Suplování:   Pondělí 8.9.2014

datum výpisu: 7.9.2014 (19:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

..

..

Ds

-

-

..

..

..

-

   

Beznosova Irina (N)

 

-

Mc

Hn

Ms

-

-

-

-

-

   

Fanta Milan (N)

 

-

-

-

....

..

..

-

..

..

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Kolouch Jan (D)

 

-

-

-

-

Ga

Ga

-

Ga

Ga

   

Marešovská Alena (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

Tu

..

-

   

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

Mc

Hn

Ms

..

..

-

-

-

   

Prášek Vladimír (Doz)

 

Dz

Dz

Mc

-

-

-

-

-

-

   

Šváchová Jana (Doz)

 

....

Kh

Br

-

..

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

3.hod

supl. (Sv Doz)

F

3A

(m1)

 
 

4.hod

odpadá

It

2A (It1)

 

Exkurze

 

před 5., 6., 7. hodinou dohled 2.patro

 

Dvořák Zdeněk

1.hod

změna

C

1A (P2)

(14)

 
 

1.hod

spojeno (Pk Doz)

C

1A (P1)

(14)

 
 

2.hod

změna

C

1A (P1)

(14)

 
 

2.hod

spojeno (Pk Doz)

C

1A (P2)

(14)

 
 

před 5., 6. hodinou dohled Šatna

 

Dvořáková Dana

3.hod

spojeno (Ba Doz)

N

1A (NJ1)

(č.9)

 

Gergelitsová Šárka

3.hod

odpadá

It

2A (It2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

It

2A (It2)

 

Exkurze

 

5.hod

spojeno (Kl D)

It

1B (It2)

(p2)

 
 

6.hod

spojeno (Kl D)

It

1B (It2)

(p2)

 
 

8.hod

spojeno (Kl D)

It

6A8 (IT1)

(p1)

 
 

9.hod

spojeno (Kl D)

It

6A8 (IT1)

(p1)

 
 

před 8., 9., 10. hodinou dohled 1.patro

 

Hašková Klára

6.hod

odpadá

Hv

2A (Hv)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Hv

2A (Hv)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

Hv

2B (Hv)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

Hv

2B (Hv)

 

Exkurze

Hnátová Ivana

3.hod

supl. (Bz N)

F

1B8 (H)

(m2)

 
 

3.hod

spojeno (Pa Doz)

F

1B8 (D)

(m2)

 

Hoza Pavel

1.hod

odpadá

C

2A (P1)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

C

2A (P2)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

D

4A8

 

Sportovní kurz

Chawnerová Hana

1.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Králíková Miroslava

6.hod

přesun <<

Bi

4B

(f1)

z 12.9. 9.hod

Králová Alena

8.hod

odpadá

N

2A (NJ2)

 

Exkurze

Králová Hana

1.hod

odpadá

R

2B (Rj)

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Sv Doz)

Ov

3A8

(m2)

 

Krůtová Vlasta

1.hod

odpadá

Fr

2B (Fr)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Fr

2B (Fr)

 

Exkurze

Kureš Petr

4.hod

odpadá

Ch

2B

 

Exkurze

Mácová Jana

2.hod

supl. (Bz N)

Z

1A8 (H)

(č.30)

 
 

2.hod

spojeno (Pa Doz)

Z

1A8 (D)

(č.30)

 
 

3.hod

supl. (Pk Doz)

Z

1B

(z)

 

Mareš Pavel

4.hod

supl. (Bz N)

Ov

1B8 (H)

(č.9)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

Ov

1B8 (D)

(č.9)

 
 

6.hod

odpadá

Z

2B

 

Exkurze

Motyčková Hana

1.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Šintalová Pavla

8.hod

přesun >>

A

3B (A2)

 

na 15.9. 9.hod

Šupková Renata

6.hod

odpadá

Vv

2A (Vv)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Vv

2A (Vv)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

Vv

2B (Vv)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

Vv

2B (Vv)

 

Exkurze

Turková Luďka

1.hod

odpadá

M

2A (P2)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

M

2A (P1)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

M

2B

 

Exkurze

 

7.hod

supl. (Ma Doz)

Z

7A8

(z)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír

2A, 1.- 9. hod - Šváchová Jana

2B, 1.- 9. hod - Marešovská Alena

 

Zpracováno v systému Bakaláři