Suplování:   Čtvrtek 6.11.2014

datum výpisu: 5.11.2014 (12:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

8A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

4A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

4B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (D)

 

..

..

..

Kv

Kl

Kl

-

-

-

   

Hovorková Lenka (Doz)

 

..

-

..

..

..

..

-

..

..

   

Kovářová Iva (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Králová Alena (Doz)

 

Vi

Kb

Ba

..

-

-

-

-

-

   

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

..

..

   

Marešovská Alena (Doz)

 

<>

-

-

-

<>

<>

-

..

..

   

Pilátová Eliška (Doz)

 

-

-

-

Ba

Pa

Pa

-

Kv

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

KPD

8A8 (KPD)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

KPD

8A8 (KPD)

 

Exkurze

Ballová Renata

3.hod

spojeno (Ak Doz)

N

3B (NJ2)

(č.44)

 
 

4.hod

supl. (Pi Doz)

N

6A8 (NJ1)

(st)

 
 

5.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Exkurze

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Exkurze

Dvořáková Dana

2.hod

výměna >>

C

1B

 

na 31.10. 5.hod

 

4.hod

odpadá

C

4B (NJ1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

C

4B (NJ2)

 

Exkurze

Fanta Milan

před 5., 6., 7. hodinou dohled Šatna

 

Heřmanová Darina

před 1., 2. hodinou dohled 2.patro

 

Hnátová Ivana

1.hod

výměna >>

M

2B8

 

na 6.hod

 

6.hod

výměna <<

M

2B8

(č.30)

z 1.hod

Hoza Pavel

3.hod

výměna <<

D

2A

(č.11)

z (30.10. 2.hod)

 

5.hod

výměna <<

D

4A8

(d)

z 11.11. 2.hod

Hronek Roman

1.hod

výměna <<

F

2B8

(f2)

z 6.hod

 

6.hod

výměna >>

F

2B8

 

na 1.hod

Chawnerová Hana

3.hod

odpadá

A

7A8 (A1)

 

Exkurze

 

6.hod

navíc

A

4A8 (A2)

(j2)

 

Jelínková Dana

3.hod

odpadá

A

7A8 (A2)

 

Exkurze

Koblerová Jaroslava

1.hod

změna

M

6A8

(č.44)

 
 

2.hod

supl. (Ak Doz)

M

6A8

(č.11)

 
 

5.hod

odpadá

M

7A8

 

Exkurze

Kolouch Jan

5.hod

supl. (Br D)

It

1B8 (It2)

(p2)

 
 

6.hod

supl. (Br D)

It

1B8 (It3)

(p2)

 
 

8.hod

odpadá

VT

8A8 (VT)+

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

VT

8A8 (VT)+

 

Exkurze

Kovaříková Alena

4.hod

supl. (Br D)

Ch

4A8

(f2)

 
 

8.hod

supl. (Pi Doz)

N

5A8 (NJ)

(j1)

 

Králíková Miroslava

2.hod

výměna <<

M

1B

(č.31)

z (31.10. 5.hod)

Králová Hana

4.hod

odpadá

Sv

3A

 

Exkurze

Krůtová Vlasta

1.hod

odpadá

KFr

7A8 (KFr1)+

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

KFr

7A8 (KFr1)+

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Fr

3A (FJ)

 

Exkurze

Kureš Petr

7.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Exkurze

 

před 8., 9., 10. hodinou dohled 2.patro

 

Kuťáková Eva

6.hod

odpadá

M

8A8

 

Exkurze

Mareš Pavel

6.hod

výměna <<

Z

3A8

(z)

z 11.11. 3.hod

McFarlane

2.hod

změna

FCE

3B (FCE1)+

(j2)

 
 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Exkurze

 

6.hod

navíc

A

4A8 (A1)

(j3)

 

Nováková Šárka

5.hod

odpadá

Fr

8A8 (FJ1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Sv

4A

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Exkurze

Ošmerová Magda

4.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

Exkurze

Palla Roman

1.hod

odpadá

KA

4B (KA4)+

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA4)+

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Exkurze

Pavlíčková Lada

5.hod

supl. (Pi Doz)

Tv

1A (D)

(tm)

 
 

6.hod

supl. (Pi Doz)

Tv

1A (D)

(tm)

 

Poláková Jana

0.hod

přesun <<

Bi

6A8 (PC2)

(bl)

z 7.11. 5.hod

 

1.hod

odpadá

Bi

6A8

 

změna hodiny

 

7.hod

navíc

Bi

1B8 (A1)

(bi)

 

Praktikant1 P

5.hod

změna

A

3B (A2)

(j3)

 

Smetanová Marie

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Exkurze

Šintalová Pavla

2.hod

odpadá

FCE

7A8 (FCE1)+

 

změna hodiny

 

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

změna hodiny

Šváchová Jana

3.hod

odpadá

M

3A

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

F

7A8

 

Exkurze

Turková Luďka

1.hod

výměna <<

M

2B

(bi)

z 12.11. 1.hod

 

3.hod

výměna >>

M

2A

 

na 30.10. 2.hod

 

5.hod

odpadá

M

4A

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

SZ

4A (SZ1)+

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

SZ

4A (SZ1)+

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

1.hod

supl. (Ak Doz)

C

1A8

(hv)

 
 

2.hod

odpadá

KR

3A (KR1)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

R

3A (RJ)

 

Exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 1.- 9. hod - Králová Alena

3A, 1.- 9. hod - Pilátová Eliška

Studenti 3A, 3B a 7A8 kteří nejedou na Gaudeamus se učí podle rozvrhu 3B. Studenti 7A8 se připojí k PC z chemie. Studenti 3A se připojí k PC z biologie

 

Zpracováno v systému Bakaláři