Suplování:   Čtvrtek 12.9.2019

datum výpisu: 11.9.2019 (9:26)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

7A8

 

Ex

 

Ex

Ex

Ex

Ex

               

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

4A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gergelitsová Šárka

 

Br

Br

-

-

-

-

               

Hašková Klára

 

-

....

..

Bj

-

-

-

..

..

         

Jelínková Dana

 

-

-

Hm

Kh

..

Si

-

-

-

         

Klein Radim

 

Bz

Bz

Tu

Vi

..

..

-

-

-

         

Koblerová Jaroslava

 

..

Vi

-

-

..

..

-

-

-

         

Krátká Hana

 

..

..

Pk

-

..

..

-

-

-

         

Kuťáková Eva

 

..

-

-

-

Ri

-

               

Lysoněk Tomáš

 

-

-

-

-

-

-

               

Malý Jakub

 

No

Ms

-

-

-

-

-

-

-

         

Marešovská Alena

 

..

..

-

..

..

Lk

-

-

-

         

Palla Roman

 

..

Rm

Sm

Kh

..

..

-

-

-

         

Pavlíčková Lada

 

-

-

Tu

Vi

-

-

-

-

-

         

Poláková Jana

 

-

-

..

<>

Kp

-

               

Škoulová Hana

 

Rm

-

-

-

-

Si

Si

-

-

         

Šupková Renata

 

-

..

-

-

..

..

-

..

..

         

Ziková Věra

 

-

-

-

Si

..

..

-

-

-

         

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

1.hod

C

A1

(č.44)

změna

Richterová Michaela

 
 

1.hod

C

A2

(č.44)

spojí

Richterová Michaela

(Sh)

 

2.hod

C

A2

(ch)

změna

Richterová Michaela

 
 

2.hod

C

A1

(ch)

spojí

Richterová Michaela

(Pl)

2A8

5.hod

Ch

 

(ch)

supluje

Kureš Petr

(Po)

3A8

3.hod

A

A2

(f1)

změna

Smetanová Marie

 
 

3.hod

A

A1

(f1)

spojí

Smetanová Marie

(Pl)

 

4.hod

Ch

 

(ch)

supluje

Březinová Jana

(Hs)

 

5.hod

D

 

(fr)

přesun <<

Hoza Pavel

z 6.hod

 

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 5.hod

5A8

2.hod

A

A1

(fr)

navíc

Heřmanová Darina

 
 

2.hod

A

A2

(hv)

navíc

Smetanová Marie

 
 

2.hod

C

   

odpadá

 

(Su)

 

5.hod

Ch

 

(f1)

supluje

Říčařová Andrea

(Ku)

 

8.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Hs)

 

8.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Su)

 

9.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Hs)

 

9.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Su)

6A8

2.hod

C

 

(č.11)

supluje

Vidrnová Vlasta

(Kb)

 

3.hod

A

A1

(j3)

spojí

Heřmanová Darina

(Je)

6B8

1.hod

Sv

 

(f2)

supluje

Nováková Šárka

(Mk)

 

3.hod

Z

D

(č.11)

supluje

Turková Luďka

(Pa)

 

3.hod

Z

H

(č.11)

spojí

Turková Luďka

(Kn)

 

4.hod

D

D

(fr)

supluje

Vidrnová Vlasta

(Pa)

 

4.hod

D

H

(fr)

spojí

Vidrnová Vlasta

(Kn)

7A8

2.hod

Z

 

(č.30)

supluje

Mareš Pavel

(Mk)

7B8

4.hod

Sv

A2

(hv)

supluje

Králová Hana

(Pl)

 

4.hod

Sv

A1

(hv)

spojí

Králová Hana

(Je)

 

6.hod

C

 

(bi)

supluje

Kurešová Lenka

(Ma)

8A8

1.hod

SM

SM

(m1)

supluje

Brabec Petr

(Ga)

 

1.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

JS

JS

 

odpadá

 

(Kr)

 

2.hod

SM

SM

(m1)

supluje

Brabec Petr

(Ga)

 

2.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

JS

JS

 

odpadá

 

(Kr)

1A

4.hod

C

 

(d)

výměna <<

Dvořák Zdeněk

z 17.9. (Út) 3.hod

 

6.hod

A

A1

(j3)

spojí

Šintalová Pavla

(Je)

 

6.hod

A

A2

(j3)

supluje

Šintalová Pavla

(Sh)

1B

1.hod

Tv

Chl

(tv)

supluje

Beznosova Irina

(Kn)

 

2.hod

Tv

Chl

(tv)

supluje

Beznosova Irina

(Kn)

 

7.hod

A

A2

(j3)

supluje

Šintalová Pavla

(Sh)

4B

1.hod

SM

SM

(m1)

supluje

Brabec Petr

(Ga)

 

1.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

JS

JS

 

odpadá

 

(Kr)

 

2.hod

SM

SM

(m1)

supluje

Brabec Petr

(Ga)

 

2.hod

HB

HB2

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

JS

JS

 

odpadá

 

(Kr)

 

3.hod

M

 

(č.44)

supluje

Prášek Vladimír

(Kr)

 

4.hod

A

A1

(j3)

spojí

Šintalová Pavla

(Zi)

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Klein Radim, Malý Jakub, Pavlíčková Lada

7A8, 1., 3.- 6. hod - Kuťáková Eva, Poláková Jana

2A, 1.- 9. hod - Koblerová Jaroslava

2B, 1.- 9. hod - Krátká Hana, Marešovská Alena

3A, 1.- 9. hod - Hašková Klára, Jelínková Dana, Škoulová Hana, Šupková Renata

3B, 1.- 6. hod - Kuťáková Eva, Poláková Jana

4A, 1.- 9. hod - Palla Roman, Ziková Věra

 

Zpracováno v systému Bakaláři