Suplování:   Pondělí 7.9.2020

datum výpisu: 5.9.2020 (15:35)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

1A

 

DV

DV

DV

DV

DV

DV

DV

DV

DV

           

1B

 

DV

DV

DV

DV

DV

DV

DV

DV

DV

           

2A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

2B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Dvořák Zdeněk

 

Tu

-

..

..

Kb

-

-

-

-

           

Dvořáková Dana

 

..

..

-

-

..

..

-

-

-

           

Gergelitsová Šárka

 

-

-

..

..

-

..

..

               

Hašková Klára

 

..

..

-

Br

-

..

-

-

-

           

Klein Radim

 

Bz

Bz

..

..

..

..

-

..

..

           

Malý Jakub

 

-

-

-

-

-

..

-

-

-

           

Mareš Pavel

 

Kp

Ma

-

-

..

-

-

-

-

           

Pavlíčková Lada

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Prášek Vladimír

 

....

..

-

Hz

-

..

..

-

-

           

Růžičková Eliška

 

Su

..

..

Vi

-

..

-

-

-

           

Změny v rozvrzích tříd:

1A8

6.hod

D

 

(f1)

navíc

Hoza Pavel

 
 

7.hod

It

It2

 

odpadá

 

(Ga)

 

7.hod

It

It1

 

odpadá

 

(Pk)

2A8

1.hod

Tv

Dív

(tv)

změna

Beznosova Irina

 
 

1.hod

Tv

Chl

(tv)

spojí

Beznosova Irina

(Kn)

 

2.hod

Tv

Chl

(tv)

spojí

Beznosova Irina

(Kn)

3A8

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ru)

5A8

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kn)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Kn)

6A8

1.hod

C

 

(č.44)

supluje

Šupková Renata

(Ru)

7A8

4.hod

C

 

(bi)

supluje

Vidrnová Vlasta

(Ru)

 

5.hod

M

 

(č.11)

supluje

Koblerová Jaroslava

(Dz)

7B8

1.hod

Z

 

(14)

supluje

Turková Luďka

(Dz)

 

4.hod

D

 

(f1)

supluje

Hoza Pavel

(Pk)

8A8

8.hod

SZ

SZ2

(z)

navíc

Praktikant1 P

 
 

9.hod

SZ

SZ2

(z)

navíc

Praktikant1 P

 

8B8

8.hod

SZ

SZ2

(z)

navíc

Praktikant1 P

 
 

9.hod

SZ

SZ2

(z)

navíc

Praktikant1 P

 

3A

1.hod

Ch

 

(f1)

supluje

Kureš Petr

(Ms)

 

6.hod

F

   

odpadá

 

(Mk)

3B

2.hod

Bi

 

(z)

supluje

Marešovská Alena

(Ms)

 

4.hod

F

 

(č.11)

supluje

Brabec Petr

(Hs)

4A

8.hod

SZ

SZ2

(z)

navíc

Praktikant1 P

 
 

9.hod

SZ

SZ2

(z)

navíc

Praktikant1 P

 

4B

8.hod

SZ

SZ2

(z)

navíc

Praktikant1 P

 
 

9.hod

SZ

SZ2

(z)

navíc

Praktikant1 P

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Hašková Klára, Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír

2A, 1.- 9. hod - Dvořák Zdeněk, Klein Radim

2B, 1.- 9. hod - Růžičková Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři