Suplování:   Čtvrtek 7.5.2015

datum výpisu: 6.5.2015 (11:22)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

2B8

       

KP

             

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

3A

       

KP

KP

           

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hovorková Lenka (Doz)

       

..

..

           

Hovorková Lenka (JD)

           

Hz

         

Koblerová Jaroslava (NV)

 

..

..

Po

-

No

Ak

-

-

-

   

Králíková Miroslava (MAT)

 

Tu

....

-

Ds

-

Mk

-

-

     

Pilátová Eliška (NV)

 

-

-

-

..

..

..

-

<>

-

   

Vidrnová Vlasta (Doz)

       

..

             

Ziková Věra (NV)

 

Pt1

-

Hm

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Balleková Jaroslava

1.hod

odpadá

KPD

8A8 (KPD)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KPD

8A8 (KPD)

 

Ukončila studium

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

5.hod

navíc

Tv

1B (H)

(tv)

 
 

5.hod

změna

Tv

1B (D)

(tv)

 
 

6.hod

navíc

Tv

1B (H)

(tv)

 
 

6.hod

změna

Tv

1B (D)

(tv)

 

Brabec Petr

1.hod

odpadá

SF

4B (SF)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SF

4B (SF)+

 

Ukončila studium

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Ukončila studium

Dvořáková Dana

4.hod

supl. (Ki MAT)

C

1B

(ch)

 
 

5.hod

odpadá

C

4B (NJ2)

 

Ukončila studium

Fanta Milan

5.hod

navíc

Tv

1A

(tm)

 
 

6.hod

navíc

Tv

1A

(tm)

 

Gergelitsová Šárka

3.hod

odpadá

It

5A8 (IT2)

 

změna hodiny

Heřmanová Darina

3.hod

supl. (Zi NV)

A

1B8 (A1)

(j4)

 

Hovorková Lenka

8.hod

odpadá

SD

4B (SD1)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

SD

4B (SD1)+

 

Ukončila studium

Hoza Pavel

3.hod

odpadá

D

4A

 

Ukončila studium

 

6.hod

supl. (Ha JD)

C

4A8

(14)

 

Kolouch Jan

4.hod

odpadá

It

5A8 (IT1)

 

změna hodiny

 

8.hod

odpadá

VT

8A8 (VT)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

VT

8A8 (VT)+

 

Ukončila studium

Králová Alena

6.hod

supl. (Kb NV)

D

1A8

(m1)

 

Králová Hana

4.hod

odpadá

Sv

3A

 

Kulturní pořad

Krůtová Vlasta

8.hod

výměna >>

Fr

5A8 (FJ)

 

na 14.5. 9.hod

Kuáková Eva

3.hod

změna

It

5A8 (IT2)

(p2)

 
 

4.hod

změna

It

5A8 (IT1)

(p1)

 
 

6.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

Mácová Jana

8.hod

výměna <<

Bi

5A8

(č.44)

z 14.5. 9.hod

Malý Jakub

6.hod

supl. (Ki MAT)

F

3B

(m2)

 

Marešovská Alena

8.hod

odpadá

HB

8A8 (HB)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

HB

8A8 (HB)+

 

Ukončila studium

McFarlane

3.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Nováková Šárka

3.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Kb NV)

Sv

7A8

(m2)

 
 

6.hod

odpadá

Sv

4A

 

Ukončila studium

Ošmerová Magda

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp1)

 

Ukončila studium

Palla Roman

1.hod

odpadá

KA

4B (KA4)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KA4)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

Poláková Jana

3.hod

supl. (Kb NV)

Bi

6A8

(m2)

 

Praktikant1 P

1.hod

supl. (Zi NV)

A

2A (A2)

(j4)

 

Smetanová Marie

4.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

Šintalová Pavla

3.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Turková Luďka

1.hod

supl. (Ki MAT)

M

2A8

(č.11)

 
 

5.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

SZ

4A (SZ1)+

 

Ukončila studium

 

9.hod

odpadá

SZ

4A (SZ1)+

 

Ukončila studium

Pedagogický dohled u třídy:

2B8, 4. hod - Vidrnová Vlasta

3A, 4., 5. hod - Hovorková Lenka

 

Zpracováno v systému Bakaláři