Suplování:   Pondělí 29.1.2018

datum výpisu: 28.1.2018 (17:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A8

     

Pře

                     

2A8

     

Pře

                     

3A8

         

Pře

                 

4A8

   

Pře

                       

4B8

   

Pře

                       

5A8

       

Pře

                   

5B8

       

Pře

                   

7A8

   

KP

                       

1A

           

Pře

               

1B

           

Pře

               

3A

   

KP

                       

3B

   

KP

                       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata

 

..

Ak

..

-

..

-

               

Dvořáková Dana

   

..

     

..

               

Hovorková Lenka

 

Hn

Hn

-

-

Po

Po

-

-

-

         

Hoza Pavel

 

..

..

..

Hn

Hn

Kr

               

Jelínková Dana

 

Pl

Pl

Dz

Po

Sv

Ms

               

Koblerová Jaroslava

 

-

....

Kh

-

-

..

               

Králíková Miroslava

           

..

               

Králová Alena

     

..

                     

Mareš Pavel

   

..

 

..

                   

Nováková Šárka

   

..

                       

Palla Roman

       

..

                   

Pilátová Eliška

   

..

                       

Šintalová Pavla

 

-

-

Dz

Po

..

-

-

             

Šupková Renata

         

..

                 

Zemanová Jana

 

..

Kt

Pl

..

Sv

Ms

               

Změny v rozvrzích tříd:

4B8

3.hod

F

 

(14)

změna

Hnátová Ivana

 
 

4.hod

Ch

 

(č.31)

změna

Kureš Petr

 
 

5.hod

M

A2

(č.11)

spojí

Poláková Jana

(Ha)

 

6.hod

M

A1

(č.11)

spojí

Poláková Jana

(Ha)

5A8

1.hod

C

   

odpadá

 

(Hz)

 

2.hod

N

Nj

(j1)

supluje

Králová Alena

(Ba)

 

5.hod

F

A1

(č.31)

supluje

Šváchová Jana

(Je)

 

5.hod

F

A2

(č.31)

spojí

Šváchová Jana

(Ze)

 

6.hod

Z

A2

(m2)

supluje

Mareš Pavel

(Ze)

 

6.hod

Z

A1

(m2)

spojí

Mareš Pavel

(Je)

5B8

1.hod

M

A2

(m1)

spojí

Hnátová Ivana

(Ha)

 

2.hod

M

A1

(m1)

spojí

Hnátová Ivana

(Ha)

 

3.hod

A

A1

(j3)

spojí

Palla Roman

(Ze)

6A8

3.hod

C

A1

(st)

změna

Dvořáková Dana

 
 

4.hod

C

A2

(st)

změna

Dvořáková Dana

 
 

5.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Si)

7A8

3.hod

N

Nj

 

odpadá

 

(Ba)

 

4.hod

M

A2

(m2)

spojí

Hnátová Ivana

(Hz)

 

5.hod

M

A1

(m1)

spojí

Hnátová Ivana

(Hz)

8A8

1.hod

KA

KAg

(j4)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

2.hod

KA

KAg

(j2)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

2.hod

VKB

VKB2

(č.31)

změna

Králíková Miroslava

 

1A

3.hod

Sv

 

(č.31)

supluje

Králová Hana

(Kb)

1B

1.hod

N

Nj1

 

odpadá

 

(Ba)

2A

1.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(Ze)

 

2.hod

Fr

Fr

(fr)

supluje

Krůtová Vlasta

(Ze)

2B

5.hod

M

 

(bi)

změna

Prášek Vladimír

 

3A

6.hod

C

 

(č.31)

supluje

Krátká Hana

(Hz)

4A

1.hod

KA

KAg

(j4)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

2.hod

KA

KAg

(j2)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

2.hod

VKB

VKB2

(č.31)

změna

Králíková Miroslava

 
 

3.hod

D

A2

(d)

supluje

Dvořák Zdeněk

(Je)

 

3.hod

D

A1

(d)

spojí

Dvořák Zdeněk

(Si)

 

4.hod

Bi

A2

(z)

supluje

Poláková Jana

(Je)

 

4.hod

Bi

A1

(z)

spojí

Poláková Jana

(Si)

 

5.hod

N

NJ1

 

odpadá

 

(Ba)

 

6.hod

M

   

odpadá

 

(Kb)

4B

1.hod

KA

KAg

(j4)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

2.hod

KA

KAg

(j2)

supluje

Palla Roman

(Je)

 

2.hod

VKB

VKB2

(č.31)

změna

Králíková Miroslava

 
 

5.hod

R

RJ

(j4)

změna

Králová Hana

 
 

6.hod

F

 

(j3)

změna

Prášek Vladimír

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 3. hod - Hoza Pavel

2A8, 3. hod - Králová Alena

3A8, 5. hod - Šupková Renata

4A8, 2. hod - Pilátová Eliška

4B8, 2. hod - Mareš Pavel

5A8, 4. hod - Mareš Pavel

5B8, 4. hod - Palla Roman

7A8, 2. hod - Hoza Pavel

1A, 6. hod - Dvořáková Dana

1B, 6. hod - Králíková Miroslava

3A, 2. hod - Nováková Šárka

3B, 2. hod - Dvořáková Dana

Přednáška "Tonda obal na cestách" - viz. rozpis
KP - Deník Růženy Porgesové - 9:00 pro 3A, 3B a 7A8 (aula)

 

Zpracováno v systému Bakaláři