Suplování:   Středa 10.9.2014

datum výpisu: 10.9.2014 (7:42)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

..

-

-

Mk

Mk

-

-

..

..

   

Fanta Milan (N)

 

-

Bz

..

..

..

..

-

-

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Jelínková Dana (N)

 

..

-

Pl

Zi

-

..

-

-

-

   

Koblerová Jaroslava (DVPP)

 

Hz

Hz

Pi

Pi

Ds

Ds

-

       

Kolouch Jan (D)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

-

..

..

-

..

..

-

-

-

   

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

....

..

..

-

-

-

-

-

   

Prášek Vladimír (Doz)

 

....

Tu

-

..

-

..

..

-

-

   

Šváchová Jana (Doz)

 

Ms

..

..

Ha

Ha

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

2.hod

změna

Tv

3A8 (D)

(tv)

 
 

2.hod

spojeno (Fn N)

Tv

3A8 (H)

(tv)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

2A (D)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

2A (D)

 

Exkurze

Dvořák Zdeněk

4.hod

přesun <<

D

5A8

(z)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

D

5A8

 

na 4.hod

 

před 7. hodinou dohled Šatna

 

Dvořáková Dana

5.hod

spojeno (Kb DVPP)

C

6A8 (P2)

(č.44)

 
 

6.hod

spojeno (Kb DVPP)

C

6A8 (P1)

(č.44)

 

Hašková Klára

2.hod

odpadá

Hv

4A8 (Evb)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

Hv

4A8 (Evb)

 

Sportovní kurz

Hovorková Lenka

1.hod

odpadá

C

4A8

 

Sportovní kurz

 

4.hod

spojeno (Sv Doz)

C

3A (P1)

(č.9)

 
 

5.hod

spojeno (Sv Doz)

C

3A (P2)

(č.9)

 
 

před 5., 6. hodinou dohled Šatna

 

Hoza Pavel

1.hod

spojeno (Kb DVPP)

C

7A8 (A2)

(č.44)

 
 

2.hod

spojeno (Kb DVPP)

C

7A8 (A1)

(č.44)

 

Chawnerová Hana

5.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Kovaříková Alena

3.hod

přesun <<

Ch

5A8

(f2)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Ch

5A8

 

na 3.hod

 

před 1., 2. hodinou dohled 2.patro

 

Králová Alena

1.hod

odpadá

N

2A (NJ2)

 

Exkurze

Kureš Petr

2.hod

odpadá

Ch

2B (PC1)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

Ch

2B (PC1)

 

Exkurze

Malý Jakub

4.hod

spojeno (Ba Doz)

M

4B (NJ1)

(č.11)

 
 

5.hod

spojeno (Ba Doz)

M

4B (NJ2)

(č.11)

 

Mareš Pavel

1.hod

supl. (Sv Doz)

Z

3A8

(č.9)

 
 

4.hod

odpadá

Z

4A8

 

Sportovní kurz

McFarlane

3.hod

odpadá

A

2A (A1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Palla Roman

3.hod

supl. (Je N)

A

1B (A1)

(č.31)

 

Pilátová Eliška

3.hod

spojeno (Kb DVPP)

Ov

1A8 (A2)

(m2)

 
 

3.hod

změna

Ov

1A8 (A1)

(m2)

 
 

4.hod

spojeno (Kb DVPP)

Ov

1A8 (A1)

(m2)

 
 

4.hod

změna

Ov

1A8 (A2)

(m2)

 

Šupková Renata

2.hod

odpadá

Vv

4A8 (Eva)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

Vv

4A8 (Eva)

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

1.hod

odpadá

M

2B

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Pk Doz)

Z

1A

(č.31)

 

Vidrnová Vlasta

4.hod

odpadá

C

2B

 

Exkurze

Ziková Věra

3.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Je N)

A

6A8 (A2)

(j2)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír

2A, 1.- 9. hod - Šváchová Jana

2B, 1.- 9. hod - Marešovská Alena

 

Zpracováno v systému Bakaláři