Suplování:   Středa 15.1.2020

datum výpisu: 14.1.2020 (11:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata

 

..

Ds

Ak

-

..

..

-

..

..

         

Hnátová Ivana

 

Hs

..

Ku

Ku

Po

-

-

-

-

         

Hronek Roman

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Malý Jakub

 

-

-

-

-

-

..

-

-

..

         

Marešovská Alena

 

..

..

-

-

-

-

-

-

-

         

Růžičková Eliška

 

..

Dz

Br

Br

Bj

-

-

-

-

         

Říčařová Andrea

 

-

-

Br

Br

-

-

..

..

-

         

Šimonová Magdalena

 

-

-

-

-

-

-

               

Šváchová Jana

 

..

..

Kh

-

No

-

-

-

-

         

Změny v rozvrzích tříd:

3A8

1.hod

C

 

(f1)

supluje

Hašková Klára

(Hn)

 

5.hod

M

 

(m1)

supluje

Poláková Jana

(Hn)

4A8

2.hod

N

NJ2

(j1)

supluje

Dvořáková Dana

(Ba)

 

5.hod

Ch

 

(bi)

supluje

Březinová Jana

(Ru)

5A8

2.hod

D

 

(č.30)

supluje

Dvořák Zdeněk

(Ru)

6A8

3.hod

F

PC2

(f2)

spojí

Brabec Petr

(Ri)

 

3.hod

F

PC1

(f2)

spojí

Brabec Petr

(Ru)

 

4.hod

F

PC2

(f2)

spojí

Brabec Petr

(Ri)

 

4.hod

F

PC1

(f2)

spojí

Brabec Petr

(Ru)

 

6.hod

N

Nj

 

odpadá

 

(Ba)

6B8

7.hod

Bi

PC1

 

odpadá

 

(Ri)

 

8.hod

Bi

PC1

 

odpadá

 

(Ri)

 

9.hod

M

   

odpadá

 

(Mk)

7A8

3.hod

N

Nj

(č.31)

supluje

Králová Alena

(Ba)

 

8.hod

KN

KN

 

odpadá

 

(Ba)

 

9.hod

KN

KN

 

odpadá

 

(Ba)

7B8

3.hod

M

A1

(m1)

supluje

Kuťáková Eva

(Hn)

 

4.hod

M

A2

(m1)

supluje

Kuťáková Eva

(Hn)

 

8.hod

KN

KN

 

odpadá

 

(Ba)

 

9.hod

KN

KN

 

odpadá

 

(Ba)

8A8

1.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

Fm

FM1

 

odpadá

 

(Sv)

 

2.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

Fm

FM1

 

odpadá

 

(Sv)

 

3.hod

Sv

 

(bi)

výměna <<

Nováková Šárka

z 16.1. (Čt) 5.hod

 

6.hod

A

A1

(m2)

navíc

Šintalová Pavla

 
 

6.hod

A

A2

(vv)

navíc

Škoulová Hana

 
 

6.hod

F

   

odpadá

 

(Mk)

 

8.hod

VKM

VKMa

(m2)

navíc

Gergelitsová Šárka

 
 

9.hod

VKM

VKMa

(m2)

navíc

Gergelitsová Šárka

 

2B

5.hod

Sv

 

(m2)

supluje

Nováková Šárka

(Sv)

3A

3.hod

Sv

 

(f1)

supluje

Králová Hana

(Sv)

3B

8.hod

KN

KN

 

odpadá

 

(Ba)

 

9.hod

KN

KN

 

odpadá

 

(Ba)

4A

1.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

Fm

FM1

 

odpadá

 

(Sv)

 

2.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

Fm

FM1

 

odpadá

 

(Sv)

4B

1.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

1.hod

Fm

FM1

 

odpadá

 

(Sv)

 

2.hod

HB

HB1

 

odpadá

 

(Ma)

 

2.hod

Fm

FM1

 

odpadá

 

(Sv)

 

5.hod

N

NJ2

 

odpadá

 

(Ba)

Pedagogický dohled u třídy:

1A, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Marešovská Alena

1B, 1.- 9. hod - Růžičková Eliška, Šváchová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři