Suplování:   Pondělí 19.1.2015

datum výpisu: 16.1.2015 (11:51)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

2B8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

5A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

   

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

 

..

..

..

-

-

..

..

..

-

   

Beznosova Irina (Doz)

 

-

Mc

Fn

Fn

-

-

-

-

-

   

Hnátová Ivana (Doz)

 

Ms

-

Kv

Kb

..

..

-

-

-

   

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Jelínková Dana (Doz)

 

-

..

Hm

..

..

-

-

-

-

   

Králová Alena (Doz)

 

..

....

..

-

-

Ki

-

..

-

   

Marešovská Alena (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

..

..

-

   

Nováková Šárka (Doz)

 

-

..

..

Hz

..

-

-

-

-

   

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

Mc

Fn

Fn

Fn

Fn

-

-

-

   

Pilátová Eliška (Doz)

 

-

-

..

-

Ds

..

-

..

..

   

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

..

..

-

-

-

-

-

-

   

Šváchová Jana (Doz)

 

....

Kp

Po

-

Vi

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořák Zdeněk

1.hod

navíc

C

1A

(d)

 
 

2.hod

navíc

C

1A

(d)

 
 

4.hod

odpadá

D

2A8

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

C

5A8

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

C

2A8

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

2.hod

odpadá

C

1B

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

N

1A (NJ2)

 

zrušeno

 

5.hod

supl. (Pi Doz)

N

6A8 (NJ1)

(j1)

 
 

6.hod

navíc

C

4B

(m2)

 

Fanta Milan

3.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

1B8 (H)

(tv)

 
 

3.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1B8 (D)

(tv)

 
 

4.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

1B8 (H)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1B8 (D)

(tv)

 
 

5.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

4A8 (D)

(tv)

 
 

6.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

4A8 (D)

(tv)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

7A8 (H)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

Tv

7A8 (H)

 

Exkurze

Gergelitsová Šárka

5.hod

odpadá

It

1B (It1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

It

1B (It1)

 

Sportovní kurz

Hašková Klára

3.hod

odpadá

Hv

2B8 (Evb)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Hv

2B8 (Evb)

 

Sportovní kurz

Heřmanová Darina

2.hod

odpadá

A

2B8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

supl. (Je Doz)

A

6A8 (A2)

(st)

 

Hovorková Lenka

2.hod

změna

C

3A

(č.11)

 

Hoza Pavel

4.hod

supl. (No Doz)

C

4A

(14)

 
 

8.hod

přesun <<

D

4A8

(d)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

D

4A8

 

na 8.hod

Chawnerová Hana

1.hod

změna

A

4A8 (A2)

(f2)

 
 

2.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

navíc

A

1A

(j3)

 

Koblerová Jaroslava

3.hod

navíc

M

1A

(č.44)

 
 

4.hod

supl. (Hn Doz)

M

6A8

(f1)

 

Kolouch Jan

5.hod

odpadá

It

1B (It2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

It

1B (It2)

 

Sportovní kurz

Kovaříková Alena

3.hod

supl. (Hn Doz)

Ch

4A8

(ch)

 

Králíková Miroslava

1.hod

odpadá

M

1B

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

M

2A8

 

Sportovní kurz

 

6.hod

supl. (Ak Doz)

M

3B

(d)

 

Králová Hana

6.hod

odpadá

Sv

5A8

 

Sportovní kurz

Krůtová Vlasta

3.hod

odpadá

Fr

5A8 (FJ)

 

Sportovní kurz

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Exkurze

 

2.hod

supl. (Sv Doz)

Ch

3A8

(m2)

 

Mácová Jana

1.hod

odpadá

Bi

5A8

 

Sportovní kurz

 

2.hod

supl. (Bz Doz)

Z

1A8 (H)

(f1)

 
 

2.hod

spojeno (Pa Doz)

Z

1A8 (D)

(f1)

 
 

5.hod

odpadá

Bi

2A8

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

Z

5A8

 

Sportovní kurz

Malý Jakub

3.hod

změna

M

4B

(f1)

 

Mareš Pavel

1.hod

supl. (Hn Doz)

Ov

1A8

(f1)

 

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp1)

 

Exkurze

Poláková Jana

3.hod

supl. (Sv Doz)

Bi

3A

(m1)

 

Smetanová Marie

2.hod

odpadá

A

2B8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

A

2A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Šintalová Pavla

9.hod

přesun <<

A

3B (A2)

(j3)

z (5.1. 8.hod)

Šupková Renata

3.hod

odpadá

Vv

2B8 (Eva)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Vv

2B8 (Eva)

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

5.hod

odpadá

Z

7A8

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

1.hod

odpadá

C

2B8

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Sv Doz)

C

2B

(f1)

 
 

6.hod

odpadá

C

2B8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

před 5., 6., 7. hodinou dohled Přízemí + Tv

 

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 1.- 9. hod - Králová Alena, Nováková Šárka

 

Zpracováno v systému Bakaláři