg

(j4)

změna

Palla Roman

(Je)

 

1.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(Kh)

 

1.hod

KA

KA

 

odpadá

 

(Sm)

 

2.hod

KA

KAg

(j2)

změna

Palla Roman

(Je)

 

2.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(Kh)

 

2.hod

KA

KA

 

odpadá

 

(Sm)

4B

1.hod

KA

KAg

(j4)

změna

Palla Roman

(Je)

 

1.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(Kh)

 

1.hod

KA

KA

 

odpadá

 

(Sm)

 

2.hod

KA

KAg

(j2)

změna

Palla Roman

(Je)

 

2.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(Kh)

 

2.hod

KA

KA

 

odpadá

 

(Sm)

 

5.hod

R

RJ

 

odpadá

 

(Kh)

 

5.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(No)

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 1.- 6. hod - Hašková Klára, Nováková Tereza

3B, 1.- 6. hod - Králová Hana

Olympiáda z ČJ - 3A8 a 4AB8 - 5. - 6. hodina učebna č. 14

 

Zpracováno v systému Bakaláři