Suplování:   Středa 19.11.2014

datum výpisu: 19.11.2014 (7:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

8A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Brabec Petr (Doz)

     

Ga

               

Dvořáková Dana (DVPP)

 

Pk

No

<>

-

Kb

Kb

         

Hašková Klára (N)

 

Su

Su

Su

Su

-

Su

-

       

Kovaříková Alena (L)

 

..

                   

Králíková Miroslava (NV)

 

Pk

No

Hr

-

-

..

..

-

     

Králová Alena (Doz)

 

..

-

Po

..

..

..

-

-

-

   

Krátká Hana (DVPP)

 

-

-

-

Dz

Su

-

         

Kuťáková Eva (Doz)

 

-

-

-

-

<>

-

-

..

..

   

Mácová Jana (Doz)

     

....

               

Motyčková Hana (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Nováková Šárka (Doz)

     

..

               

Palla Roman (DVPP)

 

..

Hm

-

Zi

Je

-

Sm

       

Šintalová Pavla (DVPP)

 

Pt1

Pt1

-

-

..

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

2.hod

změna

F

3A

(f2)

 

Dvořák Zdeněk

4.hod

supl. (Kr DVPP)

C

1B8

(č.31)

 

Gergelitsová Šárka

3.hod

spojeno (Br Doz)

It

1A (It1)

(bi)

 
 

3.hod

změna

It

1A (It2)

(bi)

 

Heřmanová Darina

2.hod

supl. (Pl DVPP)

A

3B (A1)

(j1)

 
 

3.hod

změna

A

2B8 (A1)

(vv)

 

Hnátová Ivana

3.hod

výměna <<

F

4B

(fr)

z 26.11. 7.hod

Hronek Roman

3.hod

supl. (Ki NV)

F

3B

(m1)

 

Jelínková Dana

5.hod

supl. (Pl DVPP)

A

1B8 (A2)

(č.30)

 

Koblerová Jaroslava

5.hod

spojeno (Ds DVPP)

M

6A8 (P1)

(m2)

 
 

6.hod

spojeno (Ds DVPP)

M

6A8 (P2)

(m2)

 

Malý Jakub

6.hod

odpadá

F

8A8

 

Exkurze

Mareš Pavel

5.hod

výměna <<

Z

3B

(č.44)

z 20.11. 4.hod

Nováková Šárka

2.hod

supl. (Ki NV)

Sv

1B (P2)

(m1)

 
 

2.hod

spojeno (Ds DVPP)

Sv

1B (P1)

(m1)

 

Poláková Jana

3.hod

supl. (Ak Doz)

Bi

3A

(d)

 

Praktikant1 P

1.hod

supl. (Si DVPP)

FCE

4A (FCE1)+

(p2)

 
 

2.hod

supl. (Si DVPP)

FCE

4A (FCE1)+

(p2)

 

Prášek Vladimír

1.hod

supl. (Ki NV)

F

1B (P1)

(m1)

 
 

1.hod

spojeno (Ds DVPP)

F

1B (P2)

(m1)

 

Smetanová Marie

5.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Exkurze

 

7.hod

supl. (Pl DVPP)

A

1A8 (A2)

(j4)

 

Šupková Renata

1.hod

spojeno (Hs N)

Vv

1A8 (Evb)

(hv)

 
 

1.hod

změna

Vv

1A8 (Eva)

(hv)

 
 

2.hod

změna

Vv

4A8 (Eva)

(hv)

 
 

2.hod

spojeno (Hs N)

Vv

4A8 (Evb)

(hv)

 
 

3.hod

změna

Vv

4A8 (Eva)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Hs N)

Vv

4A8 (Evb)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Hs N)

Vv

2B8 (Evb)

(hv)

 
 

4.hod

změna

Vv

2B8 (Eva)

(hv)

 
 

5.hod

spojeno (Kr DVPP)

Vv

2A8 (Evb)

(hv)

 
 

5.hod

změna

Vv

2A8 (Eva)

(hv)

 
 

6.hod

spojeno (Hs N)

Vv

1B8 (Evb)

(hv)

 
 

6.hod

změna

Vv

1B8 (Eva)

(hv)

 

Šváchová Jana

2.hod

změna

F

2B (PC3)

(f1)

 
 

3.hod

změna

F

2B (PC3)

(f1)

 

Ziková Věra

4.hod

supl. (Pl DVPP)

A

4A (A2)

(j3)

 

Pedagogický dohled u třídy:

8A8, 1.- 4., 6.- 9. hod - Králová Alena, Kuťáková Eva

8A8, 5. hod - Králová Alena

Dozory Angličtinář roku:
Petr Brabec - p1
Jana Mácová - p2
Šárka Nováková - f2
Tom Morris - j2

 

Zpracováno v systému Bakaláři