Suplování:   Čtvrtek 11.9.2014

datum výpisu: 11.9.2014 (7:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

..

..

..

Ds

Ds

-

-

-

-

   

Fanta Milan (N)

 

-

-

-

-

..

..

-

-

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

Kv

-

-

-

   

Jelínková Dana (N)

 

Sm

Zi

Sm

..

-

-

-

-

-

   

Kolouch Jan (D)

 

..

..

Ga

Ga

-

-

-

Ga

Ga

   

Králíková Miroslava (D)

 

Kv

....

-

No

-

<>

-

-

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

..

-

-

-

..

Ms

-

..

..

   

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

Bz

Bz

Bz

-

-

-

-

-

   

Prášek Vladimír (Doz)

 

-

Mc

-

Tu

-

..

..

..

..

   

Šintalová Pavla (DVPP)

   

Mf

Hm

-

Mf

-

-

-

-

   

Šváchová Jana (Doz)

 

Kr

Kr

Tu

-

Hz

..

-

Kb

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

před 1., 2. hodinou dohled 3.patro

 

Beznosova Irina

2.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1B8 (D)

(tv)

 
 

3.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1A8 (D)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1A8 (D)

(tv)

 
 

5.hod

navíc

Tv

1B (H)

(ddm)

 
 

6.hod

navíc

Tv

1B (H)

(ddm)

 

Brabec Petr

3.hod

výměna >>

F

4A

 

na 9.9. 1.hod

 

4.hod

odpadá

F

4A8

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

4.hod

spojeno (Ba Doz)

C

4B (NJ2)

(č.44)

 
 

5.hod

spojeno (Ba Doz)

C

4B (NJ1)

(č.44)

 

Gergelitsová Šárka

3.hod

spojeno (Kl D)

It

5A8 (IT1)

(p1)

 
 

4.hod

spojeno (Kl D)

It

5A8 (IT1)

(p1)

 
 

8.hod

supl. (Kl D)

VT

8A8 (VT)+

(p1)

 
 

9.hod

supl. (Kl D)

VT

8A8 (VT)+

(p1)

 

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

A

2A (A1)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Si DVPP)

A

8A8 (A1)

(j2)

 

Hnátová Ivana

3.hod

odpadá

M

4A8

 

Sportovní kurz

Hovorková Lenka

6.hod

odpadá

C

4A8

 

Sportovní kurz

Hoza Pavel

2.hod

odpadá

D

2A

 

Exkurze

 

3.hod

výměna <<

D

4A

(f1)

z 9.9. 1.hod

 

5.hod

supl. (Sv Doz)

D

3A8

(m1)

 

Chawnerová Hana

4.hod

odpadá

A

2B (A1)

 

Exkurze

Koblerová Jaroslava

8.hod

supl. (Sv Doz)

M

7A8

(ch)

 

Kovaříková Alena

1.hod

supl. (Ki D)

Ch

2A8

(f1)

 
 

6.hod

supl. (Hr Doz)

Ch

2B8

(ch)

 
 

7.hod

odpadá

Ch

2A (PC1)

 

Exkurze

Králová Hana

3.hod

odpadá

R

2B (Rj)

 

Exkurze

Krátká Hana

1.hod

změna

C

3A8 (A1)

(m1)

 
 

1.hod

spojeno (Sv Doz)

C

3A8 (A2)

(m1)

 
 

2.hod

změna

C

3A8 (A2)

(m1)

 
 

2.hod

spojeno (Sv Doz)

C

3A8 (A1)

(m1)

 

Krůtová Vlasta

3.hod

odpadá

Fr

2B (Fr)

 

Exkurze

Kureš Petr

5.hod

odpadá

Ch

2B

 

Exkurze

 

před 1., 2. hodinou dohled 2.patro

 

Mácová Jana

2.hod

supl. (Pk Doz)

Z

5A8

(č.9)

 
 

4.hod

odpadá

Bi

2A

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Bi

2A (PC3)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Bi

2A (PC3)

 

Exkurze

 

9.hod

přesun >>

Bi

5A8

 

na 9.9. 4.hod

Malý Jakub

6.hod

výměna <<

F

3B

(f1)

z 16.9. 8.hod

Mareš Pavel

6.hod

supl. (Ma Doz)

Z

3A8

(z)

 
 

8.hod

odpadá

Z

2A

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

Z

2A

 

Exkurze

McFarlane

2.hod

supl. (Si DVPP)

FCE

7A8 (FCE1)+

(j2)

 
 

5.hod

supl. (Si DVPP)

A

3B (A2)

(j3)

 

Nováková Šárka

2.hod

odpadá

Sv

2B

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Ki D)

Sv

1B

(ch)

 

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Pilátová Eliška

5.hod

navíc

Tv

1A (H)

(tv)

 
 

6.hod

navíc

Tv

1A (D)

(tv)

 

Poláková Jana

0.hod

navíc

Bi

1B8 (A1)

(bl)

 
 

7.hod

navíc

Bi

1B8 (A2)

(bl)

 
 

8.hod

přesun <<

Bi

1A

(bi)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

Bi

1A

 

na 8.hod

 

před 5., 6., 7. hodinou dohled 2.patro

 

Smetanová Marie

1.hod

supl. (Je N)

A

5A8 (A2)

(j3)

 
 

3.hod

supl. (Je N)

A

7A8 (A2)

(st)

 

Turková Luďka

3.hod

supl. (Sv Doz)

Z

3A

(m1)

 
 

4.hod

supl. (Pk Doz)

Z

1A

(z)

 

Ziková Věra

1.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Je N)

A

1A (A2)

(j4)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír

2A, 1.- 9. hod - Šváchová Jana

2B, 1.- 9. hod - Marešovská Alena

 

Zpracováno v systému Bakaláři