Suplování:   Pondělí 11.3.2019

datum výpisu: 11.3.2019 (7:26)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2A8

     

KP

KP

                   

3A8

     

KP

KP

                   

4A8

     

KP

KP

                   

7A8

     

KP

KP

                   

3A

     

KP

KP

                   

3B

     

KP

KP

                   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata

     

....

                     

Kureš Petr

   

-

                       

Kuťáková Eva

     

-

-

                   

Nováková Tereza

       

..

                   

Palla Roman

     

..

                     

Poláková Jana

     

-

..

                   

Růžičková Eliška

     

..

-

                   

Říčařová Andrea

 

Hs

No

..

..

Nt

Lk

-

             

Šintalová Pavla

 

Pt1

Pt1

-

-

Sm

-

-

             

Šupková Renata

       

..

                   

Vidrnová Vlasta

 

Nt

Nt

Kb

..

..

..

-

             

Změny v rozvrzích tříd:

2A8

1.hod

M

A1

(14)

spojí

Nováková Tereza

(Vi)

 

2.hod

M

A2

(14)

spojí

Nováková Tereza

(Vi)

5A8

1.hod

C

 

(ch)

supluje

Hašková Klára

(Ri)

 

3.hod

M

 

(č.44)

supluje

Koblerová Jaroslava

(Vi)

5B8

5.hod

M

 

(č.44)

supluje

Nováková Tereza

(Ri)

7A8

5.hod

A

A1

(j3)

supluje

Smetanová Marie

(Si)

 

8.hod

FCE

FCE

(j3)

přesun <<

Šintalová Pavla

z 15.3. (Pá) 2.hod

 

9.hod

FCE

FCE

(j3)

přesun <<

Šintalová Pavla

z 15.3. (Pá) 1.hod

8A8

1.hod

CAE

CAE1

(j2)

supluje

Praktikant1 P

(Si)

 

2.hod

CAE

CAE1

(j2)

supluje

Praktikant1 P

(Si)

 

8.hod

VKM

VKM1

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

8.hod

VKM

VKM2

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

8.hod

SM

SM

(m2)

navíc

Gergelitsová Šárka

 
 

9.hod

VKM

VKM1

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

9.hod

VKM

VKM2

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

9.hod

SM

SM

(m2)

navíc

Gergelitsová Šárka

 

1A

3.hod

Bi

PC3

 

odpadá

 

(Ri)

 

4.hod

Bi

PC3

 

odpadá

 

(Ri)

 

6.hod

D

 

(bi)

supluje

Kurešová Lenka

(Ri)

1B

2.hod

Sv

 

(ch)

supluje

Nováková Šárka

(Ri)

 

6.hod

R

RJ

 

odpadá

 

(Vi)

3A

5.hod

R

Rj

 

odpadá

 

(Vi)

 

8.hod

FCE

FCE

(j3)

přesun <<

Šintalová Pavla

z 15.3. (Pá) 2.hod

 

9.hod

FCE

FCE

(j3)

přesun <<

Šintalová Pavla

z 15.3. (Pá) 1.hod

3B

8.hod

FCE

FCE

(j3)

přesun <<

Šintalová Pavla

z 15.3. (Pá) 2.hod

 

9.hod

FCE

FCE

(j3)

přesun <<

Šintalová Pavla

z 15.3. (Pá) 1.hod

4A

1.hod

CAE

CAE1

(j2)

supluje

Praktikant1 P

(Si)

 

2.hod

CAE

CAE1

(j2)

supluje

Praktikant1 P

(Si)

 

8.hod

VKM

VKM1

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

8.hod

VKM

VKM2

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

8.hod

SM

SM

(m2)

navíc

Gergelitsová Šárka

 
 

9.hod

VKM

VKM1

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

9.hod

VKM

VKM2

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

9.hod

SM

SM

(m2)

navíc

Gergelitsová Šárka

 

4B

1.hod

CAE

CAE1

(j2)

supluje

Praktikant1 P

(Si)

 

2.hod

CAE

CAE1

(j2)

supluje

Praktikant1 P

(Si)

 

8.hod

VKM

VKM1

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

8.hod

VKM

VKM2

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

8.hod

SM

SM

(m2)

navíc

Gergelitsová Šárka

 
 

9.hod

VKM

VKM1

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

9.hod

VKM

VKM2

(m1)

navíc

Koblerová Jaroslava

 
 

9.hod

SM

SM

(m2)

navíc

Gergelitsová Šárka

 

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 3. hod - Palla Roman

2A8, 4. hod - Nováková Tereza

3A8, 3., 4. hod - Růžičková Eliška

4A8, 4. hod - Šupková Renata

4A8, 3. hod - Ballová Renata

7A8, 3., 4. hod - Kuťáková Eva

3B, 3., 4. hod - Poláková Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři