Suplování:   Úterý 30.1.2018

datum výpisu: 30.1.2018 (7:27)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata

 

..

No

-

Ak

..

Ak

-

Ak

           

Heřmanová Darina

 

Po

....

-

Kh

Ru

Tu

               

Hovorková Lenka

 

..

-

Po

-

..

Pk

-

..

-

         

Klein Radim

               

..

..

         

Koblerová Jaroslava

 

..

..

-

-

Ds

Ds

-

..

..

         

Králová Alena

 

..

No

                       

Nováková Tereza

 

Sv

Kr

Pi

Pi

Mk

-

               

Palla Roman

 

-

-

Tu

..

Ru

Vi

               

Smetanová Marie

 

Kr

-

..

Kh

-

Vi

               

Šeborová Jana

 

..

..

Su

Su

Hs

-

               

Šintalová Pavla

 

..

..

-

No

..

-

-

             

Škoulová Hana

 

Kr

-

-

-

-

..

..

             

Zemanová Jana

 

-

-

-

-

-

-

               

Ziková Věra

 

Po

-

Tu

No

-

Tu

               

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

3.hod

Ov

A2

(j3)

změna

Pilátová Eliška

 
 

3.hod

Ov

A1

(j3)

spojí

Pilátová Eliška

(Nt)

 

4.hod

Ov

A1

(č.30)

změna

Pilátová Eliška

 
 

4.hod

Ov

A2

(č.30)

spojí

Pilátová Eliška

(Nt)

 

5.hod

Hv

A1

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Sj)

 

6.hod

C

A1

(m2)

supluje

Vidrnová Vlasta

(Pl)

 

6.hod

C

A2

(m2)

spojí

Vidrnová Vlasta

(Sm)

2A8

5.hod

Bi

A1

(f1)

spojí

Růžičková Eliška

(Pl)

 

5.hod

Bi

A2

(f1)

supluje

Růžičková Eliška

(Hm)

3A8

3.hod

Vv

Evb

(hv)

spojí

Šupková Renata

(Sj)

 

3.hod

Vv

Eva

(hv)

změna

Šupková Renata

 
 

4.hod

Vv

Evb

(hv)

spojí

Šupková Renata

(Sj)

 

4.hod

Vv

Eva

(hv)

změna

Šupková Renata

 

4A8

6.hod

M

A2

(č.11)

supluje

Turková Luďka

(Hm)

 

6.hod

M

A1

(č.11)

spojí

Turková Luďka

(Zi)

 

8.hod

N

Nj

(j1)

supluje

Králová Alena

(Ba)

4B8

1.hod

Bi

A2

(m1)

spojí

Poláková Jana

(Hm)

 

1.hod

Bi

A1

(m1)

supluje

Poláková Jana

(Zi)

 

8.hod

F

 

(m1)

přesun <<

Hnátová Ivana

z 9.hod

 

9.hod

F

   

přesun >>

 

na 8.hod

5A8

1.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Sj)

 

2.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Sj)

 

5.hod

Sp

Sp

(vv)

změna

Ošmerová Magda

 
 

5.hod

N

Nj

 

odpadá

 

(Ba)

5B8

1.hod

M

 

(m2)

supluje

Šváchová Jana

(Nt)

 

5.hod

M

 

(m1)

přesun <<

Hnátová Ivana

z 8.hod

 

8.hod

M

   

přesun >>

 

na 5.hod

6A8

5.hod

F

 

(z)

supluje

Malý Jakub

(Nt)

7A8

4.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Pl)

 

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

8A8

1.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(Si)

 

1.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

3.hod

A

A2

(j2)

změna

Jelínková Dana

 
 

3.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Sm)

1A

4.hod

Sv

A1

(d)

spojí

Králová Hana

(Sm)

 

4.hod

Sv

A2

(d)

supluje

Králová Hana

(Hm)

 

5.hod

C

A1

(č.44)

spojí

Dvořáková Dana

(Kb)

 

6.hod

C

A2

(č.44)

spojí

Dvořáková Dana

(Kb)

 

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kn)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kn)

1B

1.hod

N

Nj1

 

odpadá

 

(Ba)

 

1.hod

N

Nj2

 

odpadá

 

(Ak)

 

2.hod

Sv

Nj2

(j3)

supluje

Nováková Šárka

(Ak)

 

2.hod

Sv

Nj1

(j3)

spojí

Nováková Šárka

(Ba)

 

6.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Sh)

 

7.hod

C

 

(d)

navíc

Dvořák Zdeněk

 

2A

1.hod

C

A2

(č.31)

změna

Hoza Pavel

 
 

2.hod

C

A1

(vv)

změna

Hoza Pavel

 
 

3.hod

M

A1

(m1)

spojí

Turková Luďka

(Zi)

 

3.hod

M

A2

(m1)

supluje

Turková Luďka

(Pl)

2B

4.hod

Sv

A1

(j3)

supluje

Nováková Šárka

(Zi)

 

4.hod

Sv

A2

(j3)

spojí

Nováková Šárka

(Si)

 

6.hod

N

NJ1

(d)

změna

Králová Alena

 
 

6.hod

N

NJ2

(d)

spojí

Králová Alena

(Ba)

3A

1.hod

C

A2

(fr)

supluje

Krátká Hana

(Sm)

 

1.hod

C

A1

(fr)

spojí

Krátká Hana

(Sh)

 

2.hod

C

 

(fr)

supluje

Krátká Hana

(Nt)

 

3.hod

N

Nj

(č.9)

změna

Králová Alena

 
 

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

3B

1.hod

D

   

odpadá

 

(Ha)

 

2.hod

N

Nj

(m1)

změna

Dvořáková Dana

 
 

4.hod

C

 

(m2)

navíc

Dvořáková Dana

 
 

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

4A

1.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(Si)

 

1.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

3.hod

Bi

 

(ch)

supluje

Poláková Jana

(Ha)

 

4.hod

N

NJ1

(14)

spojí

Králová Alena

(Ba)

 

5.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Si)

 

6.hod

Sv

 

(z)

změna

Nováková Šárka

 

4B

1.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(Si)

 

1.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

SM

SM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

6.hod

F

 

(m1)

supluje

Prášek Vladimír

(Ha)

Matematická olympiáda - sraz 7:45 učebna j1
Konverzační soutěž AJ - 8:00 učebny j3, st, pr

 

Zpracováno v systému Bakaláři