Suplování:   Středa 18.9.2019

datum výpisu: 17.9.2019 (21:03)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

8A8

     

KP

KP

                   

4A

     

KP

KP

                   

4B

     

KP

KP

                   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Dvořáková Dana

     

Pi

-

                   

Gergelitsová Šárka

 

..

..

Pk

Pk

..

..

-

-

-

         

Hašková Klára

     

Su

                     

Heřmanová Darina

 

Ze

-

Zi

Sh

Je

Je

-

-

-

         

Hoza Pavel

     

-

-

                   

Klein Radim

             

-

..

..

         

Krátká Hana

     

-

..

                   

Říčařová Andrea

 

-

-

..

..

-

-

..

..

-

         

Šintalová Pavla

 

..

..

..

..

-

-

-

-

-

         

Šváchová Jana

 

..

..

<>

-

<>

-

-

-

-

         

Turková Luďka

 

>>

Ds

-

Kb

Kr

..

-

-

-

         

Změny v rozvrzích tříd:

2A8

3.hod

Vv

A1

(hv)

změna

Šupková Renata

 
 

3.hod

Vv

A2

(hv)

spojí

Šupková Renata

(Hs)

 

5.hod

It

 

(p1)

navíc

Prášek Vladimír

 
 

6.hod

It

It3

 

odpadá

 

(Ga)

4A8

6.hod

A

A2

(j4)

supluje

Jelínková Dana

(Hm)

5A8

1.hod

A

A1

(vv)

supluje

Zemanová Jana

(Hm)

6A8

3.hod

F

 

(f2)

navíc

Brabec Petr

 
 

4.hod

Bi

 

(f2)

navíc

Růžičková Eliška

 
 

5.hod

A

A1

(m2)

změna

Jelínková Dana

 
 

5.hod

A

A2

(m2)

spojí

Jelínková Dana

(Hm)

6B8

7.hod

Ch

 

(ch)

navíc

Kureš Petr

 
 

8.hod

F

 

(f2)

navíc

Prášek Vladimír

 

8A8

1.hod

CAE

CAE

 

odpadá

 

(Si)

 

1.hod

Fm

FM1

 

odpadá

 

(Sv)

 

2.hod

CAE

CAE

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

Fm

FM1

 

odpadá

 

(Sv)

1A

2.hod

N

 

(fr)

supluje

Dvořáková Dana

(Tu)

 

3.hod

It

A1

(p1)

spojí

Prášek Vladimír

(Ga)

 

4.hod

It

A1

(p1)

spojí

Prášek Vladimír

(Ga)

 

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kn)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kn)

1B

3.hod

N

Nj2

(j1)

supluje

Pilátová Eliška

(Ds)

 

4.hod

M

 

(m2)

supluje

Koblerová Jaroslava

(Tu)

2A

1.hod

It

P1

 

odpadá

 

(Ga)

 

2.hod

It

P1

 

odpadá

 

(Ga)

2B

3.hod

A

A2

(pr)

supluje

Ziková Věra

(Hm)

 

5.hod

D

 

(d)

výměna <<

Dvořák Zdeněk

z 26.9. (Čt) 8.hod

3A

3.hod

Bi

 

(f1)

výměna <<

Poláková Jana

z 24.9. (Út) 6.hod

 

4.hod

A

A2

(bi)

supluje

Škoulová Hana

(Hm)

3B

1.hod

M

   

přesun >>

 

na 25.9. (St) 0.hod

 

5.hod

C

 

(z)

supluje

Krátká Hana

(Tu)

4A

1.hod

CAE

CAE

 

odpadá

 

(Si)

 

1.hod

Fm

FM1

 

odpadá

 

(Sv)

 

2.hod

CAE

CAE

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

Fm

FM1

 

odpadá

 

(Sv)

 

6.hod

M

   

odpadá

 

(Tu)

4B

1.hod

CAE

CAE

 

odpadá

 

(Si)

 

1.hod

Fm

FM1

 

odpadá

 

(Sv)

 

2.hod

CAE

CAE

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

Fm

FM1

 

odpadá

 

(Sv)

 

Zpracováno v systému Bakaláři