Suplování:   Pondělí 8.12.2014

datum výpisu: 8.12.2014 (7:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

7A8

               

Pře

     

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

3A

               

Pře

     

3B

               

Pře

     

4B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

..

Pi

Ds

-

-

..

..

..

-

   

Hašková Klára (L)

               

..

..

   

Hoza Pavel (Doz)

 

..

..

-

Ak

..

Sv

-

-

..

   

Malý Jakub (N)

 

-

-

..

-

-

-

-

..

..

   

Nováková Šárka (N)

 

-

Tu

..

Br

..

-

-

-

-

   

Palla Roman (Doz)

               

..

     

Smetanová Marie (L)

 

Je

Pl

Pl

Si

..

Ch

         

Šintalová Pavla (Doz)

               

..

     

Vidrnová Vlasta (N)

 

Ds

-

Kb

Kh

Hn

Hn

-

-

-

   

Ziková Věra (N)

 

Si

-

-

Pl

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

3.hod

odpadá

It

2A (It1)

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (No N)

F

4A

(d)

 

Dvořáková Dana

1.hod

supl. (Vi N)

C

2B8

(d)

 
 

3.hod

spojeno (Ba Doz)

N

1A (NJ1)

(č.44)

 
 

3.hod

změna

N

1A (NJ2)

(č.44)

 

Fanta Milan

8.hod

odpadá

Tv

7A8 (H)

 

Přednáška-beseda

Gergelitsová Šárka

3.hod

odpadá

It

2A (It2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

It

2A (It2)

 

Exkurze

Hašková Klára

6.hod

odpadá

Hv

2A (Hv)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Hv

2A (Hv)

 

Exkurze

Hnátová Ivana

5.hod

spojeno (Vi N)

M

2B8 (A2)

(m2)

 
 

6.hod

spojeno (Vi N)

M

2B8 (A1)

(m2)

 

Hovorková Lenka

4.hod

odpadá

D

4B

 

Exkurze

Chawnerová Hana

6.hod

supl. (Sm L)

A

4A (A1)

(j2)

 

Jelínková Dana

1.hod

supl. (Sm L)

A

3A8 (A2)

(p1)

 

Koblerová Jaroslava

3.hod

supl. (Vi N)

M

1A8

(č.30)

 

Kovaříková Alena

8.hod

odpadá

Ch

3A

 

Přednáška-beseda

Králíková Miroslava

7.hod

navíc

Bi

4A

(č.44)

 

Králová Alena

4.hod

supl. (Hz Doz)

D

7A8

(č.44)

 
 

8.hod

odpadá

N

2A (NJ2)

 

Exkurze

Králová Hana

4.hod

supl. (Vi N)

R

3A (RJ)

(bl)

 

Marešovská Alena

8.hod

odpadá

Bi

4A8

 

zrušeno

Palla Roman

2.hod

supl. (Sm L)

A

2B8 (A2)

(j4)

 
 

3.hod

supl. (Sm L)

A

2A8 (A2)

(j2)

 
 

4.hod

změna

A

1A8 (A2)

(bi)

 
 

4.hod

spojeno (Zi N)

A

1A8 (A1)

(bi)

 
 

5.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Exkurze

Pilátová Eliška

2.hod

supl. (Ba Doz)

N

4A8 (Nj)

(j1)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Přednáška-beseda

Šintalová Pavla

1.hod

spojeno (Zi N)

A

3A (A1)

(č.11)

 
 

4.hod

spojeno (Sm L)

A

8A8 (A2)

(j2)

 
 

9.hod

přesun <<

A

3B (A2)

(j3)

z 15.12. 8.hod

Šupková Renata

6.hod

odpadá

Vv

2A (Vv)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Vv

2A (Vv)

 

Exkurze

Šváchová Jana

6.hod

supl. (Hz Doz)

M

3A8

(m1)

 

Turková Luďka

1.hod

odpadá

M

2A (P2)

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (No N)

Z

7A8

(č.31)

 

Pedagogický dohled u třídy:

2A, 1.- 9. hod - Ballová Renata

3A, 8. hod - Palla Roman

3B, 8. hod - Šintalová Pavla

4B, 1.- 9. hod - Ballová Renata

 

Zpracováno v systému Bakaláři