Suplování:   Čtvrtek 25.1.2018

datum výpisu: 25.1.2018 (8:04)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

5A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata

 

..

..

..

..

Ak

Ds

-

-

-

         

Gergelitsová Šárka

         

Do

Do

               

Hašková Klára

 

Po

Po

Pl

Bj

-

-

               

Hovorková Lenka

 

..

Ak

Dz

-

Po

-

-

-

-

         

Klein Radim

 

-

-

Pa

Pa

..

..

-

..

..

         

Koblerová Jaroslava

 

..

..

Sv

-

..

..

-

-

..

         

Krátká Hana

 

..

..

Kh

-

..

..

               

Malý Jakub

 

-

-

Ds

Ds

..

-

               

Růžičková Eliška

 

..

-

-

-

Zi

Nt

-

..

-

         

Šupková Renata

 

..

..

Pl

Bj

..

..

               

Zemanová Jana

 

-

-

-

-

-

-

               

Změny v rozvrzích tříd:

2A8

1.hod

M

A2

(m1)

změna

Poláková Jana

 
 

1.hod

M

A1

(m1)

spojí

Poláková Jana

(Hs)

 

2.hod

M

A1

(m1)

změna

Poláková Jana

 
 

2.hod

M

A2

(m1)

spojí

Poláková Jana

(Hs)

 

3.hod

Hv

Ev1

(hv)

supluje

Palla Roman

(Hs)

 

3.hod

Hv

Ev2

(hv)

spojí

Palla Roman

(Su)

 

4.hod

Ch

Ev1

(ch)

supluje

Březinová Jana

(Hs)

 

4.hod

Ch

Ev2

(ch)

spojí

Březinová Jana

(Su)

 

6.hod

Z

 

(č.44)

supluje

Nováková Tereza

(Ru)

4A8

5.hod

A

 

(m2)

supluje

Ziková Věra

(Ru)

 

8.hod

Hv

Eva

 

odpadá

 

(Kr)

 

8.hod

Vv

Evb

 

odpadá

 

(Su)

 

9.hod

Hv

Eva

 

odpadá

 

(Kr)

 

9.hod

Vv

Evb

 

odpadá

 

(Su)

4B8

2.hod

N

 

(č.30)

supluje

Králová Alena

(Ha)

 

5.hod

Bi

 

(d)

supluje

Poláková Jana

(Ha)

 

7.hod

Bi

   

odpadá

 

(Po)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Ms)

5B8

1.hod

Z

 

(z)

navíc

Nováková Tereza

 
 

2.hod

A

 

(vv)

navíc

Palla Roman

 
 

3.hod

D

 

(d)

supluje

Dvořák Zdeněk

(Ha)

 

5.hod

Tv

 

(tv)

navíc

Pilátová Eliška

 
 

6.hod

Tv

 

(tv)

navíc

Pilátová Eliška

 

6A8

8.hod

Ch

PC2

 

odpadá

 

(Kp)

 

8.hod

Bi

PC1

 

odpadá

 

(Ku)

 

8.hod

F

PC3

 

odpadá

 

(Mk)

 

9.hod

Ch

PC2

 

odpadá

 

(Kp)

 

9.hod

Bi

PC1

 

odpadá

 

(Ku)

 

9.hod

F

PC3

 

odpadá

 

(Mk)

7A8

1.hod

KN

KN1

 

odpadá

 

(Ba)

 

1.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

1.hod

VT

VT1

 

odpadá

 

(Do)

 

2.hod

KN

KN1

 

odpadá

 

(Ba)

 

2.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

VT

VT1

 

odpadá

 

(Do)

 

3.hod

Tv

H

(tm)

spojí

Pavlíčková Lada

(Kn)

 

4.hod

Tv

H

(tm)

spojí

Pavlíčková Lada

(Kn)

8A8

5.hod

VT

VT2

(p1)

supluje

Doležalová Marie

(Ga)

 

5.hod

SM

SM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

6.hod

VT

VT2

(p1)

supluje

Doležalová Marie

(Ga)

 

6.hod

SM

SM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

D

   

odpadá

 

(Dz)

 

9.hod

Sv

   

odpadá

 

(No)

1A

3.hod

F

 

(m1)

supluje

Šváchová Jana

(Kb)

 

8.hod

F

   

odpadá

 

(Sv)

 

9.hod

Sv

   

odpadá

 

(Kh)

1B

4.hod

N

Nj1

 

odpadá

 

(Ba)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ma)

 

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kn)

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ma)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kn)

2B

5.hod

N

NJ1

(hv)

změna

Králová Alena

 
 

5.hod

N

NJ2

(hv)

spojí

Králová Alena

(Ba)

 

6.hod

N

NJ2

(j1)

supluje

Dvořáková Dana

(Ba)

 

8.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ki)

 

9.hod

M

   

odpadá

 

(Pk)

3A

1.hod

KN

KN1

 

odpadá

 

(Ba)

 

1.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

1.hod

VT

VT1

 

odpadá

 

(Do)

 

2.hod

KN

KN1

 

odpadá

 

(Ba)

 

2.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

VT

VT1

 

odpadá

 

(Do)

 

3.hod

Sv

 

(fr)

supluje

Králová Hana

(Kr)

 

5.hod

Z

 

(m1)

přesun <<

Nováková Tereza

z 6.hod

 

6.hod

Ch

 

(ch)

navíc

Kureš Petr

 
 

8.hod

D

   

odpadá

 

(Hz)

 

9.hod

Bi

   

odpadá

 

(Po)

3B

1.hod

KN

KN1

 

odpadá

 

(Ba)

 

1.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

1.hod

VT

VT1

 

odpadá

 

(Do)

 

2.hod

KN

KN1

 

odpadá

 

(Ba)

 

2.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

VT

VT1

 

odpadá

 

(Do)

 

3.hod

C

P1

(č.44)

spojí

Dvořáková Dana

(Mk)

 

4.hod

C

P2

(č.44)

spojí

Dvořáková Dana

(Mk)

4A

1.hod

C

   

odpadá

 

(Ha)

 

5.hod

VT

VT2

(p1)

supluje

Doležalová Marie

(Ga)

 

5.hod

SM

SM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

6.hod

VT

VT2

(p1)

supluje

Doležalová Marie

(Ga)

 

6.hod

SM

SM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

Sv

   

odpadá

 

(No)

 

9.hod

M

   

odpadá

 

(Kb)

4B

0.hod

A

A1

(j3)

přesun <<

Jelínková Dana

z 24.1. (St) 6.hod

 

5.hod

SM

SM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

6.hod

SM

SM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

F

   

odpadá

 

(Pk)

 

9.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ki)

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 1.- 9. hod - Ballová Renata, Klein Radim, Koblerová Jaroslava, Růžičková Eliška

2A, 1.- 6. hod - Krátká Hana, Šupková Renata

 

Zpracováno v systému Bakaláři