Suplování:   Úterý 30.4.2019

datum výpisu: 29.4.2019 (12:05)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

7A8

         

KP

KP

               

8A8

     

Th

Absc

KP

KP

               

1B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

3B

         

KP

KP

               

4A

     

Th

Absc

KP

KP

               

4B

     

Th

Absc

KP

KP

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina

 

Kr

Kn

-

-

..

..

-

..

..

         

Brabec Petr

     

Ga

                     

Dvořáková Dana

     

Pi

                     

Heřmanová Darina

 

..

..

..

Pl

Sm

-

-

-

-

         

Krátká Hana

     

-

                     

Kuťáková Eva

 

-

-

..

-

-

-

-

-

-

         

Malý Jakub

         

..

-

               

Mareš Pavel

 

..

..

-

-

-

..

               

Marešovská Alena

 

..

..

<>

-

-

..

               

Růžičková Eliška

 

Dz

-

-

..

..

..

               

Šintalová Pavla

 

..

..

-

Sh

..

-

               

Turková Luďka

 

Mk

Mk

Dz

Nt

-

Nt

Mk

-

-

         

Ziková Věra

 

..

Nt

Nt

-

..

-

               

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

1.hod

Tv

Dív

(tm)

supluje

Krátká Hana

(Bz)

 

2.hod

Tv

Dív

(tm)

supluje

Klein Radim

(Bz)

 

3.hod

F

 

(bi)

změna

Hnátová Ivana

 
 

6.hod

Z

   

odpadá

 

(Ms)

2A8

3.hod

D

 

(č.44)

výměna <<

Hoza Pavel

z 29.4. (Po) 4.hod

3A8

4.hod

A

A1

(m2)

změna

Palla Roman

 
 

4.hod

A

A2

(m2)

spojí

Palla Roman

(Hm)

4A8

7.hod

M

 

(č.9)

supluje

Malý Jakub

(Tu)

 

8.hod

N

Nj

(j3)

změna

Pilátová Eliška

 

5A8

1.hod

D

 

(d)

supluje

Dvořák Zdeněk

(Ru)

 

5.hod

A

A2

(z)

supluje

Smetanová Marie

(Hm)

 

6.hod

Z

 

(z)

supluje

Nováková Tereza

(Tu)

 

8.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Bz)

 

9.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Bz)

5B8

2.hod

M

A1

(č.31)

spojí

Nováková Tereza

(Zi)

 

3.hod

M

A2

(č.11)

spojí

Nováková Tereza

(Zi)

 

4.hod

Z

 

(z)

supluje

Nováková Tereza

(Tu)

6A8

5.hod

Bi

PC1

 

odpadá

 

(Ru)

 

6.hod

Bi

PC1

 

odpadá

 

(Ru)

6B8

3.hod

It

It2

(p2)

spojí

Gergelitsová Šárka

(Br)

 

9.hod

N

Nj

(j3)

změna

Pilátová Eliška

 

7A8

4.hod

A

A1

(j3)

spojí

Škoulová Hana

(Si)

 

8.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(No)

 

9.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(No)

8A8

1.hod

D20

D20

(z)

změna

Kurešová Lenka

 
 

1.hod

CAE

CAE2

 

odpadá

 

(Si)

 

1.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Ms)

 

1.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

D20

D20

(z)

změna

Kurešová Lenka

 
 

2.hod

CAE

CAE2

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Ms)

 

2.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

1A

3.hod

N

NJ2

(st)

supluje

Pilátová Eliška

(Ds)

 

3.hod

N

NJ1

(d)

změna

Králová Alena

 

2B

1.hod

M

A2

(č.11)

supluje

Malý Jakub

(Tu)

 

2.hod

M

A1

(14)

supluje

Malý Jakub

(Tu)

 

3.hod

D

 

(z)

supluje

Dvořák Zdeněk

(Tu)

3A

8.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(No)

 

9.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(No)

3B

3.hod

F

PC3

(f1)

změna

Prášek Vladimír

 
 

8.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(No)

 

9.hod

SVS

SVS1

 

odpadá

 

(No)

4A

1.hod

D20

D20

(z)

změna

Kurešová Lenka

 
 

1.hod

KA

KAg2

 

odpadá

 

(Hm)

 

1.hod

CAE

CAE2

 

odpadá

 

(Si)

 

1.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Ms)

 

1.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

D20

D20

(z)

změna

Kurešová Lenka

 
 

2.hod

KA

KAg2

 

odpadá

 

(Hm)

 

2.hod

CAE

CAE2

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Ms)

 

2.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

4B

1.hod

D20

D20

(z)

změna

Kurešová Lenka

 
 

1.hod

KA

KAg2

 

odpadá

 

(Hm)

 

1.hod

CAE

CAE2

 

odpadá

 

(Si)

 

1.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Ms)

 

1.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

D20

D20

(z)

změna

Kurešová Lenka

 
 

2.hod

KA

KAg2

 

odpadá

 

(Hm)

 

2.hod

CAE

CAE2

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

SZ

SZ

 

odpadá

 

(Ms)

 

2.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 5., 6. hod - Malý Jakub

8A8, 3. hod - Brabec Petr

1B, 1.- 6. hod - Mareš Pavel, Marešovská Alena

3A, 1.- 6. hod - Růžičková Eliška, Ziková Věra

4A, 3. hod - Krátká Hana

4B, 3. hod - Dvořáková Dana

4A 3. hod fr
4B 3. hod č. 31
8A8 3. hod f2

 

Zpracováno v systému Bakaláři