Suplování:   Úterý 9.9.2014

datum výpisu: 9.9.2014 (7:29)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

..

..

-

..

..

-

-

-

-

   

Fanta Milan (N)

 

Bz

Bz

..

..

..

..

-

-

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Jelínková Dana (N)

 

....

Sm

Zi

..

Ch

-

Pl

-

-

   

Kolouch Jan (D)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

-

-

-

-

..

..

-

Hz

..

   

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Prášek Vladimír (Doz)

 

-

-

Kp

..

Tu

-

-

..

..

   

Šváchová Jana (Doz)

 

Ga

Ga

Kh

-

-

Kp

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

1.hod

změna

Tv

8A8 (D)

(tv)

 
 

1.hod

spojeno (Fn N)

Tv

8A8 (H)

(tv)

 
 

2.hod

změna

Tv

8A8 (D)

(tv)

 
 

2.hod

spojeno (Fn N)

Tv

8A8 (H)

(tv)

 
 

3.hod

navíc

Tv

2A8 (H)

(tv)

 
 

4.hod

navíc

Tv

2A8 (H)

(tv)

 
 

5.hod

navíc

Tv

3A (H)

(tv)

 
 

6.hod

navíc

Tv

3A (H)

(tv)

 

Brabec Petr

1.hod

výměna <<

F

4A

(f1)

z 11.9. 3.hod

 

2.hod

odpadá

It

2B (It2)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

It

4A8 (It1)

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

před 1., 2. hodinou dohled 1.patro

 

Gergelitsová Šárka

1.hod

supl. (Sv Doz)

VKM

7A8 (VKM2)+

(m1)

 
 

2.hod

supl. (Sv Doz)

VKM

7A8 (VKM2)+

(m1)

 
 

9.hod

odpadá

It

4A8 (It2)

 

Sportovní kurz

Heřmanová Darina

2.hod

odpadá

A

2A (A1)

 

Exkurze

Hnátová Ivana

1.hod

odpadá

M

4A8

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

M

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

M

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Hovorková Lenka

3.hod

odpadá

C

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

C

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Hoza Pavel

1.hod

výměna >>

D

4A

 

na 11.9. 3.hod

 

2.hod

odpadá

D

4A8

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

C

2A

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

D

2A

 

Exkurze

 

8.hod

supl. (Ma Doz)

D

3A8

(bi)

 

Chawnerová Hana

4.hod

odpadá

A

2B (A1)

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Je N)

A

7A8 (A2)

(j3)

 

Kovaříková Alena

6.hod

odpadá

Ch

2A

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Ch

4A8

 

Sportovní kurz

Králíková Miroslava

5.hod

navíc

M

3B

(č.44)

 

Králová Alena

1.hod

odpadá

N

2A (NJ2)

 

Exkurze

 

6.hod

navíc

D

3B

(č.30)

 

Králová Hana

3.hod

supl. (Sv Doz)

Sv

3A

(m2)

 

Krůtová Vlasta

3.hod

odpadá

Fr

2B (Fr)

 

Exkurze

Kureš Petr

3.hod

supl. (Pk Doz)

Ch

1A

(ch)

 
 

6.hod

supl. (Sv Doz)

Ch

7A8

(ch)

 

Mácová Jana

4.hod

přesun <<

Bi

5A8

(č.44)

z 11.9. 9.hod

Malý Jakub

1.hod

změna

M

4B

(č.11)

 

Mareš Pavel

před 1., 2. hodinou dohled Šatna

 

McFarlane

8.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Motyčková Hana

8.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Nováková Šárka

6.hod

odpadá

Sv

2B

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

Sv

2A

 

Exkurze

Ošmerová Magda

5.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Palla Roman

7.hod

supl. (Je N)

A

1A (A2)

(j3)

 
 

před 4. hodinou dohled 2.patro

 

Pilátová Eliška

3.hod

navíc

Tv

2B8 (H)

(tm)

 
 

4.hod

navíc

Tv

2B8 (H)

(tm)

 

Smetanová Marie

2.hod

supl. (Je N)

A

1B (A1)

(j3)

 

Turková Luďka

5.hod

supl. (Pk Doz)

Z

1A

(z)

 

Vidrnová Vlasta

5.hod

odpadá

C

2B

 

Exkurze

Ziková Věra

2.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Je N)

A

6A8 (A2)

(vv)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír

2A, 1.- 9. hod - Šváchová Jana

2B, 1.- 9. hod - Marešovská Alena

 

Zpracováno v systému Bakaláři