Suplování:   Pondělí 5.3.2018

datum výpisu: 5.3.2018 (9:16)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

                   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata

 

Pt1

Pt1

..

-

....

-

               

Březinová Jana

 

..

..

Kh

..

Sv

-

               

Kurešová Lenka

     

-

-

                   

Hronek Roman

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Kureš Petr

 

..

Su

-

Po

-

..

               

Nováková Šárka

 

..

..

-

Kb

                   

Pilátová Eliška

 

Ga

Ga

..

..

Ds

-

               

Škoulová Hana

 

..

..

..

..

..

Pl

-

-

           

Turková Luďka

 

..

Kb

Pk

Dz

..

..

-

-

-

         

Změny v rozvrzích tříd:

3A8

2.hod

C

 

(j3)

supluje

Šupková Renata

(Kp)

 

4.hod

D

 

(č.30)

supluje

Dvořák Zdeněk

(Tu)

 

6.hod

A

A1

(f1)

změna

Palla Roman

 
 

6.hod

A

A2

(f1)

spojí

Palla Roman

(Sh)

4A8

1.hod

M

   

odpadá

 

(Tu)

 

2.hod

Pm

It1

(p2)

spojí

Gergelitsová Šárka

(Pi)

4B8

1.hod

Pm

It1

(p2)

spojí

Gergelitsová Šárka

(Pi)

 

4.hod

Bi

 

(f1)

supluje

Poláková Jana

(Kp)

5A8

2.hod

N

Nj

(j1)

supluje

Praktikant1 P

(Ba)

 

3.hod

Sv

 

(č.30)

supluje

Králová Hana

(Bj)

5B8

1.hod

C

A2

(č.31)

změna

Kurešová Lenka

 
 

2.hod

C

A1

(č.31)

změna

Kurešová Lenka

 
 

5.hod

N

Nj

(bl)

supluje

Dvořáková Dana

(Pi)

6A8

5.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Sh)

7A8

5.hod

M

 

(m1)

navíc

Hnátová Ivana

 
 

6.hod

Z

   

odpadá

 

(Tu)

8A8

1.hod

KA

KA2

 

odpadá

 

(Sh)

 

2.hod

KA

KA2

 

odpadá

 

(Sh)

 

3.hod

N

NJ

 

odpadá

 

(Pi)

 

4.hod

N

NJ

 

odpadá

 

(Pi)

 

8.hod

VT

VT2

(p1)

navíc

Gergelitsová Šárka

 
 

9.hod

VT

VT2

(p1)

navíc

Gergelitsová Šárka

 

1A

1.hod

Ch

PC2

 

odpadá

 

(Bj)

 

2.hod

Ch

PC2

 

odpadá

 

(Bj)

 

4.hod

M

Fr

(14)

supluje

Koblerová Jaroslava

(No)

 

5.hod

F

 

(f2)

supluje

Šváchová Jana

(Bj)

1B

1.hod

N

Nj1

(j1)

supluje

Praktikant1 P

(Ba)

 

2.hod

M

 

(m2)

supluje

Koblerová Jaroslava

(Tu)

 

3.hod

F

 

(m2)

supluje

Prášek Vladimír

(Tu)

2A

5.hod

M

   

odpadá

 

(Tu)

2B

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kp)

3A

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kp)

 

2.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(No)

 

4.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Sh)

3B

3.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Sh)

 

4.hod

M

 

(m2)

přesun <<

Malý Jakub

z 7.3. (St) 8.hod

4A

1.hod

KA

KA2

 

odpadá

 

(Sh)

 

2.hod

KA

KA2

 

odpadá

 

(Sh)

 

5.hod

N

NJ2

(j3)

změna

Králová Alena

 
 

8.hod

VT

VT2

(p1)

navíc

Gergelitsová Šárka

 
 

9.hod

VT

VT2

(p1)

navíc

Gergelitsová Šárka

 

4B

1.hod

KA

KA2

 

odpadá

 

(Sh)

 

2.hod

KA

KA2

 

odpadá

 

(Sh)

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 1.- 4. hod - Nováková Šárka

Chemická olympiáda - 1 . - 6. hodinu učebna a laboratoř chemie
KLID v 2. patře!!!

 

Zpracováno v systému Bakaláři