Suplování:   Úterý 24.3.2015

datum výpisu: 23.3.2015 (12:43)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1A8

   

PřS

                 

1B8

   

PřS

                 

2A8

   

PřS

                 

2B8

   

PřS

                 

3A8

   

PřS

                 

1A

     

KP

KP

             

1B

 

KP

KP

                 

2B

         

KP

KP

         

3B

               

KP

KP

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Dvořák Zdeněk (Doz)

     

-

..

             

Gergelitsová Šárka (JD)

 

..

..

-

-

..

..

..

-

..

   

Hnátová Ivana (Doz)

   

..

                 

Jelínková Dana (Doz)

 

....

..

                 

Koblerová Jaroslava (Doz)

   

..

                 

Malý Jakub (Doz)

               

..

-

   

Motyčková Hana (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

Ch

-

   

Nováková Šárka (Doz)

           

..

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

         

Poláková Jana (Doz)

   

-

                 

Vidrnová Vlasta (Doz)

         

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

5.hod

navíc

It

1A8 (A1)

(p1)

 
 

6.hod

navíc

It

1A8 (A2)

(p1)

 
 

7.hod

navíc

It

2A8

(p1)

 

Hovorková Lenka

1.hod

navíc

D

1B8

(d)

 
 

2.hod

odpadá

D

1B8

 

Předmětová soutěž

Chawnerová Hana

8.hod

supl. (Mo Doz)

A

4A8 (A1)

(vv)

 

Králíková Miroslava

1.hod

odpadá

M

1B

 

Kulturní pořad

 

2.hod

odpadá

M

2A8

 

Předmětová soutěž

Mácová Jana

2.hod

odpadá

Z

2B8

 

Předmětová soutěž

Mareš Pavel

9.hod

odpadá

Z

3B

 

Kulturní pořad

McFarlane

2.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

Kulturní pořad

Poláková Jana

1.hod

odpadá

M

1B8

 

zrušeno

Prášek Vladimír

3.hod

odpadá

M

1A

 

Kulturní pořad

Pedagogický dohled u třídy:

1B8, 2. hod - Poláková Jana

2A8, 2. hod - Koblerová Jaroslava

2B8, 2. hod - Hnátová Ivana

3A8, 2. hod - Koblerová Jaroslava

1A, 3., 4. hod - Dvořák Zdeněk

1B, 1., 2. hod - Jelínková Dana

2B, 5. hod - Vidrnová Vlasta

2B, 6. hod - Nováková Šárka

3B, 8., 9. hod - Malý Jakub

Pythagoriáda - záčátek v 8:50 !!!
Po první hodině se urychleně přesuňte do přidělené učebny.

1B - Jeden svět - sraz v 7:50 u šaten

 

Zpracováno v systému Bakaláři