Suplování:   Čtvrtek 30.1.2020

datum výpisu: 29.1.2020 (12:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A8

           

Th

               

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

3A8

           

Th

               

4A8

           

Th

               

5A8

           

Th

               

6A8

           

Th

               

6B8

           

Th

               

7A8

           

Th

               

7B8

           

Th

               

8A8

           

Th

               

1A

           

Th

               

1B

           

Th

               

2A

           

Th

               

2B

           

Th

               

3A

           

Th

               

3B

           

Th

               

4A

           

Th

               

4B

           

Th

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina

 

-

-

-

-

Kn

..

-

-

-

         

Březinová Jana

           

..

               

Dvořák Zdeněk

           

..

               

Dvořák Zdeněk

               

..

           

Hašková Klára

           

-

               

Heřmanová Darina

           

-

               

Hnátová Ivana

 

..

Po

Ku

-

-

-

-

-

-

         

Hoza Pavel

               

..

           

Koblerová Jaroslava

           

..

               

Králová Hana

           

-

               

Kureš Petr

           

..

               

Kurešová Lenka

           

..

               

Mareš Pavel

           

..

               

Mareš Pavel

               

..

..

         

Marešovská Alena

           

..

               

Pavlíčková Lada

 

-

-

Kn

Kn

-

-

-

-

-

         

Poláková Jana

           

-

               

Prášek Vladimír

 

-

..

..

-

Hz

..

-

-

-

         

Růžičková Eliška

           

..

               

Smetanová Marie

 

-

Je

Sh

..

Si

-

..

             

Škoulová Hana

           

..

               

Šupková Renata

           

..

               

Šupková Renata

               

..

..

         

Šváchová Jana

           

..

               

Šváchová Jana

               

-

..

         

Turková Luďka

           

-

               

Vidrnová Vlasta

         

..

..

               

Ziková Věra

           

..

               

Změny v rozvrzích tříd:

3A8

2.hod

M

 

(14)

supluje

Poláková Jana

(Hn)

 

3.hod

A

A2

(j2)

supluje

Škoulová Hana

(Sm)

4A8

8.hod

D

   

odpadá

 

(Hz)

5A8

1.hod

C

 

(f1)

přesun <<

Šupková Renata

z 2.hod

 

2.hod

M

 

(f1)

přesun <<

Kuťáková Eva

z 5.hod

 

4.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Sm)

 

5.hod

F

 

(f1)

navíc

Brabec Petr

 
 

8.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Hs)

 

8.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Su)

 

9.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(Hs)

 

9.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Su)

6B8

3.hod

Tv

D

(tv)

spojí

Klein Radim

(Pa)

 

4.hod

Tv

D

(tm)

spojí

Klein Radim

(Pa)

7B8

3.hod

M

 

(č.31)

supluje

Kuťáková Eva

(Hn)

8A8

1.hod

Fm

FM2

(č.11)

změna

Šváchová Jana

 
 

2.hod

Fm

FM2

(hv)

změna

Šváchová Jana

 
 

4.hod

N

NJ

(č.11)

změna

Dvořáková Dana

 
 

5.hod

Bi

 

(č.44)

výměna <<

Kuťáková Eva

z 29.1. (St) 3.hod

1A

8.hod

Bi

PC3

(f1)

změna

Poláková Jana

 
 

9.hod

Bi

PC3

(f1)

změna

Poláková Jana

 

1B

7.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Sm)

 

7.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Sh)

 

8.hod

C

 

(č.30)

přesun <<

Richterová Michaela

z 9.hod

 

9.hod

C

   

přesun >>

 

na 8.hod

2A

3.hod

Bi

 

(f2)

přesun <<

Říčařová Andrea

z 8.hod

 

5.hod

A

A2

(st)

supluje

Šintalová Pavla

(Sm)

 

8.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

9.hod

Z

   

odpadá

 

(Ms)

2B

8.hod

D

   

odpadá

 

(Dz)

 

9.hod

Sv

   

přesun >>

 

na 28.1. (Út) 8.hod

3A

2.hod

A

A1

(j4)

supluje

Jelínková Dana

(Sm)

 

5.hod

M

 

(č.11)

navíc

Koblerová Jaroslava

 

3B

2.hod

N

Nj1

(f2)

navíc

Ballová Renata

 
 

2.hod

N

Nj2

(pr)

navíc

Králová Alena

 
 

2.hod

F

   

odpadá

 

(Pk)

 

5.hod

Tv

Dív

(tm)

spojí

Klein Radim

(Bz)

4A

1.hod

Fm

FM2

(č.11)

změna

Šváchová Jana

 
 

2.hod

Fm

FM2

(hv)

změna

Šváchová Jana

 
 

9.hod

F

   

odpadá

 

(Sv)

4B

1.hod

Fm

FM2

(č.11)

změna

Šváchová Jana

 
 

2.hod

Fm

FM2

(hv)

změna

Šváchová Jana

 
 

5.hod

D

 

(m1)

supluje

Hoza Pavel

(Pk)

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 6. hod - Březinová Jana

2A8, 1.- 9. hod - Beznosova Irina, Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír

3A8, 6. hod - Hašková Klára

4A8, 6. hod - Poláková Jana

5A8, 6. hod - Šupková Renata

6A8, 6. hod - Heřmanová Darina

6B8, 6. hod - Ziková Věra

7A8, 6. hod - Mareš Pavel

7B8, 6. hod - Kurešová Lenka

8A8, 6. hod - Šváchová Jana

1A, 6. hod - Dvořák Zdeněk

1B, 6. hod - Růžičková Eliška

2A, 6. hod - Koblerová Jaroslava

2B, 6. hod - Marešovská Alena

3A, 6. hod - Králová Hana

3B, 6. hod - Škoulová Hana

4A, 6. hod - Turková Luďka

4B, 6. hod - Kureš Petr

 

Zpracováno v systému Bakaláři