Suplování:   Čtvrtek 18.12.2014

datum výpisu: 17.12.2014 (10:47)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

           

KP

         

1B8

           

KP

         

2A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

2B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3A8

 

KP

KP

KP

KP

KP

KP

         

4A8

           

KP

         

5A8

           

KP

         

6A8

           

KP

         

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

1A

           

KP

         

1B

           

KP

         

2A

           

KP

         

2B

           

KP

         

3A

           

KP

         

3B

           

KP

         

4A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hnátová Ivana (Doz)

 

..

Mc

Br

-

..

-

         

Jelínková Dana (Doz)

       

..

             

Králová Alena (Doz)

 

Hz

Po

..

..

-

-

-

-

-

   

Krátká Hana (Doz)

 

..

..

..

..

-

..

..

..

..

   

Nováková Šárka (L)

         

..

..

         

Nováková Šárka (N)

 

-

<>

-

-

   

-

..

..

   

Pilátová Eliška (Doz)

 

-

-

-

..

..

..

         

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

Po

-

..

..

         

Turková Luďka (Doz)

 

-

-

Hz

....

..

-

-

..

..

   

Vidrnová Vlasta (N)

 

..

..

-

..

-

..

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

6.hod

odpadá

Tv

1B (D)

 

Kulturní pořad

Brabec Petr

3.hod

supl. (Hn Doz)

F

4A8

(č.30)

 
 

5.hod

navíc

It

1B8 (A2)

(p2)

 
 

6.hod

odpadá

It

1B8 (It3)

 

zrušeno

Dvořáková Dana

3.hod

odpadá

N

3A8 (NJ)

 

Kulturní pořad

 

6.hod

odpadá

C

6A8

 

Kulturní pořad

Fanta Milan

6.hod

odpadá

Tv

1B (H)+

 

Kulturní pořad

 

před 5., 6., 7. hodinou dohled Přízemí + Tv

 

Gergelitsová Šárka

5.hod

navíc

It

1B8 (A1)

(p1)

 

Heřmanová Darina

2.hod

odpadá

A

2A8 (A1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

A

3A8 (A1)

 

Kulturní pořad

 

5.hod

odpadá

A

2B8 (A1)

 

Exkurze

Hovorková Lenka

6.hod

odpadá

C

4A8

 

Kulturní pořad

Hoza Pavel

1.hod

supl. (Ak Doz)

D

1A8

(hv)

 
 

3.hod

supl. (Tu Doz)

C

2A

(č.11)

 

Hronek Roman

6.hod

odpadá

F

2B8

 

Exkurze

Chawnerová Hana

3.hod

odpadá

A

7A8 (A1)

 

Exkurze

Jelínková Dana

3.hod

odpadá

A

7A8 (A2)

 

Exkurze

Koblerová Jaroslava

1.hod

změna

VKM

3B (VKM1)+

(m1)

 
 

2.hod

změna

VKM

3B (VKM1)+

(m1)

 
 

5.hod

odpadá

M

7A8

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

M

1A8

 

Kulturní pořad

Kolouch Jan

před 1., 2. hodinou dohled 1.patro

 

Kovaříková Alena

2.hod

odpadá

Ch

2B8

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Ch

2A (PC3)

 

Kulturní pořad

Králíková Miroslava

1.hod

odpadá

M

2A8

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

M

3B

 

Kulturní pořad

Krůtová Vlasta

6.hod

odpadá

Fr

3A (FJ)

 

Kulturní pořad

Kureš Petr

7.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Exkurze

Mácová Jana

2.hod

supl. (Hn Doz)

Z

1A8

(f1)

 
 

3.hod

odpadá

Z

2B8

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Bi

2A (PC2)

 

Kulturní pořad

Marešovská Alena

0.hod

přesun <<

Bi

4A8

(č.44)

z 5.1. 8.hod

 

2.hod

výměna <<

Bi

2B

(m2)

z 6.1. 9.hod

 

6.hod

odpadá

Bi

3A8

 

Kulturní pořad

McFarlane

4.hod

odpadá

A

3A8 (A2)

 

Kulturní pořad

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

3A8 (Sp)

 

Kulturní pořad

 

4.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp1)

 

Exkurze

Palla Roman

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Exkurze

Písaříková Jitka

6.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

Kulturní pořad

Poláková Jana

2.hod

supl. (Ak Doz)

Bi

6A8

(č.11)

 
 

3.hod

supl. (Sv Doz)

Bi

3A

(m1)

 
 

7.hod

odpadá

Bi

1B8

 

zrušeno

Prášek Vladimír

6.hod

odpadá

F

2A (PC1)

 

Kulturní pořad

Smetanová Marie

2.hod

odpadá

A

2A8 (A2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

A

2B8 (A2)

 

Exkurze

Šupková Renata

3.hod

odpadá

Vv

2A8 (Eva)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Vv

2A8 (Eva)

 

Exkurze

Šváchová Jana

8.hod

odpadá

F

7A8

 

Exkurze

Ziková Věra

1.hod

změna

A

2A (A2)

(m2)

 

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 6. hod - Pilátová Eliška

2B8, 1.- 6. hod - Hnátová Ivana

3A8, 1.- 6. hod - Krátká Hana, Šváchová Jana

7A8, 1.- 9. hod - Králová Alena

4A, 1.- 9. hod - Turková Luďka

Koncert školního pěveckého sboru - 6.h.
Dozory u tříd:
1A8 - Koblerová
1B8 - Brabec
4A8 - Hovorková
5A8 - Písaříková
6A8 - Dvořáková
1A - Fanta
1B - Beznosová
2A - Prášek
2B - Mácová
3A - Krůtová
3B - Králíková

 

Zpracováno v systému Bakaláři