Suplování:   Pátek 17.1.2020

datum výpisu: 17.1.2020 (7:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata

 

..

..

..

Ds

..

..

-

-

-

         

Brabec Petr

     

-

-

Ga

Ly

               

Hnátová Ivana

 

Lk

Sa

Hs

Hs

Po

..

-

-

-

         

Hronek Roman

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Marešovská Alena

 

Br

Br

-

-

..

..

-

-

-

         

Prášek Vladimír

 

-

-

-

                     

Růžičková Eliška

 

..

Kh

Kn

Kn

Sa

-

-

-

-

         

Říčařová Andrea

 

Br

Br

Tu

-

Ms

-

-

-

-

         

Smetanová Marie

     

..

Sh

Pl

-

               

Šváchová Jana

 

..

-

....

Je

-

..

-

-

-

         

Změny v rozvrzích tříd:

2A8

1.hod

C

 

(č.31)

supluje

Kurešová Lenka

(Hn)

3A8

2.hod

F

 

(č.31)

supluje

Šimonová Magdalena

(Hn)

 

3.hod

C

A1

(č.9)

spojí

Hašková Klára

(Hn)

 

4.hod

C

A2

(č.9)

spojí

Hašková Klára

(Hn)

 

5.hod

M

 

(m1)

supluje

Poláková Jana

(Hn)

4A8

5.hod

F

 

(f1)

supluje

Šimonová Magdalena

(Ru)

5A8

4.hod

A

A2

(j2)

supluje

Škoulová Hana

(Sm)

 

5.hod

Z

 

(č.31)

supluje

Mareš Pavel

(Ri)

6A8

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ru)

 

3.hod

Z

 

(č.30)

supluje

Turková Luďka

(Ri)

 

4.hod

N

Nj

(j1)

supluje

Dvořáková Dana

(Ba)

 

5.hod

It

It2

(p2)

supluje

Gergelitsová Šárka

(Br)

 

6.hod

It

It2

(p2)

spojí

Lysoněk Tomáš

(Br)

7A8

1.hod

F

   

odpadá

 

(Sv)

 

2.hod

Sv

 

(bi)

supluje

Králová Hana

(Ru)

 

5.hod

N

Nj

 

odpadá

 

(Ba)

7B8

5.hod

Bi

PC1

 

odpadá

 

(Ma)

 

6.hod

Bi

PC1

 

odpadá

 

(Ma)

8A8

1.hod

VKF

VKF

(f1)

změna

Malý Jakub

 
 

1.hod

KN

KN

 

odpadá

 

(Ba)

 

2.hod

VKF

VKF

(f1)

změna

Malý Jakub

 
 

2.hod

KN

KN

 

odpadá

 

(Ba)

 

3.hod

Tv

D

(tv)

spojí

Klein Radim

(Ru)

 

4.hod

Tv

D

(tv)

spojí

Klein Radim

(Ru)

 

6.hod

VKM

VKMa

(m1)

navíc

Gergelitsová Šárka

 
 

6.hod

M

   

odpadá

 

(Sv)

2B

1.hod

F

PC2

(f2)

spojí

Brabec Petr

(Ri)

 

1.hod

F

PC1

(f2)

spojí

Brabec Petr

(Ma)

 

2.hod

F

PC2

(f2)

spojí

Brabec Petr

(Ri)

 

2.hod

F

PC1

(f2)

spojí

Brabec Petr

(Ma)

 

4.hod

A

 

(m2)

supluje

Jelínková Dana

(Sv)

3A

5.hod

A

A1

(j3)

supluje

Palla Roman

(Sm)

3B

6.hod

N

Nj1

 

odpadá

 

(Ba)

4A

1.hod

VKF

VKF

(f1)

změna

Malý Jakub

 
 

1.hod

KN

KN

 

odpadá

 

(Ba)

 

2.hod

VKF

VKF

(f1)

změna

Malý Jakub

 
 

2.hod

KN

KN

 

odpadá

 

(Ba)

4B

1.hod

VKF

VKF

(f1)

změna

Malý Jakub

 
 

1.hod

KN

KN

 

odpadá

 

(Ba)

 

2.hod

VKF

VKF

(f1)

změna

Malý Jakub

 
 

2.hod

KN

KN

 

odpadá

 

(Ba)

 

Zpracováno v systému Bakaláři