Suplování:   Čtvrtek 17.1.2019

datum výpisu: 16.1.2019 (13:31)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hronek Roman

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Jelínková Dana

 

-

-

..

..

Sm

-

-

..

-

         

Koblerová Jaroslava

 

..

..

-

Sv

-

..

-

Ri

Dz

         

Marešovská Alena

 

..

..

Lk

-

-

..

-

..

..

         

Pavlíčková Lada

 

..

..

-

-

Bz

Bz

-

..

..

         

Růžičková Eliška

 

..

..

..

..

Kp

-

..

..

..

         

Vidrnová Vlasta

 

-

-

Ds

No

..

Su

-

Ri

Dz

         

Změny v rozvrzích tříd:

2A8

3.hod

C

 

(č.11)

supluje

Dvořáková Dana

(Vi)

 

5.hod

Tv

Chl

(tv)

spojí

Beznosova Irina

(Pa)

 

6.hod

Tv

Chl

(tm)

spojí

Beznosova Irina

(Pa)

3A8

7.hod

N

NJ1

(d)

přesun <<

Králová Alena

z 8.hod

 

7.hod

N

NJ2

(j1)

přesun <<

Ballová Renata

z 8.hod

 

7.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ru)

 

8.hod

N

NJ1

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

8.hod

N

NJ2

 

přesun >>

 

na 7.hod

4A8

5.hod

Ch

 

(č.44)

supluje

Kureš Petr

(Ru)

 

6.hod

C

 

(fr)

supluje

Šupková Renata

(Vi)

5A8

3.hod

Bi

PC2

 

odpadá

 

(Ru)

 

4.hod

Bi

PC2

 

odpadá

 

(Ru)

 

5.hod

A

A1

(j3)

supluje

Smetanová Marie

(Je)

 

8.hod

Ch

A2

(bi)

supluje

Říčařová Andrea

(Kb)

 

8.hod

Ch

A1

(bi)

spojí

Říčařová Andrea

(Vi)

 

9.hod

D

A1

(d)

supluje

Dvořák Zdeněk

(Kb)

 

9.hod

D

A2

(d)

spojí

Dvořák Zdeněk

(Vi)

5B8

4.hod

Sv

 

(d)

supluje

Nováková Šárka

(Vi)

6B8

3.hod

C

 

(č.44)

supluje

Kurešová Lenka

(Ma)

7A8

0.hod

VKM

VKMa

(m2)

přesun <<

Gergelitsová Šárka

z 22.1. (Út) 9.hod

8A8

1.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

3.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Je)

 

3.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Pl)

 

4.hod

D

   

přesun >>

 

na 18.1. (Pá) 0.hod

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(Hn)

 

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ma)

2A

4.hod

M

 

(14)

supluje

Šváchová Jana

(Kb)

3A

0.hod

VKM

VKMa

(m2)

přesun <<

Gergelitsová Šárka

z 22.1. (Út) 9.hod

 

8.hod

Bi

PC2

 

odpadá

 

(Ru)

 

9.hod

Bi

PC2

 

odpadá

 

(Ru)

3B

0.hod

VKM

VKMa

(m2)

přesun <<

Gergelitsová Šárka

z 22.1. (Út) 9.hod

4A

1.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

1.hod

VKB

VKB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

VKB

VKB1

 

odpadá

 

(Ma)

4B

1.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

1.hod

VKB

VKB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

VKM

VKM1

 

odpadá

 

(Kb)

 

2.hod

VKB

VKB1

 

odpadá

 

(Ma)

Pedagogický dohled u třídy:

1A, 1.- 9. hod - Jelínková Dana, Koblerová Jaroslava

1B, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Marešovská Alena, Pavlíčková Lada

 

Zpracováno v systému Bakaláři