Suplování:   Čtvrtek 29.1.2015

datum výpisu: 28.1.2015 (13:28)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

           

Th

         

1B8

           

Th

         

2A8

         

Th

           

2B8

           

Th

         

3A8

           

Th

         

4A8

           

Th

         

5A8

           

Th

         

6A8

           

Th

         

7A8

           

Th

         

8A8

           

Th

         

1A

           

Th

         

1B

           

Th

         

2A

           

Th

         

2B

           

Th

         

3A

       

Th

             

3B

           

Th

         

4A

         

Th

           

4B

           

Th

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Ballová Renata (Doz)

           

-

         

Brabec Petr (Doz)

           

..

         

Dvořák Zdeněk (Doz)

           

-

         

Heřmanová Darina (OCR)

 

..

Zi

....

Si

Ch

-

         

Hnátová Ivana (Doz)

           

-

         

Hovorková Lenka (Doz)

           

..

         

Hoza Pavel (Doz)

           

-

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

           

..

         

Králíková Miroslava (Doz)

           

..

         

Králová Alena (Doz)

           

-

         

Králová Hana (Doz)

       

..

 

-

         

Kureš Petr (Doz)

           

-

         

Kuťáková Eva (Doz)

           

..

         

Malý Jakub (Doz)

           

-

         

Mareš Pavel (Doz)

         

-

           

Marešovská Alena (Doz)

           

..

         

Šváchová Jana (Doz)

           

..

         

Turková Luďka (Doz)

         

..

-

         

Vidrnová Vlasta (Doz)

           

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

6.hod

odpadá

Tv

1B (D)

 

Třídnická hodina

Brabec Petr

5.hod

navíc

It

1B8 (A2)

(p2)

 

Dvořáková Dana

6.hod

odpadá

C

6A8

 

Třídnická hodina

Fanta Milan

6.hod

odpadá

Tv

1B (H)+

 

Třídnická hodina

Gergelitsová Šárka

5.hod

navíc

It

1B8 (A1)

(p1)

 

Hnátová Ivana

5.hod

odpadá

F

2A8

 

Třídnická hodina

Hronek Roman

6.hod

odpadá

F

2B8

 

Třídnická hodina

Chawnerová Hana

5.hod

supl. (Hm OCR)

A

2B8 (A1)

(j4)

 

Kovaříková Alena

6.hod

odpadá

Ch

2A (PC1)

 

Třídnická hodina

Krátká Hana

6.hod

odpadá

Hv

5A8 (Hv)

 

Třídnická hodina

Kureš Petr

7.hod

odpadá

Ch

7A8

 

zrušeno

Mácová Jana

6.hod

odpadá

Bi

2A (PC3)

 

Třídnická hodina

Palla Roman

6.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Třídnická hodina

Pilátová Eliška

6.hod

odpadá

Tv

1A (D)

 

Třídnická hodina

Písaříková Jitka

6.hod

odpadá

Vv

5A8 (Vv)

 

Třídnická hodina

Poláková Jana

7.hod

odpadá

Bi

1B8

 

zrušeno

Prášek Vladimír

6.hod

odpadá

F

2A (PC2)

 

Třídnická hodina

Smetanová Marie

6.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Třídnická hodina

Šintalová Pavla

4.hod

supl. (Hm OCR)

A

3A8 (A1)

(j4)

 

Ziková Věra

2.hod

supl. (Hm OCR)

A

2A8 (A1)

(dk)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 6. hod - Vidrnová Vlasta

1B8, 6. hod - Hovorková Lenka

2A8, 5. hod - Mareš Pavel

2B8, 6. hod - Hnátová Ivana

3A8, 6. hod - Šváchová Jana

4A8, 6. hod - Brabec Petr

5A8, 6. hod - Dvořák Zdeněk

6A8, 6. hod - Koblerová Jaroslava

7A8, 6. hod - Králová Alena

8A8, 6. hod - Kuťáková Eva

1A, 6. hod - Kureš Petr

1B, 6. hod - Králíková Miroslava

2A, 6. hod - Hoza Pavel

2B, 6. hod - Marešovská Alena

3A, 4. hod - Králová Hana

3B, 6. hod - Malý Jakub

4A, 5. hod - Turková Luďka

4B, 6. hod - Ballová Renata

 

Zpracováno v systému Bakaláři