Suplování:   Středa 11.9.2019

datum výpisu: 10.9.2019 (11:59)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hašková Klára

 

-

-

Bj

Po

-

-

-

-

-

         

Jelínková Dana

 

-

-

..

Hm

Pl

-

-

-

-

         

Klein Radim

 

Rm

-

-

-

..

..

-

..

..

         

Koblerová Jaroslava

 

-

Br

..

-

..

-

-

..

..

         

Krátká Hana

 

-

-

-

..

-

Kh

-

..

..

         

Lysoněk Tomáš

 

-

-

-

-

-

-

               

Malý Jakub

 

-

-

-

-

-

Ds

-

-

..

         

Marešovská Alena

 

..

..

-

-

-

-

-

-

-

         

Pavlíčková Lada

 

....

Bz

Bz

Bz

-

-

-

-

-

         

Škoulová Hana

 

..

..

Sm

Si

-

Hm

-

-

-

         

Šupková Renata

 

-

-

Bj

Po

Ku

Ku

-

-

-

         

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

1.hod

Tv

Chl

(tm)

supluje

Richterová Michaela

(Kn)

 

3.hod

A

A2

(j3)

supluje

Smetanová Marie

(Sh)

2A8

3.hod

Bi

A2

(f1)

supluje

Březinová Jana

(Su)

 

3.hod

Bi

A1

(f1)

spojí

Březinová Jana

(Hs)

 

4.hod

M

A2

(ch)

supluje

Poláková Jana

(Su)

 

4.hod

M

A1

(ch)

spojí

Poláková Jana

(Hs)

 

5.hod

It

It3

(p2)

navíc

Gergelitsová Šárka

 
 

6.hod

It

It3

 

odpadá

 

(Ga)

3A8

2.hod

Tv

Chl

(tm)

spojí

Beznosova Irina

(Pa)

5A8

3.hod

Tv

D

(tv)

supluje

Beznosova Irina

(Pa)

 

4.hod

Tv

D

(tv)

supluje

Beznosova Irina

(Pa)

 

5.hod

M

A2

(č.31)

spojí

Kuťáková Eva

(Su)

 

6.hod

M

A1

(č.31)

spojí

Kuťáková Eva

(Su)

6A8

2.hod

F

 

(m2)

supluje

Brabec Petr

(Kb)

 

5.hod

A

A1

(vv)

supluje

Palla Roman

(Je)

6B8

9.hod

M

   

odpadá

 

(Mk)

7A8

4.hod

A

A1

(j3)

supluje

Heřmanová Darina

(Je)

 

5.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Kn)

 

6.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Kn)

 

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

LS

LS

 

odpadá

 

(Kr)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

LS

LS

 

odpadá

 

(Kr)

7B8

5.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Kn)

 

6.hod

Tv

H

 

odpadá

 

(Kn)

 

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

LS

LS

 

odpadá

 

(Kr)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

LS

LS

 

odpadá

 

(Kr)

8A8

1.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

KA

KA2a

 

odpadá

 

(Sh)

 

2.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

KA

KA2a

 

odpadá

 

(Sh)

 

4.hod

A

A1

(f1)

změna

Šintalová Pavla

 
 

4.hod

A

A2

(f1)

spojí

Šintalová Pavla

(Sh)

 

6.hod

C

 

(m2)

supluje

Dvořáková Dana

(Mk)

1A

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kn)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kn)

1B

6.hod

A

A2

(vv)

supluje

Heřmanová Darina

(Sh)

3A

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

LS

LS

 

odpadá

 

(Kr)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

LS

LS

 

odpadá

 

(Kr)

3B

6.hod

Sv

 

(č.11)

supluje

Králová Hana

(Kr)

 

8.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

8.hod

LS

LS

 

odpadá

 

(Kr)

 

9.hod

VKM

VKM2

 

odpadá

 

(Kb)

 

9.hod

LS

LS

 

odpadá

 

(Kr)

4A

1.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

KA

KA2a

 

odpadá

 

(Sh)

 

2.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

KA

KA2a

 

odpadá

 

(Sh)

4B

1.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

KA

KA2a

 

odpadá

 

(Sh)

 

2.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

KA

KA2a

 

odpadá

 

(Sh)

 

4.hod

Sv

 

(d)

navíc

Nováková Šárka

 
 

8.hod

Sv

 

(f1)

změna

Nováková Šárka

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Klein Radim, Malý Jakub, Pavlíčková Lada

2A, 1.- 9. hod - Koblerová Jaroslava

2B, 1.- 9. hod - Krátká Hana, Marešovská Alena

3A, 1.- 7. hod - Hašková Klára, Jelínková Dana, Škoulová Hana, Šupková Renata

 

Zpracováno v systému Bakaláři