Suplování:   Úterý 11.12.2018

datum výpisu: 11.12.2018 (12:10)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gergelitsová Šárka

 

-

                         

Koblerová Jaroslava

 

..

....

Ri

Ds

Ds

-

-

..

..

         

Kuťáková Eva

   

-

                       

Malý Jakub

 

-

-

-

Kh

Kp

-

-

-

-

         

Marešovská Alena

               

..

..

         

Nováková Šárka

 

-

Hz

..

..

Ms

Ku

               

Nováková Tereza

 

-

Zi

Zi

-

-

-

-

Sv

-

         

Poláková Jana

     

..

                     

Prášek Vladimír

 

..

Dz

..

..

-

..

-

             

Smetanová Marie

           

-

-

-

-

         

Smetanová Marie

-

-

                         

Šeborová Jana

 

..

..

Su

Su

Hs

-

-

-

-

         

Šváchová Jana

       

-

                   

Vidrnová Vlasta

 

Hz

Ru

-

-

Ms

Po

-

-

-

         

Změny v rozvrzích tříd:

2A8

1.hod

D

 

(m1)

supluje

Hoza Pavel

(Vi)

 

2.hod

A

A2

(vv)

změna

Smetanová Marie

 
 

5.hod

Hv

A2

(hv)

spojí

Hašková Klára

(Sj)

3A8

1.hod

N

NJ1

(č.30)

změna

Králová Alena

 
 

4.hod

A

A1

(vv)

změna

Palla Roman

 

4A8

3.hod

Vv

Eva

(hv)

spojí

Šupková Renata

(Sj)

 

3.hod

Vv

Evb

(hv)

změna

Šupková Renata

 
 

4.hod

Vv

Eva

(hv)

spojí

Šupková Renata

(Sj)

 

4.hod

Vv

Evb

(hv)

změna

Šupková Renata

 

5A8

2.hod

Bi

 

(ch)

supluje

Růžičková Eliška

(Vi)

 

3.hod

Ch

 

(f2)

supluje

Říčařová Andrea

(Kb)

5B8

2.hod

A

A1

(č.31)

změna

Ziková Věra

 
 

2.hod

A

A2

(č.31)

spojí

Ziková Věra

(Nt)

 

3.hod

A

A2

(m2)

změna

Ziková Věra

 
 

3.hod

A

A1

(m2)

spojí

Ziková Věra

(Nt)

6A8

1.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Sj)

 

2.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Sj)

 

5.hod

Bi

PC1

(vv)

změna

Růžičková Eliška

 
 

6.hod

Bi

PC1

(vv)

změna

Růžičková Eliška

 
 

8.hod

F

 

(f2)

supluje

Šváchová Jana

(Nt)

 

9.hod

Ch

   

odpadá

 

(Bj)

6B8

2.hod

D

 

(d)

supluje

Dvořák Zdeněk

(Pk)

7A8

5.hod

Ch

 

(ch)

supluje

Kureš Petr

(Mk)

 

6.hod

Bi

 

(m2)

supluje

Kuťáková Eva

(No)

 

8.hod

VKM

VKMb

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

VKB

VKBb

 

odpadá

 

(Ma)

 

9.hod

VKM

VKMb

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

VKB

VKBb

 

odpadá

 

(Ma)

1B

5.hod

Z

FJ

(m2)

supluje

Mareš Pavel

(No)

 

5.hod

Z

RJ

(m2)

spojí

Mareš Pavel

(Vi)

2A

3.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(No)

 

4.hod

C

A2

(č.31)

spojí

Dvořáková Dana

(Kb)

 

5.hod

C

A1

(č.31)

spojí

Dvořáková Dana

(Kb)

 

6.hod

Bi

 

(fr)

supluje

Poláková Jana

(Vi)

2B

2.hod

A

A2

(f1)

změna

Škoulová Hana

 

3A

1.hod

A

A2

(vv)

změna

Palla Roman

 
 

2.hod

C

 

(m2)

supluje

Hoza Pavel

(No)

 

8.hod

VKM

VKMb

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

VKB

VKBb

 

odpadá

 

(Ma)

 

9.hod

VKM

VKMb

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

VKB

VKBb

 

odpadá

 

(Ma)

3B

8.hod

VKM

VKMb

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

VKB

VKBb

 

odpadá

 

(Ma)

 

9.hod

VKM

VKMb

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

VKB

VKBb

 

odpadá

 

(Ma)

4A

4.hod

Fr

Fr

 

odpadá

 

(No)

 

5.hod

A

A1

(m1)

změna

Škoulová Hana

 
 

6.hod

C

   

přesun >>

 

na 14.12. (Pá) 0.hod

4B

4.hod

Sv

 

(ch)

supluje

Králová Hana

(Mk)

Pedagogický dohled u třídy:

1A, 1.- 9. hod - Koblerová Jaroslava, Šeborová Jana

3B, 1.- 6. hod - Nováková Šárka

Matematická olympiáda - 1. -5. hodina - studovna

 

Zpracováno v systému Bakaláři