Suplování:   Pondělí 6.10.2014

datum výpisu: 6.10.2014 (7:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7A8

 

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

   

3A

 

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

   

3B

 

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Jelínková Dana (Doz)

 

-

Pl

Pl

..

..

-

-

-

-

   

Králová Alena (N)

 

..

....

..

-

-

..

-

..

-

   

Mareš Pavel (L)

 

Kv

Po

-

Kv

Kr

Sv

         

Motyčková Hana (Doz)

 

..

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

....

..

-

-

-

..

-

   

Ziková Věra (Doz)

 

..

-

-

Hm

-

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

odpadá

N

3B (NJ1)

 

Kulturní pořad

Brabec Petr

5.hod

odpadá

F

3A (PC3)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

F

3A (PC3)

 

Kulturní pořad

Fanta Milan

8.hod

odpadá

Tv

7A8 (H)

 

Kulturní pořad

 

9.hod

odpadá

Tv

7A8 (H)

 

Kulturní pořad

 

před 5., 6., 7. hodinou dohled Přízemí + Tv

 

Gergelitsová Šárka

6.hod

odpadá

It

1B (It1)

 

změna hodiny

Heřmanová Darina

4.hod

supl. (Zi Doz)

A

1A8 (A1)

(bi)

 

Hovorková Lenka

2.hod

odpadá

C

3A

 

Kulturní pořad

Hoza Pavel

4.hod

odpadá

C

7A8

 

Kulturní pořad

Chawnerová Hana

před 3., 4. hodinou dohled 3.patro

 

Koblerová Jaroslava

8.hod

výměna <<

M

5A8

(m1)

z 14.10. 3.hod

Kolouch Jan

5.hod

odpadá

It

1B (It2)

 

změna hodiny

Kovaříková Alena

1.hod

supl. (Ms L)

Ch

2A8

(ch)

 
 

4.hod

supl. (Ms L)

Ch

4A8

(č.44)

 
 

5.hod

odpadá

Ch

3A (PC2)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

Ch

3A (PC2)

 

Kulturní pořad

 

8.hod

odpadá

Ch

3A

 

Kulturní pořad

Králíková Miroslava

4.hod

odpadá

M

3B (P2)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

M

3B (P1)

 

Kulturní pořad

Krátká Hana

2.hod

výměna <<

C

3A8

(č.31)

z 7.10. 4.hod

 

4.hod

odpadá

C

3B (P1)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

supl. (Ms L)

C

1B8

(č.31)

 

Krůtová Vlasta

4.hod

odpadá

Fr

3A (FJ)

 

Kulturní pořad

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Kulturní pořad

 

3.hod

odpadá

Ch

3B

 

Kulturní pořad

Kuťáková Eva

5.hod

změna

It

1B (It2)

(p2)

 
 

6.hod

změna

It

1B (It1)

(p1)

 

Mácová Jana

8.hod

výměna >>

Z

5A8

 

na 14.10. 3.hod

Marešovská Alena

3.hod

výměna <<

Bi

2B

(bi)

z 23.10. 1.hod

 

7.hod

odpadá

Bi

7A8

 

Kulturní pořad

Nováková Šárka

2.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Kulturní pořad

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp1)

 

Kulturní pořad

Palla Roman

1.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Kulturní pořad

 

2.hod

supl. (Je Doz)

A

5A8 (A2)

(ch)

 
 

3.hod

supl. (Je Doz)

A

6A8 (A2)

(st)

 
 

8.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

Kulturní pořad

 

před 1., 2. hodinou dohled 3.patro

 

Pilátová Eliška

8.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Kulturní pořad

 

9.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Kulturní pořad

Poláková Jana

2.hod

supl. (Ms L)

Bi

6A8

(č.44)

 
 

5.hod

odpadá

Bi

3A (PC1)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

Bi

3A (PC1)

 

Kulturní pořad

 

9.hod

odpadá

Bi

3A

 

Kulturní pořad

Šupková Renata

před 8., 9. hodinou dohled 3.patro

 

Šváchová Jana

2.hod

výměna >>

M

3A8

 

na 7.10. 4.hod

 

3.hod

odpadá

M

3A

 

Kulturní pořad

 

6.hod

supl. (Ms L)

F

2B

(f2)

 

Turková Luďka

3.hod

výměna >>

M

2B

 

na 23.10. 1.hod

 

5.hod

odpadá

Z

7A8

 

Kulturní pořad

Vidrnová Vlasta

4.hod

odpadá

R

3A (RJ)

 

Kulturní pořad

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 1.- 9. hod - Jelínková Dana

3A, 1.- 9. hod - Motyčková Hana, Ziková Věra

3B, 1.- 9. hod - Šintalová Pavla

 

Zpracováno v systému Bakaláři